Nejromantičtější místa, kde by každá žena chtěla být políbena

Polibek může být sám o sobě hodně sladký, ale když se líbáte s tím pravým a na správném místě, může ještě více nabýt na intenzitě. Snad každá žena má tak vysněná místa, kde by se chtěla se svým vyvoleným vášnivě líbat.

Pod rozkvetlou třešní

První máj, to je lásky čas. Všechno kvete, ptáčci zpívají, příroda ožívá. Je to jedno z nekrásnějších období v roce a lidé si ho užívají plnými doušky.

S prvním májem je spojen nejen svátek práce, ale také tradiční zvyk milenců – líbání se pod rozkvetlou třešní. Je to krásná tradice, která by se měla dodržovat a spousta žen je zklamaná, pokud jim ten jejich nedá pod rozkvetlou třešní pořádného hudlana.

Polibek při procházce na pláži

Polibek na pláži je součástí představ velké části žen, zvláště v našich zeměpisných šířkách. V českých zemích se totiž těch pláží zase nenachází tolik a břehy táhnoucí se podél rybníků a přehrad by snad nikdo při smyslech nemohl jako pláže počítat.

I proto tolik žen tak lpí na dovolených u moře. Nejen kvůli slunci, ale právě i plážím, kde by se konečně mohly dočkat vášnivého polibku při zapadajícím slunci.

Vášnivé políbení za deště

Líbání se během deště se sice nedá označit jako místo, ale jedná se také o velký sen mnoha žen. Ovšem jen málokterá při prvních náznacích deště vezme toho svého za ruku a vytáhne ho ven za účelem výměny slin.

Tato akce nesmí být vynucená, ale měla by to být náhodná událost, ke které má dojít ideálně během procházky. Jen tak to může být ta pravá nefalšovaná romantika.

V kině

Líbání se v kině je klasika, která nemůže omrzet. Člověk si myslí, že ve tmě nejde vidět, takže si taky ledacos dovolí a trochu se většinou odváže, ale už zapomíná na to, že světlo z plátna jenom září, takže takové vášnivé políbení v biografu má často více diváků, než samotný film. Většině žen je to ale jednou. A mužům vlastně taky. Dělali, dělají a nejspíše to i dělat budou všichni, tak co.

Komentáře