Svadeni.cz | Přejděte k líbání | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Přejděte k líbání

Co si takhle připomenout, že když balíte ženu, musíte ji v určité fázi políbit. V ideálním případě onen polibek bude zcela spontánním vyústěním situace, což se ale příliš často nestává. Většinou je potřeba první polibek přijmout jako zcela záměrný krok, přes který se musíme dostat. Jinak nám hrozí, že o ženu přijdeme.

Určitě jste sami byli několikrát účastníky a svědky situací, ve kterých byl první polibek naprosto přirozený posun. Vy jste se díval na ženu, žena se dívala na vás. Dotýkali jste se navzájem, vaše pohledy se setkaly a políbili jste se. Přesněji, jeden z vás políbil toho druhého, který to ale čekal a těšil se na to. Taková situace často nastává u mladých lidí, kdy je jeden alespoň částečně zkušený a druhý ne. Nebo také tam, kde se pije alkohol. Trocha oboustranného posilnění na kuráž a zábrany jsou hned pryč.

Na druhou stranu jsme ale také zažili či viděli situace, ve kterých to zkrátka nebylo úplně ono. K líbání stále nebyla ta správná příležitost, byli jste příliš nervózní a spousta dalších možných důvodů.

Pokud bychom si to shrnuli, tak k líbání dochází pokaždé, jakmile je náš zájem o druhého člověka dostatečně vysoký, a zároveň obdržené signály zájmu jsou silnější, než naše obavy z neúspěchu (které jsou součtem strachu z líbání obecně a zájmu o konkrétní ženu).

Tato formulace odpovídá hned na několik otázek. Pokud jsme v mírném alkoholovém opojení, náš strach se obecně snižuje. Proto se spíše políbíme či vyspíme s neznámou ženou, i když bychom to za střízliva neudělali.

Podobný účinek má i trénink nebo jednoduše fakt, že jsme zadaní. Pokud jsme se políbili tento týden na různých akcích již s pěti ženami, nebude nám dělat příliš problém políbit šestou. Tedy za předpokladu, že o danou ženu nemáme extrémně vysoký zájem.

U nezkušených mužů je často vtipné, že jejich strach z líbání obecně je natolik vysoký, až jim jednoduše brání políbit se s jakoukoli i sebeošklivější ženou, byť dostanou sto signálů zájmu. V takovém případě by vám mohl pomoci alkohol, pokud na to již máte věk.

Nyní ale přestaneme teoretizovat a přesuneme se k hlavnímu tématu článku.

Jak vědomě přejít k líbání

Jak jsem již uvedl, a sami to ze své praxe znáte, často v situacích jednoduše nevíme, kdy ženu políbit, nebo se k tomu nemůžeme odhodlat. Popíšeme si proto tři způsoby, jak se k líbání dostat. Můžete je samozřejmě kombinovat nebo si vymyslet svůj vlastní a otestovat ho v praxi.

1. Počítání signálů

Toto je nejjednodušší a asi také mezi svůdníky nejrozšířenější metoda. Zapomeňte na instinkty a zkrátka počítejte pozitivní signály, které vám žena dává. Jakmile nasbíráte tři, můžete se přesunout k líbání a pravděpodobně vás neodmítne.

Úskalí metody spočívá především v tom, že se orientujete výhradně na jeden typ projevů ženy bez hlubšího porozumění příčinám. Rozumějte, pokud se vás žena dotýká, může to být signál zájmu, ale stejně tak to může mít spoustu negativních významů.

V každém případě je to zvláště pro začátečníky užitečná metoda, která má při správném použití relativně vysokou úspěšnost. Konkrétní signály zájmu naleznete třeba zde.

2. Alkohol

Když se nemůžete se ženou hnout nějakou dobu z místa a stále zkrátka není ta správná příležitost, pozvěte ji někam do podniku. Je to dobrá metoda zvláště pro nové ženy, se kterými se chcete intimněji sblížit.

Pamatujte však, že alkohol není samospasitelný. Nedostanete s jeho pomocí ženu, která o vás nemá zájem. Stejně tak z vás neudělá balícího mistra, pokud k tomu nemáte jiné předpoklady. Zkrátka alkohol používejte jako doplněk, nikoli nástroj.

3. Doteky a slova

To je nejkomplexnější a nejúčinnější metoda, jak se se ženou dostat k líbání. Kombinace správných slov a doteků dokáže doslova divy, a je proto základem většiny balících technik. Bohužel však nelze sepsat přímý návod, protože vše záleží na konkrétní situaci a vašich schopnostech. Dám vám alespoň několik tipů:

 • Nebojte se ženu pochválit, ale pouze pokud si to nějakým způsobem zaslouží. Rozhodně to s chválením nepřehánějte.
 • Ženu škádlete, pokud je drzá, sázejte se s ní. Nebojte se v případě potřeby okamžitě předstírat nezájem.
 • Buďte sebevědomý. Žena se vás často bude snažit dostat na nějaký shit test. Nedejte se.
 • Stupňujte doteky. Rameno, záda, objetí atd. Dejte jí ruku na nohu, jemně jí masírujte zátylek.
 • Nenechte se odbýt. Pokud vám žena uhne, znovu si jí přitáhněte. A tentokráte více, než předtím.

Uvědomte si, že ženy mají tendenci namlouvat se nepřímo. Budou vám uhýbat, testovat vás, provokovat. Všechno má jediný cíl – odehnat potenciální nekvalitní nápadníky. Vytrvejte ve svém snažení a neustále se s ní posouvejte o malé krůčky vpřed. A hlavně, jakmile se k ní přiblížíte a ona nebude mít tendenci násilně se od vás odtrhávat, polibte ji.

Příklad z praxe: Před nějakou dobou jsem v terénu testoval techniku masáže zátylku ženy jako prostředku, jak se rychle dostat k líbání. Připojil jsem se ke smíšené skupince v podniku a vybral si jednu ženu ze středu. Jakmile nastala příležitost, dostal jsem se vedle ní. Trocha lehkých lichotek, abych se k ní dostal blíž a už měla moji ruku kolem pasu. Ona při tom viditelně měla zájem o muže na druhé straně, kterého se dotýkala. Trocha škádlení a problém s mužem se vyřešil. Masáž zátylku a žena mluví o líbání se mnou. Měním číslo a odcházím. Na závěr si ještě neodpustím žertík a ženu tahám ven do zimy, jen abych jí řekl, že mi s ní bylo příjemně. Následující den mi dotyčná píše, že se mnou chce sejít.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Androvita: Silná ženská zbraň
  Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc ...

  Řeč těla (14) - Dvoření žen (2)
  Jaké signály nám dává žena, která o nás má zájem? Zjistili jsme 13 nejčastějších signálů, které v tomto článku popíšeme.

  Jak ženy vnímají polibky
  Líbání je jedna z činností, bez které si většina žen nedokáže vůbec představit vztah. V závislosti na věku ženy a jejích zkušenostech dochází postupně ke změnám ve vnímání ...

79%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Přejděte k líbání"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak