Zimní rande

Na jaře a v létě se to randí! Je teplo, člověk tedy může využít celou řadu možností, ale ani v zimním období není nouze o atraktivní a hlavně romantická prostředí, kam můžete svou milovanou vzít na rande. Musíte se ale trochu tepleji obléct, abyste nenastydli.

Romantická projížďka v kočáře

Restaurace, bary, kavárny, kina a další klasická místa, kam se chodí randit, jsou běžně otevřená po celý rok. Dají se tedy využít i v zimě. Pokud ale chcete opravdu zaujmout, měli byste vymyslet něco opravdu okouzlujícího, třeba takovou projížďku městem v kočáře s koňským spřežením.

Samozřejmě, že tato možnost není jen tak někde, ale zase kvůli tomu nemusíte vážit cestu až do české metropole. V každém trochu větším městě České republiky je možné si panský kočár i s projížďkou pronajmout. A není to vůbec drahé.

Protančete střevíce

Podzim a zima není pouze období nudlí u nosu, ale také tanečních. Na rozdíl od projížděk v kočáře, lekce tance jsou snad všude. Umění tančit kdysi patřilo do základů společenského vzdělání.

Nejenže se naučíte něco nového, ale zároveň se tak můžete i více sblížit.

To samozřejmě skoro při každé činnosti, ale při kopání brambor na zahradě budete ochuzeni o jedinečný zážitek, který z tanečních můžete získat. Navíc se během ploužáku můžete k sobě krásně tisknout, což má celou řadu výhod, a pokud vaše partnerka nemá kožní choroby, tak žádné nevýhody.

Bruslení

Bruslení patří sice mezi docela náročné sporty, ale pokud to oba umíte, není důvod neudělat si společně pár piruet. Jít si zaběhat nebo se projet pár kilometrů na kole sice může být také pěkné aktivní rande, ale chybí tomu kouzelná atmosféra.

Ideální je samozřejmě jít bruslit na rybník nebo přehradu, ale poslední zimy nejsou právě příliš chladné na to, aby se dlouhodobě dokázal na větších hladinách vytvořit a udržet dostatečně tlustý led. Alternativa ve formě veřejného brusláku není sice ani zdaleka tak romantická, ale pořád se jedná o dobře strávený čas s člověkem, kterého máte rádi.

A s trochou té snahy můžete během tokání srazit k zemi i pár dotěrných harantů, kteří jsou morem veřejného bruslení snad odnepaměti.

Komentáře