Erotické seznamky jsou na vzestupu

Ještě donedávna bylo možné najít si sex na jednu noc pouze v rámci kamarádské výpomoci, případně v baru, na diskotéce nebo v podobném podniku.

To už ale dnes ani zdaleka neplatí. Moderní technologie krom jiného zvládají radikálním způsobem měnit styl namlouvání. Díky internetu si můžete domluvit sex daleko snadněji, než kdykoliv před tím.

Pro samce i samice

Když si běžný člověk představí internetovou seznamku, tak vidí většinou nutnost vyplnění si profilu a následně pomalé a nejisté oslovování jiných profilů, které jsou pro daného jedince něčím zajímavým. V tomto ohledu se samozřejmě on-line erotické seznamky neliší.

V čem se však liší, a to hodně, to je rychlost, se kterou se dostanete k sexu. Zatímco na běžné seznamce se chvíli musíte oťukávat, pak si možná dáte reálné rande a až potom snad něco i bude, u erotických odnoží není na co čekat. Existují totiž jen z jednoho jediného důvodu, a sice k domluvení si soulože. Napíšete, zalíbíte se, domluvíte si datum a místo a můžete trkat.

Tento způsob domlouvání je výhodný nejen pro muže, ale samozřejmě také pro ženy. Ne každá věří na lásku či zrovna hledá dlouhodobou známost. Pokud však nechce vyjít ze cviku, musí trénovat. Tak proč ne s hrdinou z internetu.

Pro každého něco

Skvělé je, že takhle si nemusíte domlouvat pouze klasickou soulož, ale můžete si přijít na své i v případě, že to máte rádi trochu jinak.

Velmi oblíbený je tento styl seznamování u BDSM komunity, kde je přeci jen složitější najít si parťáka na hraní. Hlavně u lidí v menších městech, kde neexistují specializované kluby, je tato on-line možnost vítaná.

Samozřejmě, že toto neplatí pouze pro jedince, kteří rádi rozdávají či naopak přijímají bolest, ale třeba i pro sexuální menšiny, nejčastěji pro homosexuály. I ti mají své normální a zároveň i erotické on-line seznamky.

Komentáře