Svadeni.cz | Video Seznameni (36) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Video Seznameni (36)

Tohle video, které jsme s Honzou natočili už před nějakým časem, dle mého názoru patří mezi ty vůbec nejpovedenější, co jste zde doposud mohli vidět. Honza už měl, díky předchozímu úspěchu dost sebevědomí a šel do toho odvážně. Zajímavý je také moment, kdy si s dotyčnou tak trochu vymění role. Celé video bylo zkráceno asi o třetinu.

 

Komentář slečny:

 

Názor odborníka (1)

Občas si myslíte, že jste připraveni sbalit ji. Někdy to vyjde, někdy ne. Co je na vině? Okolnosti, které nemůžete ovlivnit, nebo je to něco, na čem můžete zapracovat?

Potkali se u lavičky.

Základem úspěchu je sebrat odvahu a oslovit ji. Můžete si stokrát myslet, že to bude trapné a kdoví co dalšího, ale bez toho se prostě dál nedostanete. Hned tady Honza sbírá první kladné body. Bohužel, těch záporných však bude víc.

Bude-li mít o vás dostatečně vysoký zájem, pomůže vám. Třeba tím, že bude spolupracovat, abyste se ještě někdy viděli. Ovšem, tohle ani zdaleka neznamená, že ji stačí oslovit a spolehnout se na válečné štěstí.

Každé setkání s ženou je svým způsobem jedinečné. Ale při bližším, analytickém, pohledu zjistíte, že se skládá z několika situací, které jste už zažili, třeba i s jinou ženou. Chcete-li zvýšit své šance, můžete si dopředu promyslet optimální postup právě pro tyto situace.

Aby byla vaše strategie co nejlepší, musíte co nejvíce vyloučit vliv náhody. To je ten správný čas být na sebe kritický. Pokud totiž slevíte z kritérií, kterými měříte svůj plán, ve svém důsledku slevujete z požadavků na vaši přítelkyni. A nestačí-li vám druhá nejlepší, je třeba ho dotáhnout k dokonalosti. Pojďme se tedy podívat, které hlavní nedostatky by takový plán měl v Honzově případu odstranit.

Nikdy dopředu nevíte, jestli ji budete po fyzické stránce přitahovat, nebo ne. Nevyjde-li pravda najevo dříve, než u prvního polibku na závěr prvního rande, je třeba se chovat, jako kdybyste se jí líbili. Tady už vliv náhody nelze více omezit.

Je třeba demonstrovat sebedůvěru. Když k ní Honza přišel, zeptal se, jestli má minutku, že se potřebuje vypovídat, poprosil ji, aby mu věnovala alespoň chvíli svou pozornost. Chcete-li ukázat svou sebedůvěru, neptejte se, zdali se s vámi chce bavit. Jak si vás má ztotožnit se svým vysněným princem Neodolatelným, u kterého se jí zrychlí tep, jen co ho vidí, když se jí zeptáte na svolení promluvit s ní? To nejde. Nezapomínejte, sebevědomý muž ví, že je pro ni dost dobrý.

Jak mohl Honza chtít působit dojmem samostatného chlapa, když po ní chtěl pomoci najít ztracenou duševní rovnováhu? Proč by si měla chtít začínat s někým, kdo to nemá v hlavě v pořádku? I když děláte vtip, nezapomínejte, že vás nezná a může vás vzít za slovo. Co si tak asi mohla pomyslet o žádosti o cigaretu, které předcházela pofiderní lichotka o jejím vzhledu? Asi nic lichotivého.

Téma k hovoru. Už jste slyšeli si normální ženu stěžovat, že její partner myslí pozitivně? Já ne. Bohužel Honza asi ano, neboť si jako téma konverzace vybral své neúspěchy. Vyprávěním o svých nedostatcích říkáte chytré ženě „dej ode mne ruce pryč".

Dále si všimněte, jak většinu doby působí uvolněně. To je jenom dobře, ale ani zdaleka to neznamená, že by měl přestat dávat pozor na svoje vystupování. Žena je jedině ráda, má-li její partner zvládnuté společenské způsoby. Už jste viděli gentlemana s vychováním, který se při seznámení s dámou posadil stejně jako Honza? A mluvil stejně jako on? Uvolněný je i Al Bunda s jednou rukou v rozkroku a druhou na ovladači.

