Svadeni.cz | Jak ji odlákat od kamarádky | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak ji odlákat od kamarádky

Ne vždy se nám poštěstí narazit na ženu, která je sama. Typicky se to děje na škole, ale i v běžném životě se můžeme setkat se ženou, která neustále chodí s kamarádkou. Chceme ji oslovit a někam pozvat, ale jak se vypořádat s tou druhou? Ukážeme si několik možností.

Mladí muži na střední škole často řeší, jak oslovit ženu, která není sama. Již jsem odpovídal na spoustu dotazů, a proto je na čase ty nejúčinnější metody prezentovat v článku. Předně musím říct, že se budu zabývat výhradně oslovením ženy, kterou už nějakou dobu vídáme. Oslovení neznámé dvojice žen je úplně jiné téma, které se musí řešit jiným způsobem.

Nástin situace

Máme tedy ženu, o kterou se zajímáme. Na střední škole to může být dívka z jiné třídy, v práci to může být žena z jiné části podniku nebo to také může být naše sousedka žijící se svojí kamarádkou. Co všechny tyto ženy spojuje je kamarádka, která se od naší vysněné nehne ani na krok.

V lepším případě nás dotyčná žena už alespoň částečně zná, známe se s ní minimálně od vidění, občas se s ní třeba i pozdravíme. V horším případě nás žena pouze míjí, ale nevěnuje nám pozornost. I takovou ale lze sbalit.

V podobné situaci se obecně radí počkat si, jakmile dotyčnou potkáme bez kamarádky. U některých žen ale taková situace prakticky nenastane. Než bychom dva roky čekali, je lepší vymyslet jinou strategii.

Možnost 1: Odlákání v soukromí

Toto je nejlepší možnost, ale potřebujete vědět, do které třídy dotyčná chodí, ve které části podniku pracuje, či ve kterém bytě bydlí. Samozřejmě předpokládám, že zvolíte tu nejbližší variantu a nebudete tedy pátrat, kde vaše vysněná dívka bydlí, pokud chodíte na stejnou školu. To ne. Dívku je třeba oslovit tam, kde ji potkáváte. Pak jí totiž hned sepne, že vás odněkud zná.

Vaším cílem tedy je navštívit ji na místě, ve kterém se obvykle vyskytuje. Zajděte na její pracoviště, zaklepejte na dveře jejího bytu, jděte za ní do třídy. Až ji tam najdete, poklepejte ji na rameno nebo jí nějak jinak donuťte, ať vám věnuje pozornost. Řekněte jí: „Můžu s tebou mluvit chvilku na chodbě / o samotě?“ Cílem je dostat jí někam, kde s ní budete relativně sami (a rozhodně tam nebude ona kamarádka).

Na chodbě ji poté řekněte: „Ahoj. Strašně se mi líbíš a rád bych tě pozval na kafe / rád bych s tebou někam zašel. Hodí se ti to v ….?“ Je to jednoduché oslovení a návrh, který nezadaná žena, pokud vás alespoň od vidění zná, zpravidla přijme.

Ještě dodatek: Když žena na místě nebude, zkuste to ještě alespoň dvakrát a poté zanechte u někoho vzkaz. Pokud se ani poté neozve, zkuste možnost 2.

Nás nikdo neoodělí! :)

Možnost 2: Odlákání od kamarádky

V tomto případě budete ženu dostávat od kamarádky, jakmile obě ženy potkáte. Je to vhodné, pokud nemáte informace o pracovišti či bydlišti ženy, ale na druhou stranu je třeba počítat s větším odporem, možná až odmítnutím. Nicméně šance na úspěch je stále poměrně vysoká, pokud vás ženy znají.

Jakmile opět potkáte obě kamarádky, pozdravte je a nejdříve promluvte k ženě, o kterou nemáte zájem: „Ahoj. Nebude ti vadit, když si tvoji kamarádku na minutku půjčím?“. Pokud znáte jméno ženy, o kterou vám jde, řekněte její místo „tvoji kamarádku“. Hned poté se obraťte k druhé ženě a řekněte: „Pojď, bude to jen chvilka.“ Ideálně svoji pobídku doprovoďte ještě gestikulací (ukažte jí rukou, ať jde).

