Jaký profil je bez šance na úspěch?

Vzhledem k tomu, že pracovní i společenské nároky na jednotlivce se neustále v naší společnosti zvyšují, hodně lidí má nedostatek času ani elánu pouštět se do klasického seznamování v barech nebo na diskotékách.

Výsledky jsou docela nejisté a navíc se to může pěkně prodražit. Z těchto důvodů se celá řada hledačů lásky snaží najít své protějšky skrze seznamovací portály, které se zdají být stále efektivnější a efektivnější. Hodně však záleží na detailech. Najít si lásku na on-line seznamce můžete překvapivě snadno, nebo také vůbec ne.

Možná vás to překvapí, ale minimálně ze začátku vůbec nezáleží na vašem psaném projevu ani schopnostech zaujmout druhou osobu. O všem prakticky rozhoduje váš profil. Když ho vyplníte špatně, jste bez šance.

Žádné extrémy

Profil by měl být samozřejmě vyplněn pravdivě a rozhodně byste si neměli vymýšlet a budovat vzdušné zámky, ale ani se kdovíjak podceňovat.

Pokud budou v profilu informace o vás vypadat až příliš skvěle, pravděpodobně si většina žen bude myslet, že jsou informace o vás smyšlené a nikdy vám nenapíšou. Může to být ale i naopak. Budete-li se držet až moc u zdi, pojmou podezření, že jste chudák, se kterým to stejně nemá cenu, a také půjdou o dům dál.

Udělat si správný profil, který nebude všechny odhánět, je docela komplikované a vyžaduje i trochu schopnost umět se správně ohodnotit. A ne každý to umí. Máte-li s tím problémy, nechte se ohodnotit svými přáteli, třeba se trefí.

Nevhodná fotografie

Vypláznutý jazyk, veřejný dům v pozadí nebo pytle pod očima. Tak přesně tohle by na vaší profilové fotce být nemělo.

Ideální je pasová fotografie.

Podle té jde posoudit, jak vypadáte a jestli jste při těle či nikoliv. Pasovka je ale docela neosobní, takže se doporučuje udělat si fotku pomocí mobilu buďto doma, nebo někde venku. Tvařte se na ní normálně, pokud možno sympaticky. Udělejte si těch obrázků více, ať pak máte z čeho vybírat.

Dbejte na správnou gramatiku

Profil vyplaněný s gramatickými chybami nevypadá příliš atraktivně. Dávejte si na to pozor! Občas vám to ujet klidně může, ale ne příliš často. Hodně žen si všímá i takových detailů a často z nich posuzují i inteligenci pisatele.

Komentáře