Dalším známým problémem je žádost o telefonní číslo. Nebudeme si tu namlouvat, že i s takovým přístupem nemůže žádnou sbalit. Možná mu i tahle zavolá zpět. Ale raději si pro takový případ položte otázku, proč chtít ženu, která si není jistá faktem, že chce být s vámi? Jste spolu tváří v tvář a ona opakovaně odmítne sdělit svůj telefon. Pak po týdnu, kdy se nevidíte, zavolá. Jakou proto měla motivaci? O tom se můžeme dohadovat a dojít k různým závěrům. Jisté je však jedno. Kdyby si byla jistá, že ho chce ještě vidět, a byla flexibilní, to číslo by mu dala hned. A hned se nabízí otázka, za jak dlouho budete tuhle úvahu ochotni přehlédnout, protože váš úsudek přehlasuje touha mít holku podporovaná koalicí vzbouřených hormonů?


 

Pointa je jednoduchá. Pokud její jednání vzbuzuje pochyby, není čas svést to na to, že je to ženská. Je čas začít dávat ještě větší pozor. Klidně jí můžete dát šanci a doufat v nejlepší. Ale také se pak nedivte, když si začnete s někým, kdo má víc problémů, než vy sami. Anebo rovnou můžete dát přednost štěstí s jinou, jejíž jednání vám dá klidně spát.

Řeč jejího těla prozrazuje, že by se jí mohl po fyzické stránce líbit. I to, že se občas zasměje, je fajn. Nyní je to však už otázka její osobnosti, která pokrývá i to, jak náročná má měřítka na své partnery. Nebýt popsaných chyb, jeho šance by byly mnohem vyšší.

Chcete-li být v kondici, musíte na sobě pracovat - a to platí i u vztahů.

Someone

Názor odborníka (2)

S názorem Someona v zásadě souhlasím. Jen se na dvě věci dívám odlišně.

Mně osobně se na videu líbí právě to, že je Honza přirozený a svůj. Já si totiž nemyslím, že je vždy nutné držet se nějakého plánu při svádění. Pokud plán bude vycházet z Vás a budete s ním ztotožněný a sžitý, a tím pádem budete působit přirozeně a uvolněně, tak je vše v pořádku. Ale i přesto tento plán musí tvořit jen rámec. Ostatní už bude jen a jen o vaší improvizaci.

Běda ale, jakmile začnete kopírovat a „hrát" podle scénáře, který Vám nesedí, a s nímž se neztotožníte. Když to uděláte, tak jen dojde k tomu, že budete působit nepřirozeně a podivně, a ženská, a to mi věřte (ty na to mají nos), to vycítí. Pokud tedy žádný takový vlastní „scénář" nemáte, tak je v takovém případě opravdu lepší být přirozený a svůj.

Dle mého názoru u seznamování a ve vztazích často není možné věci posuzovat někdy s až matematicky přesnou kalkulací. O tom to není. Obzvláště ve vztazích musíte dávat mnohem více na city, pocity a intuici. Láska je také o citu a o pocitech. Nebudete přece s někým, kdo je sice ve všem nej a perfektní, ale nic k němu necítíte...

Má osobní zkušenost je, že při komunikaci mezi mužem a ženou (a obecně u komunikace mezi lidmi) tvoří to, co je řečeno a uděláno jen přibližně 30 procent. 

Ostatních 70 procent připadá na něco, čemu se říká „vnitřní naprogramování". 
Vnitřní naprogramování je o tom, že pokud nejste vy sami uvnitř spokojení sami se sebou, vyrovnaní a v pohodě, tak protějšek k sobě nenajdete. Respektive najdete - ale takový, který bude mít podobné nectnosti jako vy. Nebude-li na tom hůř. Funguje to na principu zrcadla. Přitahujete lidi podobného naladění.

Chybné vnitřní naprogramování ukážu na příkladu.

