Ženy byly vždy inspirací

V každém období naší společnosti byly ženy nástrojem inspirace i ventilace mužských emocí a touhy. Lidská historie a umění se točí kolem žen, milování a mužského utrpení, pokud dotyční nedosáhli toho, po čem toužili.

Historie je plná nejenom žen, ale také sexu.

Milostná poezie, balady, dramata, ale třeba také pohádky. Všechno toto vytvářeli v minulosti především muži, aby si tak ve svých představách saturovali osobní potřeby. Ženy zkrátka jsou a vždy byly středobodem mužské existence u většiny populace. Muži obdivovali jejich postavu, hlas, jejich vznešenost a krásu. A tak je malovali, fotili, či o nich psali.

Historie je plná nejenom žen, ale také sexu. V každé epoše našeho vývoje se s ženami spalo, i když se občas můžeme dočíst o věčných pannách a obdobích celibátu. Stejně tak se muži pomocí různých technik snažili ženy získat. I dnes by pro některé pravděpodobně bylo jednodušší vzít kyj a s jeho pomocí zatáhnout dívku do jeskyně.

Ale vývoj nám dal rozvinout rozumu. Hrubou sílu postupně nahradily promyšlenější taktiky jako směna, dvoření, prostředníci a dohazovači. To vše se ostatně částečně používá i dnes.

Postupně se ale od komplikovaných metod vracíme zpět k přirozenosti. Balíme ženy pomocí technik, které mají svůj základ v naší historii, ale přizpůsobujeme je dnešnímu světu. S kyjem už zkrátka neuspějete. Ale ani s kyticí růží ne, protože ženy získaly možnost takovou nabídku odmítnout. Jsme zkrátka ve vztazích i v sexu svobodní. Můžeme si vybrat partnerku či partnera, můžeme s ní dělat, cokoli nám bude příjemné a budeme s tím oba souhlasit.

Během působení na tomto webu bylo mým cílem pomoci lidem, kteří se v současném světě vztahů ztrácejí. I mně při tom byly v tvorbě hlavní inspirací ženy. Za těch necelých sedm let, co jsem sem přispíval, mi pomohly stát se mužem, jakým jsem vždy chtěl být. Ale teď už s ohledem na okolnosti cítím, že je potřeba předat štafetu dalším.

Loučím se s vámi, drazí čtenáři a čtenářky. 

Přeji vám hodně štěstí v životě

Radek Šíra alias RaShCZ

Komentáře

škoda
 od autora aston

    Díky za všechny, kterým tvé rady pomáhali! Hodně jsi nám změnil pohled na svádění. Doufám, že v životě ti bude vycházet vše jak má :-))

    Reaguj na tento komentář
RasH- opravdu svobodné rozhodnutí?
 od autora Básník

    Co se děje, RasHi? Čekáš dítě? Přítelkyně ti dala ultimátum? Svatba a utrum?

    Reaguj na tento komentář