Tip 394 - Kde máš kamarády? / Jsi tu sám?

Když balíme v podniku, můžeme se setkat s tím, že si žena testuje naše sociální ověření. Pokud jste zrovna sám a bez vysvětlení jí to řeknete, nadšená z toho většinou nebude. Spíše si pomyslí, že nemáte žádné kamarády. Takže na to půjdeme jinak.

Ukážeme si dva způsoby, jak na tento test vyzrát. V prvním případě budete v podniku, do kterého chodíte sám balit pravidelně, v druhém případě budete v cizím podniku.

1.
„To jsi tu sám?“
„Ne, znám se tu skoro se všema.“
„A proč seš teda se mnou?“
„Rád poznávám nové lidi a tebe jsem tu ještě neviděl.“

2.
„Kde máš kamarády?“
„Nechal jsem je doma. Chtěl jsem poznat nový podnik a nikdo neměl tu odvahu jít se mnou.“

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
No, nevim jak funkční by byly tyhle typy, ale rozhodně je tenhle test holek dost nepříjemnej. Sám jsem občas někam vyrazil sám a po týhle otázce se cítil jako loser. Přitom nevim co je špatnýho na tom, že např. na koncert oblíbený kapely zajdu sám. A s kamarádama vyrazím třeba další den na pivo. Ostatně, holky se mi balej líp, když jsem bez kámošů, protože jejich přítomnost mě znervóznuje :)
Od autora emu
někde se ztratil
Většinou říkám, že jsem tady s kamarádem, ale někde se tu ztratil. Buď že tančí s jinou holkou nebo že už odešel, protože potřebuje ráno vstávat do školy/práce. [S04]
Od autora dreken
:-)
a nemůže tim dotazem třeba sledovat zjistit jen jestli je sám nezadaný ?
Od autora greengreen
Re: :-)
To je dobra myslenka. To by mohlo byt ono. Ze ji zajma, jestli tam sebou nemas nejakou holku.
Od autora konik
Jo, jsem sám
Jo, jsem úplně sám a nepotřebuju kamarády, abych si někam zašel, když se mi chce. Úplně pohodová odpověď. Stejně tak, cos dělal celý den... spal a vrtal v nose... co je jí do toho, co jsem dělal :D Nebo, to takhle běžně balíš holky? Jo, dělám to pořád.
Od autora Svudnik87