Nepřehánějte to s omluvami!

Každý svůdník se někdy dostane do nemilé situace v momentě, kdy ženu nedopatřením urazí či naštve. V takové chvíli však většina mužů ztratí hlavu a začne se přehnaně omlouvat. Chyba, nedělejte to.

Nebylo těch omluv moc?

Není cíle bez překážek. Správné řešení krizových situací je také součást svádění a nelze to jen tak ignorovat. Spousta mužů se proti této překážce rozběhne a zase ustoupí, protože neví, jak se s ní vypořádat.

Když se dostanete k ženě o něco blíže a ona se stáhne, protože řeknete nějaký vtip, který se jí zdá nevhodný, zpanikaříte, a vaše kuráž dostane zabrat. Většina mužů se z takovéhle situace snaží vyhrabat, aby si zachránili reputaci, a příliš se snaží se ženou udobřit. „Jé, ehm, promiň, já jsem to tak nemyslel. Můžu tě ještě pozvat na něco k pití?" Většina mužů má pevně zakořeněnou myšlenku, že potřebují uznání ženy, aby s ní mohli mít sex. To je základní chyba, které se při svádění dopouští.

To, co potřebujete udělat, je naučit se dostávat z těchto nepříjemných situací.

Je to stejný druh vzrušení, jaký můžete zažít třeba při lezení po skalách nebo při jakémkoliv jiném adrenalinovém sportu. Víte, že se můžete dostat do neznámé situace, ale nemusíte se bát nezdaru, protože máte bezpečnostní postroj. Jste v bezpečí. Když začnete při svádění trochu tápat, uvědomte si, že vás žena nemůže zranit. Právě v krizových situacích se naučíte 90 % z vaší techniky a stylu, které budete potřebovat.

Teď si povíme něco o překážkách, na které s největší pravděpodobností na vaší cestě narazíte, a najdeme cestu, kudy je obejít. (Ale také si můžete těžce razit cestu přes ty překážky. Věřte tomu.)

Nejprve ze všeho - zůstaňte klidný za každou cenu. Když muž znervózní, tak rychle začne ztrácet přehled a situace se mu velmi snadno vymkne z ruky. Potřebujete si zachovat chladnou hlavu, abyste si byl jistý tím, že neztratíte všechny šance sbalit ženu.

Představte si, že jste právě řekl něco vtipného o její matce, ale ukáže se, že její matka zemřela teprve před rokem nebo ještě méně. To může vypadat jako obrovská chyba a může vás to svádět k tomu, abyste se jí začal přehnaně omlouvat. Ve skutečnosti jste takovou věc přece nemohl vědět. Jednoduše se jí omluvte a pokračujte dál. „Promiň, Lucko. Vypadá to, že jsi ji měla opravdu ráda." A když se stane, že se téma hovoru začne ubírat špatným směrem, snažte se řídit konverzaci a nasměrovat ji zase na něco pozitivního.

Pokud ženu rozzlobíte, bude vás to svádět k tomu, abyste šlápnul na brzdu a snažil se ji uklidnit. To ale může být osudová chyba. Neměl byste se pokoušet jejímu vzteku vyhýbat. Jedna důležitá věc, kterou byste měl vědět: Když ženu nedokážete rozzuřit nebudete ji umět ani vzrušit nebo udělat doopravdy šťastnou. Když je na vás naštvaná, neznamená to, že vás bude chtít ranit. Ve skutečnosti může být v mnoha případech naštvání nevyhnutelné. Takže se netrapte tím, že se od ní občas dočkáte naštvané reakce. Nejdůležitější věcí pak je, abyste to zvládl s elegancí a trpělivostí. Když si zachováte chladnou hlavu, pomůže vám to zvládnout situaci k vašemu prospěchu.

Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Komentáře

Není všechno zlato, co se třpytí
 od autora Semm

  "Když ženu nedokážete rozzuřit, nebudete ji umět ani vzrušit nebo udělat doopravdy šťastnou." - S tím nesouhlasím ! Jsou ženy impulsivní, co mají s partnerem "Itálii" a baví je to. Ale mě třeba při představě takového života vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Já bych spíš řekla, že pokud jsem si něčím jistá, dokážu o tom se zanícením polemizovat. Ale nikdy nezuřím, nemám takovou povahu. Možná je použito jen nevhodné slovo - zuřit. Pokud jde o to ženu vytočit, aby muž poznal, jestli dokáže projevit nějaké emoce, tak to není totéž. Vytočím se taky, ale moje emoční projevy budou jiné než u ženy choleričky a než u ženy flegmatičky... a i ta přece v sexu může být krásně vzrušená a v životě šťastná. Nebo ne? [S03]

  Reaguj na tento komentář
  Re: Není všechno zlato, co se třpytí
   od autora RaShCZ

   Nejde o to, aby tě partner rozžhavil vztekem do ruda. Touhle formulací se spíše chtělo říct, že pokud se někdo bude neustále vyhýbat sporům, tak ta žena s ním stejně šťastná nebude. S těmi emocemi jsi to trefila.

   Jak vnímáš sílu slova rozzuřit? Popravdě řečeno já ji vidím stejnou jako u slova naštvat nebo urazit.

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Semm

  Vytočím se kvůli nějaké situaci, naštvu se, když se několikrát opakuje ( tady už bych řekla, že je i předpoklad urazit se, pokud tě někdo vytáčí soustavně či cíleně ) a zuření bych označila už jako těžkou formu naštvání se, kdy je člověk schopen házet věcmi o zeď či z okna, nebo lidi ze schodů ... Možná jsou ženské a mužské pocity v tomto rozdílné[S03]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Dobře, trochu jsem to upravil. [S03]

   Reaguj na tento komentář
a co tohle?
 od autora ab

  a je třeba dobré si z ní ještě víc utahovat? myslím, když třeba řeknu něco, co jí vytočí, tak to třeba přenést na něco podobného a zveličit to, aby se tomu sama zasmála?

  Reaguj na tento komentář