Jak zjistit, jestli má o vás žena zájem?

Konečně vám řekla ano na otázku, jestli nechce s vámi na rande a vy jste teď celí vyplašení a plní obav, abyste něco nezkonili? To je docela normální reakce. První rande je poměrně stresující záležitostí, a to nejen pro vás, ale i pro onu dotyčnou.

Už během schůzky se ale můžete uklidnit a nepřemýšlet nad tím, jestli jste byli úspěšní nebo ne. To, jestli vám dá ještě někdy šanci, totiž poznáte relativně snadno. Ženy totiž vysílají signály, které vám mohou mnohé prozradit.

Hovor není nucený

Už spolu sedíte půl hodiny a stále se bavíte o počasí? V tom případě asi z příští schůzky nic nebude, tedy pokud nejste oba meteorologové.

V případě, že se ale bavíte docela nenuceně, je to známka toho, že vám to jde dobře. Rozhovor by měl být příjemný a probíhat v plynulém tempu. Je jedno, jestli si povídáte o globálním oteplování nebo o problematice pěstování fíkusů na severním pólu. Když se bavíte, znamená to, že si máte co říct a to je dobrý signál.

Dokážou ji rozesmát vaše vtipy

Pokud se směje vašim vtipům, je jasné, že zabrala. Někdy to tak nevypadá, ale ženy se rády baví a dobrý smysl pro humor často u mužské populace oceňují daleko více, než třeba atletickou postavu. Čím více se bude smát, tím je větší šance, že se sejdete i příště.

Zajímá se o vás

Chce vědět, co děláte v práci a aktivně se zajímá i o vaše koníčky? Kdyby to s vámi chtěla co nejrychleji ukončit, rozhodně by takovou starost o váš život neměla. Nezapomeňte ji to oplatit stejnou mincí a ptejte se jí na totéž.

Hraje si s vlasy

Existují i nonverbální signály, které značí, že má žena o muže zájem. Jedním z nich je i pohrávání si s vlasy. Pokud si je kroutí a různě si je namotává během konverzace na prsty, je to signál toho, že se jí líbíte.

Ne vždy to musí být jen vlasy. Ty mohou být nahrazeny například příborem nebo skleničkou.

Komentáře