Svadeni.cz | Seznamujeme se na chatu (1) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Seznamujeme se na chatu (1)

Internetové seznámení a svádění mnoha lidem nic neříká, neboť nepovažují internet za prostředek k nalezení vztahu. Osobně se však domnívám, že při využití možností chatu naleznete známost dříve a především pohodlněji než při klasickém oslovování. Podíváme se, jak na to.

Nejlepší chat je nejspíše na Lide.cz. Chodí tam obrovské množství lidí, ale hlavně tento server umožňuje díky různým vymoženostem velkou míru sebeprezentace. Pro mladší návštěvníky bych doporučil Xchat.

Vyplnění profilu

Na Lide.cz začněte tím, že vyplníte svůj profil. Nemusí přetékat fotkami a být vyplněný do poslední položky, ale několik informací by v něm být mělo, neboť vás slečna jinak bude brát za anonyma, kterému není radno věřit.

V profilu naleznete různé kolonky jako postava, povaha, koníčky atd. V každé této sekci jsou otázky, na které můžete odpovědět pouze tím, že zakřížkujete danou možnost. To vám však nedoporučuji dělat, neboť se tímto postupem zařadíte mezi tucet dalších nezajímavých mužů. Buďte kreativní! U kolonek máte možnost přidat vyjádření vlastními slovy. Využívejte této možnosti co nejvíce pro dokreslení označených údajů. Takto napsané komentáře by měly být především pravdivé a vtipné.

Má kamarádka například do položky povaha napsala: „Melancholický sangvinik s cholericko-flegmatickými sklony, optimistický pesimista, který přestože je extrovert, je v podstatě introvert :-)“ Přestože se můžete sebevíce bránit, že taková věta je v podstatě nesmysl, faktem zůstává, že vás zaujme. Já jsem si po přečtení této věty musel říci, že ona je zkrátka osobnost.

Při vyplňování přemýšlejte nad tím, zda se chcete seznámit či škatulkovat. Některé otázky typu „dosažené vzdělání“ jsou sporné. Nikdy nevíte, zda vás žena nebude chtít odsoudit jenom proto, že ona má titul a vy ne. O tom, jak jste inteligentní, si udělá představu z toho, jakým způsobem komunikujete.

Tak copak o sobě napíši?

Citáty

Mnoho lidí má tendenci prezentovat se citáty. Neříkám, že je to vyloženě špatné, ale citát nepochází z vaší hlavy, a téměř o vás nic neříká. Mohli jste ho tam napsat z toho důvodu, že se s ním ztotožňujete, stejně tak jako z toho důvodu, že jste ho našli u vašeho kamaráda a líbil se vám. Navíc při procházení více profilů zjistíte, že se citáty často opakují. A opět jsme u zařazení mezi další nezajímavé muže bez fantazie.

Citát si do profilu vložte pouze v případě, že není příliš známý, a zároveň se k vám velmi hodí.

Fotografie

Fotografie by neměly ve vašem profilu chybět. Doporučuji mít v profilu svoje fotky pořízené na zajímavých místech (např. z dovolené). Měla by z vás být cítit pohoda a klid. Pokud máte pěknou postavu, vyfoťte se klidně polonahý, ženy to uvítají.

Domácí mazlíčci, auta či motorky do profilu také patří, ale nesmí se to s nimi přehánět. Rovněž můžete vyfotografovat něco, k čemu máte opravdový vztah, na čem vám záleží, a o čem se případně můžete s ženou rozhovořit.

Je na vašem uvážení, zda si přejete zobrazit fotografii s kamarádem. Osobně si dam dávám pouze ty známé, o kterých vím, že jim vyobrazení v mém profilu nevadí, a zároveň o mne mohou něco pěkného říci. Některé ženy se kamarádů rády ptají na váš charakter.

Rodinu doporučuji z fotogalerie úplně vynechat, ale toto je opět na vás.

Další vymoženosti

Pokud si chcete hrát, zařaďte si do profilu hudbu s playlistem. Hudba vystihující váš styl může být dalším vodítkem pro potencionální partnerku. Playlist si vytvoříte pomocí playlist.com nebo imeem.com. Na imeem můžete uploadovat vlastní hudbu, což ocení především lidé hrající v kapele.

Do svého profilu si samozřejmě můžete dát i videa z Youtube. Protože však tuto možnost využívá hodně lidí, dávám si do profilu pouze vlastní videa. V očích ženy jste pak opět o něco reálnější. Pečlivě však zvolená média vybírejte.

Závěrem

Protože určitě nechcete trávit hodiny vytvářením svého profilu, zaměřte se zezačátku především na popisky a několik fotografií. Ostatní zde zmíněné věci můžete dělat až „za pochodu.“

S takto vytvořeným profilem jděte na chat. Prvním krokem bude udělat si nějaké přátele, abyste působil na ženu důvěryhodnějším dojmem. Váš nick se tak stane známý, a vy budete více sociálně prověření. Pak se vrhněte do svádění žen. Ale o tom až příště.

Autor žije v zahraničí a díky chatu získal mnoho přátel i lásek, které by v reálném životě nejspíše nikdy nepoznal.

Dílo prošlo redakční úpravou.
 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Zásady správného psaní e-mailu
  Dostali jste od ní e-mail a ne číslo? Neházejte flintu do žita! Správně napsaný e-mail vám může cestu k ní ulehčit v některých případech více než telefonní rozhovor. Podíváme se, jak na to.

  pokecolog
  Jak zaujmout ženu na Chatu
  Receptár - Rozšírená textová komunikácia. Tento vynález som vymyslel počas písania s jednou ťavou, ktorá sa zmohla len na občasné „hm", prípadne letmé odpísanie jedným, maximálne ...

  gin
  Seznamujeme se na chatu (2)
  Po vytvoření profilu se nyní půjdeme podívat do chatovací místnosti. Dejte si pozor na správné načasování. Měli byste být v co nejlepší náladě, neboť vaše nálada se promítne do ...

  gin
  Seznamujeme se na chatu (3)
  Na chatu si můžete zvolit několik cest k oslovení ženy. V minulém díle seriálu jsme nastínili první cestu, nyní se zaměříme na zbývající dvě.

  gin
  Seznamujeme se na chatu (4)
  Poté, co si vyberete tu správnou slečnu, kterou oslovíte, a která s vámi začne konverzovat, nastává čas samotného balení a sváděni. Na začátku doporučuju optat se jí, odkud je, a stručně si o ní ...

  gin
  Seznamujeme se na chatu (5)
  Jak poznáme, že žena na chatu skutečně hledá kluka na chození? Jednoduše – nehraje si s vámi, začne se sama vyptávat např. na to, jaký typ holek se vám libí, co povazujete za správné, apod. Chce tedy ...

84%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 28. 10. 2009 23:58:27)
posledni komentare  "Seznamujeme se na chatu (1)"
clanek holomek 12.10.2008 17:43
lkafrg M+M 12.10.2008 20:59
portrét Dave 12.10.2008 21:13
Re: portrét gin 13.10.2008 00:29
sex v profilu DJ 28.10.2009 23:58
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak