Tip 381 - Kolik ti je let?

Vyptávání se na věk je jedním z nejčastějších testů, kterými nás žena během svádění častuje. Je to z toho důvodu, že ženy spíše upřednostňují starší nebo stejně staré muže, mladší naopak odmítají, pokud mají možnost výběru.

Jste-li viditelně mladší než žena, odpovězte na tuto otázku tak, aby žena nezískala pocit, že se vymlouváte, a zároveň nedostala záminku k tomu vás odmítnout.

„Kolik ti vlastně je?“
„Hehe, to je tak důležitý to vědět?“
„Jo.“
„Tak já ti to teda někdy povím.“

Nejenom, že jste jí to neřekli, ale ještě jste dali najevo sebejistotu a donutili jí vyjádřit zájem.

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Tak tuhle otázku jsem neslyšel už dlouho. Většinou se spíš žena ptá, co studuješ a jaký ročník a podle toho hádá. A pokud náhodou někdo pracuje, tak to zkouší přes "A jak dlouho už to děláš?".
Od autora
Re:
To je prostředím, ve kterém se pohybuješ. Pokud oslovuješ ženy ve škole, pak se budou ptát na ročník studia. Osobně jsem se s "Jak dlouho už to děláš?" setkal pouze při vyptávání se na záliby, ale ne na práci. Spíš se mě ženy přímo ptají, kolik mi je let.
Od autora RaShCZ
Bez nadpisu
Dle myho nazoru, kravina. Na tohle odpovidam: to jsou pro tebe tak dulezity cisla? Ja davam prednost charakteru a zivotnim zkusenostem, pred pouhyma cislama..
Od autora Buchtak
Bez nadpisu
Ježíš, to je zase tip. Když se vás holka zeptá na věk a vy kolem toho budete kroužit jako kolem horký kaše, určitě ji to úplně rozhicuje. Když už nechcete odpovědět konkrétně, utněte tu otázku jednou větou a nerozpitvávejte to. Můj tip: - "Kolik ti je let ?" - "Dost na to, abys mě mohla bez obav vykouřit."
Od autora Reaper
Re:
Nesmysl. Z jedné hloupé otázky do další. Nemůže následovat nic jiného, než dotaz na tvoje životní zkušenosti, aby se necítila hloupě, protože si utnul její otázku. A ted to uděláš znova?
Od autora
Re: Re:
Tak reknu, ze moje zivotni zkusenosti mozna bude moct poznat. Chce se to trochu odlisit a ne odpovidat zenskym jak si piskaj.
Od autora Buchtak
Bez nadpisu
Podle mě zbytečná věda. Já na dotaz stran věku prostě svůj věk řeknu a je to. Nikdy v tom nebyl žádnej problém.
Od autora Hank
.
S většinou tipů tady většinou nesouhlasím, protože mi příjdou pubertální. Teď ale docela souhlasím. Už jsem pár osob odpálkovala, protože byli moc mladí.
Od autora Mai
Bez nadpisu
haha,tak jen z toho bych usoudila,že moc asi ne[S04]
Od autora k
Bez nadpisu
pardon,je to reakce na Reaper[S07]
Od autora k
?
Hmm, takovýhle "užitečný rady" zaváněj okurkovou sezónou. Chci vidět, na koho tohle působí nějak mužně, nejspíš jde o nějaký opice. U ostatních jsem zvědavej, jak dlouho je tohle kličkování před normální odpovědí bude bavit. Tajmenej jak hrad v Karpatech jsem chtěl bejt naposled tak někdy na střední...
Od autora Henry
Re:
To jako funguje??? [S02] Na rovinu tohle mi pocitově přijde docela neurvalé na první schůzku...
Od autora L. D. Trockij
Moje zkušenost
No, zkoušel jsem dělat jednou tajemnýho, ale neměl jsem z toho pocit, že by ji to nějak nažhavilo, spíš naopak. Jsem na vysoké, tak když se holka ptá, v kolikátém jsem ročníku, říkám: "Je mi 20, jestli se ptáš na tohle."
Od autora L. D. Trockij