Proč se tak dlouho neozývá?

Potkala jste na večírku super chlapa, trochu jste popili, trochu zalaškovali a vy teď už třetí den marně čekáte na to, až vám zavolá?

Nejste první ani poslední, ale nemusíte z toho hned dělat tragédii. Důvodů, proč se vám zatím neozval, může být celá řada a ani jeden nemusí souviset s vaší atraktivitou, respektive její absencí.

Prostě zapomněl

Muži, co se týče paměti, na tom nejsou o moc lépe než ženy. Někdy prostě zapomínají, tak se s tím musíte smířit. Navíc, pokud jste spolu na večírku popíjeli více než je zdrávo, je dost pravděpodobné, že si prostě ještě nevzpomněl, že by vám měl zavolat.

Ovšem nebojte se, pokud jste mu přišla dostatečně atraktivní, dříve nebo později vám dá vědět. Jen to chce nechat ještě chvíli nechat mozkové závity rozjíždět.

Stydí se

Ne každý muž je takový chlapák, že dokáže jen tak zavolat takřka neznámé ženě a pozvat ji na rande. Po pár skleničkách vína to jde snadno, ale ve střízlivém stavu už to pro mnoho zástupců samčí říše tak jednoduché není. Třeba jen sbírá odvahu a v hlavě si už píše scénář vašeho budoucího rozhovoru. Buďte trpělivá.

Ztratil číslo

I to se může stát.

Když bylo napsáno na papírku, tak tím tuplem. Lísteček se může z kapsy lehce vytrousit a je pryč. Ovšem i z telefonu se dá nakonec číslo sice ne ztratit, ale omylem vymazat. Je to sice nepravděpodobná varianta, ale lidé v alkoholovém opojení udělali už i větší koniny.

Nelíbíte se mu

Ano, i to se může stát. Součásti dospělosti je i nutnost smířit se s faktem, že se svět netočí podle toho, jak chceme my. I když jste se na večírku k sobě docela měli, mohl nakonec usoudit, že by asi nebyl dobrý nápad se s vámi ještě sejít.

Alkohol dokáže udělat divy a člověk po něm může dělat věci, které by normálně nedělal. Když se prostě neozve do týdne, zapomeňte na něj. Je to lepší, než se zbytečně trápit.

Komentáře