Fotografie na seznamce je zásadní, tak si na ní dejte záležet

Pokud chcete uspět na seznamce, rozhodně byste si měli udělat kvalitní fotku. Chcete-li si dát do profilu obrázek pejska nebo Spider-mana, raději ani na on-line seznamku nechoďte, příliš byste tam neoslnili.

Bez fotky to nejde

Internetové seznamky zcela vytlačili původní klasické novinové předchůdkyně, což je docela logické. Na rozdíl od novin, které čte jen málo lidí, internet má dneska každý a komunikace tam probíhá takřka okamžitě. Nemusíte čekat dlouhé týdny a měsíce, než vám někdo odepíše.

K tomu, abyste ale mohli komunikovat s ostatními, budete potřebovat důkladně vyplnit profil, což nebývá vždy tak snadné jak se může jevit. Hlavně některé placené seznamky požadují vypracovat obsáhlý formulář, což může trvat i několik hodin.

Vyplnit správně a hlavně pravdivě kolonky jako jsou koníčky, práce či představy o budoucnosti nebo o budoucí partnerce je pro úspěšné seznámení naprosto klíčové. Profilová fotografie je ale také zásadní. Právě podle ní vás budou ostatní profily hodnotit.

Vhodné prostředí i denní doba

Je dobré zvolit si fotografii, která zobrazuje vaši aktuální podobu. Jak jste vypadali před patnácti lety, nikoho zajímat nebude.

Kvalita fotografie je rovněž důležitá. Neměla by být rozmazaná ani jinak znehodnocená a měla by na ní jít zřetelně vidět vaše tvář i postava.

Abyste toho docílili, nesmíte se fotit někdy v nočních hodinách, ale ideálně před nebo po poledni, kdy je nejlepší světlo. Doma je to celkem jedno, tam si můžete rozsvítit. V obou případech dejte pozor, aby se vám neudělali na fotce odlesky.

Také pamatujte na to, že pořizovat si fotku třeba na záchodě není zrovna nejvhodnější, stejně tak jako někde u popelnic nebo v těsné blízkosti hospody. Najděte si doma nebo venku místo, které vypadá jakž takž reprezentativně, a tam se vyblejskněte.

Vypadá to složitě, ale ve skutečnosti je to docela jednoduchá záležitost, která vám může ukrojit nanejvýš pět minut vašeho života.

Komentáře