Nečekejte na odpověď a rovnou kousek poodejděte. Žena by měla jít za vámi. Až se s ní dostanete do soukromí, pozvěte ji jako v první možnosti.

Ještě dodávám, že u první i u druhé možnosti je třeba hodit strach za hlavu a vystupovat sebevědomě. Pokud svoji pobídku řeknete správně, žena za vámi půjde, i když o vás nemá zájem nebo je zadaná. Bude totiž zvědavá, o co se jedná.

Možnost 3: SMS

Tuto variantu vám moc nedoporučuji, ale pokud máte problémy se sebevědomím či vystupováním, bude pro vás nejjednodušší. Šance, že se vám podaří se ženou vůbec sejít o samotě, je tak 50 %. Záleží na tom, zda vás žena ze SMS pozná, a na spoustě dalších faktorů.

Varianta spočívá v tom, že si seženete telefonní číslo na svoji vysněnou a poté ji napíšete SMS: „Ahoj. Tady Petr ze skoly. Sejdeme se zitra v 10:30 u nastenky, jo? Zatím se mej.“ SMS samozřejmě modifikujte podle vašeho rozvrhu či místa. Mělo by vždy jít ale o místo, které je v daném objektu, kde se s ženou potkáváte, v čas, kdy tam žena určitě bude.

Pokud vám žena odepíše a zeptá se, co po ní chcete, odpovídejte neurčitě. „Potrebuju s tebou neco probrat.“ A hlavně to s těmi zprávami nepřehánějte. Po návrhu setkání jí odpovězte maximálně na dvě zprávy, více ne. S každou další zprávou totiž riskujete, že žena ztratí motivaci setkat se s vámi.

Až dojde k termínu schůzky, buďte na daném místě. Když se žena ukáže, řekněte ji podobně jako v možnosti 1, že jí „někam“ či „na něco“ zvete. Pokud se neukáže, nepátrejte po příčinách a nechte ji být. Buď se vám sama ozve, nebo zkrátka nemá zájem.

Další postup pozvání či rande už najdete v jiných článcích.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Jak na první rande
  Chystáte se na první rande a první rande a nechcete nic pokazit? Tak to je velmi pravděpodobné, že už se s dotyčnou neuvidíte. Muži totiž berou první rande často velmi vážně, snaží se vyvarovat chyb, a ve svém důsledku jsou ...

  Pozvěte ji na rande pomocí SMS
  Máte číslo a chcete jí raději napsat SMS než jí zavolat? Inu, proč ne. Pozvání po SMS uvítají především mladší ženy, které se mnohdy ostýchají telefonovat. U textové zprávy ...

  Pozvěte ji na rande zavoláním
  Získali jste vytoužené telefonní číslo a teď přemýšlíte, jak se dotyčné ozvat tak, aby přijala vaši nabídku na schůzku. Stačí dodržovat tři jednoduchá pravidla a vaše šance na úspěch ...

87%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 12 (poslední ze dne 15. 12. 2011 0:13:35)
posledni komentare  "Jak ji odlákat od kamarádky"
HS 28.04.2011 13:28
Re: 28.04.2011 21:11
Re: Re: 28.04.2011 21:23
Re: Re: Re: 28.04.2011 23:42
Re: Re: Re: Re: 28.04.2011 23:49
Re: Re: Re: Re: Re: 29.04.2011 11:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: 29.04.2011 12:32
"Strašně se mi líbíš" Petr 30.04.2011 19:26
Re: 02.05.2011 20:01
Mám podobnou situaci. Petr 01.05.2011 09:27
Re: Mám podobnou situaci. 02.05.2011 20:05
Re: Re: Mám podobnou situaci. gi 15.12.2011 00:13
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak