Svadeni.cz | Telefon je až poslední varianta | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Telefon je až poslední varianta

Spousta mužů chodí balit na ulici s tím, že si na ženu při nejlepším vezmou kontakt. To je zažitá praxe, pomocí které sice získáte spoustu telefonních čísel, ale jejich následné obvolávání a tahání žen na rande vám zabere spoustu času. Podívejme se na efektivnější způsob.

V balení žen existuje spoustu postupů, které byste podle jejich autorů měli dodržovat, pokud chcete dostat ženu do postele či do vztahu. Jak se ale zlepšujete, postupně zjistíte, že něco lze vynechat, něco zrychlit či něco naopak přidat. Zkrátka si vytvoříte svůj vlastní systém, se kterým budete mít větší úspěch než s něčím, co jste se podle někoho naučili.

Jednu z takových zkratek vám dneska představím. Je určena spíše pro středně a více zkušené svůdníky, začátečníci ji v praxi pravděpodobně nevyužijí, i když je určitě dobré o ní vědět. Tato zkratka říká to, co je uvedeno v názvu článku. Telefon je až poslední varianta. Pokud se tím budete řídit, má to hned několik dopadů.

V prvé řadě úplně jinak přemýšlíte. Nepůjdete ven s tím, že získáte 10 telefonních čísel, ale s tím, že sbalíte ženu či ženy. Nebude to výrazně odlišný postup, jen se pokusíte zajít dál, namísto toho, abyste si řekli o číslo a odešli. Jak to zakončíte je na vás. Pravděpodobně jí pozvete na kafe, pokecáte s ní a poté budete pokračovat podle sympatií. Když to budete takto praktikovat, časem zjistíte, že se s některými ženami dokážete z kavárny přesunout postupně až k vašemu bytu a pozvat je dál. A ony půjdou. Překvapivě.

Druhý dopad je ve vaší přípravě. Jdete-li balit s tím, že si někoho můžete přivést domů, připravíte vše tak, abyste to skutečně mohli provést. Nebudou vás tedy odrazovat detaily jako neuklizený byt, nepřevlečené povlečení či jednoduše fakt, že nejste doma sami.

Postup

Jak tedy docílit toho, abyste mohli se ženou postupovat dál? Určitě na to potřebujete zkušenosti nebo alespoň dobrý odhad. Když oslovíte ženu, dokážete z jejích reakcí poznat spoustu věcí. Spěchá někam? Je z vás až moc nervózní? Pokud na obě otázky odpovíte, že nikoli, můžete se jí místo zeptání se na číslo pokusit někam pozvat. Odmítne-li, zeptejte se na číslo. Rozumějte, v tento okamžik žena neodmítá vás, ale váš návrh. Třeba zrovna spěchá, třeba je to proti jejímu přesvědčení. Dát číslo je pro mnoho žen jednodušší, než si jít přímo někam posedět.

Tak co? Půjdeš se mnou?

Jen pro doplnění, v této fázi vůbec neřešíte, jestli se ženě líbíte, jestli vám dává signály zájmu atd. Zajímá vás pouze to, jestli s vámi teď hned někam půjde.

Zvete stylem: „No, hele, já mám zrovna teďka chvilku čas. Zajdeme na kafe?“

Na kávě se můžete pokusit o první doteky, zkrátka jako na rande. V ideálním případě jí i políbíte, což ale určitě víte. Pokud žena nebyla vyloženě odtažitá s myšlenkami na útěk, můžete jí pozvat k sobě. Použijte záminku, že si potřebujete domu něco odnést, že jste něco zapomněli atd.

„Hele, já si potřebuji skočit domů dát nějaký věci, pojď se mnou.“

Pokud jste jí dostatečně zaujali, půjde s vámi. Pokud ne či nemá čas, opět si vezmete číslo, kousek jí doprovodíte jí a rozloučíte se. Co se týče placení za kávu, to nechám na vás. Já osobně za ženu neplatím a podle její reakce soudím, jestli s ní mám vůbec dál trávit čas. Můžete to brát jako můj shit test.

Dostanete se k vám domů. Odvážnější žena půjde přímo k vám, často se ale stane, že dotyčná nechce dál a čeká přede dveřmi. Zde je několik možností, jak ji pozvat dál, to už nechám na vaší představivosti. Já to příliš nelámu přes koleno, když mám náladu a čas, udělám, co jsem potřeboval, a zajdu s ní na „druhé rande“, tentokráte na něco alkoholického. Posilněná alkoholem žena už podruhé pozvání k vám neodmítne.

Všimněte si, že celý tento postup staví na základním oslovení na ulici. Hlavní změnou oproti běžnému oslovování je ten, že vaším cílem bude sex či vztah se ženou a nikoli pouze číslo.

Překážky

Nebudu vám mazat med kolem úst. Šance, že byste neznámou ženu svedli od setkání až do postele, se odvíjí především od vás. Roste s úrovní vašich zkušeností a tím, jaké jsou vaše vstupní podmínky. Pokud například jdete jenom po ženách, od kterých jste byť na ulici dostal signály zájmu, budete mít mnohem vyšší úspěšnost než někdo, kdo se snaží zkoušet každou.

Jaké jsou nejčastější překážky, že v tomto postupu selžete?

 • Máte málo zkušeností a nevíte, jak reagovat na nové situace.
 • Nejste skálopevně přesvědčení, že toto skutečně chcete (bojíte se a tím pádem jste nervózní, což ženy cítí v každém kroku včetně pouhého oslovení).
 • Přikládáte ženám moc velkou váhu.
 • Nemůžete ženu vzít domů (máte doma rodiče, nemáte se tam jak přesunout…).

Jak rád uvádím, tyto překážky jsou jenom vaše. Se všemi lze bojovat, všechny lze odstranit. Pokud skutečně stojíte o to žít svůj život podle sebe obklopen ženami, musíte se na to nějakým způsobem připravit. Každý má své problémy, které ho drží zkrátka. Dokud je nepřekonáte, budete znovu a znovu zbytečně selhávat.

Další informace o jednotlivých krocích od oslovení až po svedení naleznete v mých dalších článcích. Mrkněte se na ně.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  ayam
  Dejte jí ruku do kalhotek
  Každý muž během svádění přemýšlí, zda už je čas položit ženu do postele nebo musí ještě zkoušet stupňovat erotické napětí. Náš šéfredaktor má v tomto jasno. Dejte jí ...

  Přejděte k líbání
  Co si takhle připomenout, že když balíte ženu, musíte ji v určité fázi políbit. V ideálním případě onen polibek bude zcela spontánním vyústěním situace, což se ale příliš často ...

  Při svádění postupujte nepřímo
  Lidé jsou v podstatě zvířata. A stejně jako ostatní zvířata mají i lidé namlouvací rituály. Samička se pak nechá oplodnit spíše takovým samcem, který její namlouvací rituál ...

  Techniky uvádějte v praxi postupně
  Na těchto stránkách se dočtete spoustu informací o balení žen. Jenže kdybyste se najednou chtěli uvést v praxi, zblázníte se z toho a ještě to k tomu nikoho nesbalíte. Náš mozek je totiž schopen udržet ve ...

85%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 5. 11. 2011 19:52:14)
posledni komentare  "Telefon je až poslední varianta"
já jsem sice nezkušenej panic... white 05.11.2011 19:52
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak