Tip 365 - Umět říci NE je klíčem k úspěchu

Když balíte ženu, nesnažte se jí lézt do zadní části těla tím, že s ní budete ve všem souhlasit. Žena si mnohem více cení muže, který má vlastní hlavu a umí říci: „Ne.“, když se mu zrovna něco nehodí. To ale určitě neznamená, že byste měli zase odmítat všechno. Zkrátka používejte mozek.

Chcete příklad?

  • „Doprovodíš mě na zastávku?“ -> „Klidně“ (pokud zrovna nespěcháte)
  • „Doprovodíš mě na zastávku?“ -> „Hele, sorry, ale ne. Fakt strašně spěchám. Ale jestli chceš, můžeš jít se mnou.“ (kupodivu často jde)
  • „Koupíš mi drink?“ -> „Ne. Ale jestli tam půjdeš, vezmi mi taky.“ (taky často funguje)

Jednoduše vezměte na vědomí, že vy jste ten, kdo rozhoduje o svém životě. A nemáte potřebu dělat něco, co sám považujete za zbytečné.

Reakce k tématu:
Nrsmysl
...tak 50% tento přístup úplně odradí...Radši si nejdřív zjistěte, jak moc časově vytížená daná slečna je, protože někoho, kdo neustále nestíhá, protože musí denně zvládnout "oběhat" spoustu povinností tímhle pouze odradíte. Naopak je milé, (a alespoň na mě to funguje) když někdo má čas jít kus s vámi, případně nabídnutí pomoci a vyjádření, že kdyby něco potřebovala, může se ozvat.. Toto je důležité obzvlášť v situaci, kdy tušíte, že někoho má, ale nikdy jste ho s ní neviděl.(přítel pravděpodobně tak pozorný a obětavý nebude...)
Od autora
Bez nadpisu
Blbost! Tohle mi udělat chlap, tak to je naposled, co jsme se viděli ;-)
Od autora jaja
Re:
Což je jedině plus pro něj. Krásný způsob, jak jednoduše vyfiltrovat zlatokopky [S08]
Od autora ax
Re: Re:
Haha :) ... mě se takhle borka zeptala, jestli ji koupím drink? a já, že jestli nechce rovnou prachy :D
Od autora Svudnik87