Svadeni.cz | Řeč těla (21) - Doteky | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Řeč těla (21) - Doteky

Úspěšně svedení ženy není náhoda. Jde o zcela cílený postup složený z několika dílčích procesů. Všechny fáze však mají jednu věc společnou - musíte se ženy dotýkat.

Již od počátku zahájení oslovení byste měli stát v takové pozici, abyste se mohli ženy mimoděk dotýkat. Komunikace dotykem hraje během oslovení významnou roli. Ženy jí běžně využívají v řeči mezi sebou. Považují jí proto za zcela normální. Nemusíte se tedy bát, že vás odstrčí. Používání doteků velmi usnadní cestu k vaší vyvolené. Bude se s vámi bavit otevřeněji a mnohem dříve se vám podaří prolomit její obrannou bariéru.

Zásady používání doteků

Vždy dbejte na to, aby byl ženě váš dotek příjemný. To znamená, že při dotýkání se jejího těla musíte být zcela uvolněný. Pokud máte strach se jí dotknout, raději to udělejte jindy. Máte totiž roztřesené (a mnohdy i upocené) dlaně. Váš dotyk bude nejistý a žena to samozřejmě okamžitě vycítí. Více si tím ublížíte, než získáte.

Opačným pólem jsou mužské doteky. Ty také na ženu neaplikujte. Mohla by se povalit na zem. Pokud nevíte, co to jsou mužské doteky, tak si vzpomeňte, kdy vás naposled kamarád při přivítání praštil do zad se slovy: „Zdar vole, jak se vede?" Účelem takového doteku není navázat komunikaci, ale spíše demonstrovat sílu. Ženám se silní jedinci sice zamlouvají, ale měly by je chránit a nikoli je mlátit.

Úspěšné používání doteků po deseti minutách.

Délka doteku dlaní by neměla být příliš dlouhá. Zezačátku stačí necelá sekunda, později v průběhu rozhovoru až sekundy 3. Pokud jí držíte již déle a ona je stále uvolněná, přijala vás do své intimní zóny a vy jste již za polovinou své práce s ní.

Co se týče intenzity doteků, tak první letmé by mohly přijít již do dvou minut od navázání rozhovoru. Zezačátku se jí dotýkejte velmi pozvolna a nenuceně. Když to přeženete, nebude z vás mít dobrý pocit. Naopak pokud na doteky zapomenete a nebudete je používat vůbec, váš postup se stane značně neúčinným. Dáváte tím totiž najevo, že si chráníte svoji intimní zónu. Nebo, chcete-li jinak, nemáte zájem prolomit zmiňovanou obrannou bariéru.

Co získám používáním doteků

Jak jsem již naznačoval v několika předchozích článcích, velkou roli hraje v ženském (ale i mužském) světě podvědomí a emoce. Tím, že se jí dotýkáte, v ní vzbuzujete pocit důvěry a porozumění. Její podvědomí říká: „Jsme ve vzájemném kontaktu, můžu mu věřit. Jsme si podobní." Ženy se až na výjimky nebojí sami sebe a proto k vám budou otevřenější.

Doteky znamenají užší spojení mezi dvěma lidmi. Nebojíte se sahat do její intimní zóny a ona si na vás zvyká. Po několika desítkách minut jí vaše doteky budou připadat tak příjemné, že začne podvědomě toužit po dalších a delších. Můžete tak rafinovaně pomocí doteků vystupňovat její touhu.

Jestliže dívka příliš doteky v komunikaci nepoužívá a patří spíše mezi ty uzavřenější, poměrně snadno ji dokážete pomocí doteků na různých částech těla vzrušit. Toto platí především pro mladší ročníky, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Sám jsem jednu takovou měl a bylo opravdu úžasné sledovat její reakce.

Používáním doteků v komunikaci podpoříte význam svých mluvených slov. Zvýšíte jejich účinnost a i negativní sdělení budou při správném používání dotyků působit pozitivně. Uveďme si jednoduchý příklad. Budete-li se bavit s neznámou dívkou bez doteků a zjistíte, že podnik již zavírá, můžete doufat, že dostanete alespoň telefonní číslo.

Naopak pokud se dívky dotýkáte, objímáte ji a již vše vypadá tak, jak by vypadat mělo, tak na vás tato zpráva působí pozitivně. Můžete se přece přesunout někam do soukromí a nepotřebujete k tomu další záminku.

Pamatujte si

 • Nejhorší komunikace je komunikace bez doteků. Chráníte si svojí intimní zónu a dáváte najevo nepřístupnost.
 • Nervozita, upocení dlaně nebo nechuť k dotekům žena vždy zpozoruje.
 • Intenzita doteků musí být během prvních minut oslovení velmi nízká.
 • Doteky by měly hlavně zezačátku korespondovat s obsahem řeči.

Článek vyšel původně 23. 4. 2008 pod názvem "Dotkněte se jí bez obav". V rámci sjednocování obsahu webu byl zařazen do seriálu "Řeč těla".

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Řeč těla (19) - Oční kontakty
  Délka očního kontaktu rozhoduje o tom, nakolik dokážeme druhého člověka zaujmout. Zároveň ale platí, že příliš dlouhý oční kontakt druhého znervózní. Jak dlouho se tedy dívat ženě do ...

  Řeč těla (20) - Ženské pohledy
  Víte, jak z pohledu ženy rozpoznáte, zda o vás má zájem? Její oči prozradí mnohem více, než se zdá. Pojďme se podívat na to, jakými typy pohledů vás může žena obdarovat, a co tyto pohledy znamenají.

  Řeč těla (22) - Použití doteků
  Používání doteků je nedílnou součástí svádění. Pomáhá vytvořit mezi svůdcem a ženou pouto, díky kterému rapidně roste pravděpodobnost úspěšného sbalení. Zároveň jde ale ...

  Řeč těla (23) - Přibližování se
  Když vidíme pěknou ženu, snažíme se jí přiblížit, přestože jí ani nemusíme chtít oslovit. Totéž ale udělá i žena, které se líbíte. Také se vám bude snažit přiblížit na určitou ...

81%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 15. 5. 2010 22:54:21)
posledni komentare  "Řeč těla (21) - Doteky"
trind 03.12.2009 16:29
Re: ax 03.12.2009 16:58
Re: 03.12.2009 17:25
Re: Treff 04.12.2009 02:18
Re: --MaX-- 15.05.2010 22:54
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak