Začněte konverzaci na seznamce správně

Seznámit se v současné moderní době není ta složité jako kdysi. Nemusíte se spoléhat na kamarádky, které vám chtějí dohodit své volné kamarádky, ani chodit o víkendech propíjet výplatu do barů a klubů s nadějí, že snad narazíte někde mezi výčepem a záchody na tu pravou.

Dnes je možné seznámit se daleko efektivněji a hlavně levněji. Stačí se přihlásit na vhodnou seznamku.

Která je ta vhodná?

Pod pojmem „vhodná seznamka“ si každý asi představí něco jiného. Záleží, co přesně hledáte. Pokud chcete navázat plnohodnotný vztah, který bude založen nejen na sexu, ale i na důvěře a hlavně lásce, rozhodně zvolte klasickou formu internetové seznamky. Ideální jsou takové, za které se platí.

Jo, není to sice nic příjemného, ale na druhou stranu za pár tisícovek ročně budete mít takřka stoprocentní jistotu, že žena, se kterou si budete dopisovat, bude opravdu ta osoba, se kterou se chcete bavit a ne obtloustlý třicátník, který to má jako legraci. Trollové jen málokdy chodí na placené seznamky. Nemají k tomu důvod, stejnou legraci si užijí na neplacených serverech.

Začněte zkoumáním profilu a pak přistupte k oslovení

Na dobré seznamce se může nacházet tisíce až statisíce duší, takže si je budete muset nejprve trochu rozředit, než se dáte do balení.

Jakmile najdete těch několik málo profilů, které by stály za hřích, je dobré je nejdříve pořádně prostudovat a dle zjištěných informací pak postupovat dále.

Oslovit byste dotyčnou měli jménem. Ženy to mají rády a působí to mnohem osobněji. Pokud vám odpoví, můžete pokračovat. Nemusíte si vymýšlet žádné pochybné téma typu počasí. Z profilu zjistíte, co má slečna ráda a na tohle téma můžete začít konverzovat.

Výhodou je, že jste na internetu, takže v případě, že budete mít ve znalostech daného tématu rezervy, můžete je bleskově doplnit pomocí vyhledávače. Hlavně si dávejte pozor na vulgarismy, jsou-li vám blízké a také na gramatiku. Přemíra hrubek nebude vypadat dobře a je vhodné se jim vyhnout.

Jakmile se jednou rozpovídáte, můžete na to navázat klidně i příště a přespříště a kdo ví, třeba se nakonec sejdete i mimo virtuální svět a padnete si do oka.

Komentáře