Pokud zvažujete založení profilu na seznamce, Nový rok je k tomu ideální

Konec roku vždy na mnoho lidí funguje jako doba přemítání a bilancování. Zvláště jedinci, kteří nemají zrovna žádný vztah, mají tendence se v tomto ročním období ujišťovat, že tento rok bude poslední, kdy budou na Silvestra na ocet.

A i proto je to nevhodnější doba na to někoho sbalit. Ovšem ne jenom na silvestrovském večírku, ale i ve virtuálním prostoru celosvětové sítě. Stačí se zaregistrovat na některé z mnoha seznamek, kterých jsou i u nás mraky.

Prvního ledna je vždy vyšší zájem

Důvodem, proč jsou majitele seznamek prvního ledna obvykle vždy o něco šťastnější než jiné dny, je hlavně velký přírůstek nových nezadaných klientů. Všichni totiž v posledních dnech roku bilancují a velká část z těchto lidí chce svou samotu pokořit právě tímto způsobem.

Kdo chce ulovit na seznamce čerstvou kořist, měl by nahodit udici právě v těchto dnech. Navíc všude fungují buďto vánoční či silvestrovské slevy. Registrace na mnoha seznamkách tak může být daleko levnější než v jiných částech roku.

Bohatý výběr možností

Seznamky jsou nejen v našich končinách poměrně oblíbené již dlouhá desetiletí, spíše staletí. S příchodem levného internetu se však tenhle business opravdu rozjel na plno. Seznamek je dnes skutečně hromada a ne všechny nabízejí to samé. Některé jsou klasické, určené hlavně pro heterosexuály, jiné se zaměřují na gaye a lesby.

Kdo si představuje romantiku trochu jinak, klidně se může přihlásit do některé seznamky určené pro milovníky BDSM či jiných fetišistických praktik. Proti gustu…

Je lepší být upřímný

Říká se, že s upřímností se člověk dostane nejdál. Je to samozřejmě pitomost, ale v některých ohledech to opravdu platí. Třeba v případě hledání vztahu či sexu na jednu noc.

Ani v prvním, ani v druhém případě není dobré fabulovat, jelikož nakonec člověk může díky svým lžím narazit. Dobrým příkladem za všechny jsou retušované fotky. Žena, která na své profilové fotce vypadá jako modelka, by tak alespoň částečně měla vypadat i v reálném životě. To platí samozřejmě i o mužském pokolení, které to umí s Photoshopem také docela obstojně.

Hledači lásky, sexu nebo třeba i přátelství klidně mohou seznamky využívat takřka bez obav. Jsou obdobně efektivní jako seznamování v životě. Párkrát se spálí, párkrát mohou mít štěstí. Zvláště v době okolo novoročního veselí se zvyšují počty láskychtivých jedinců na on-line seznamkách, a této příležitosti je vhodné plně využít.

Komentáře