Příklad:
Představte si muže, který je neúspěšný se ženami a nemůže si dlouhodobě najít partnerku. 
Tento muž nemá dořešený vztah k matce (tzv. Oidipovský komplex - syn nahrazuje v rodině roli otce), a proto si nemůže najít partnerku na trvalý vztah. On už totiž jednu partnerku má - svou matku. Tohle si ale dotyčný neuvědomuje na vědomé úrovni a vůbec o tom nemá ponětí. On to má uložené v podvědomí. 

A jak toto špatné vnitřní naprogramování změnit? Vyřešit se to dá tak, že bude intenzivně pracovat sám na sobě. A to například za pomocí psychoanalýzy, rodinných konstelací...atd. Může pomoci i práce na vědomé úrovni, kdy svoji komunikaci bude vědomě kontrolovat. Bude získávat znalosti o vztazích experimentováním (seznamování, komunikace se ženami..) tak dlouho, až se jeho podvědomí přeprogramuje. Cest je mnoho, ale všechny jsou dlouhé, obtížné a bolestné.

Nestačí přečíst pár článků, nabiflovat se pár frází a očekávat, že pak vše půjde samo. Bohužel nepůjde. Pomůže to k inspiraci, k získání odvahy někoho oslovit, ke zvýšení sebevědomí a k pochopení opačného pohlaví. Také to pomůže i k tomu, že nebude dělat zbytečné chyby.

Druhá věc, ve které se Someonem neshodnu, se týká získání kontaktu.

Spoustu holek kontakt po pár minutách prostě nedá nikomu cizímu už z principu. I kdyby byl ten kluk přesně její typ prince na bílém koni. A mně se právě hrozně líbí to, jak se Honza nenechá odbýt a zkouší to dál, až uspěje.

Ps. Konkrétně u tohoto případu já osobně vím, že se po týdnu dotyčná sama Honzovi několikrát ozvala. Evidentně na ní tedy Honza dojem udělal a líbil se jí.

Často právě nedokonalost při seznamování působí sympaticky.

Petr R.

  

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

 

Sexy večer může začít.

Související články...

  play
  Důvěrně (8) Seznamování
  Lenka, Věk: 23, Středoškolačka Máme tu novou dívku. Lenku jsme odchytili přímo ve středu města. První video se týká otázek spojených se seznamováním. No podívejte se sami...

  play
  Video Seznámení (35)
  Měli jste někdy možnost slyšet francouzštinu z úst rodilého Francouze? Ano? A stalo se vám někdy, že vás ve vašem městě oslovil Francouz a pokecali jste si francouzsky? Pokud nebydlíte poblíž francouzského ...

  play
  Video Seznámení (33)
  Jen tak si k někomu sednout a začít si s ním povídat. Vcelku jednoduchá věc, kterou by měl umět zvládnout každý. Přesto tomu tak není a my se stydíme. Proč? Kdo ví. Odhoďte stud a pusťte se do akce. Dnešní video ...

  pepas
  play
  Video seznámení Pomoc (11)
  Rozhodli jsme se s Pepou, že se zkusíme seznámit s nějakou holčinou. Netrvalo dlouho a uviděli jsme jednu tápající slečnu. Záminka k seznámení přímo ideální.

71%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍ
Počet komentářů: 12 (poslední ze dne 1. 10. 2015 22:15:33)
posledni komentare  "Video Seznameni (36)"
Příliš říká "ne" Mickey 16.07.2007 23:50
envoi79 19.07.2007 12:29
aaa 21.07.2007 13:23
ženský pohled na věc tereza 24.07.2007 12:25
Re: ženský pohled na věc Thorgal 25.07.2007 21:47
Re: Re: ženský pohled na věc 29.07.2007 01:16
mno tremere 03.08.2007 21:48
Nejpovedenější video? Tom 12.08.2009 21:12
Re: Nejpovedenější video? Paja 29.07.2010 18:15
good video Tomy 05.11.2010 07:45
Fayn 26.09.2015 20:48
Re: Janinka 01.10.2015 22:15
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Seznamovací podvody na internetu

Hledáte partnerku na sex, nebo jen chvilkové povyražení? Internetové seznamky jsou lákavé a ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
videomenu
nejnovější
nejlepší
diskutované
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Video Seznameni (36)

Shlédnuto: x | Komentářů: 12
dots
play
Video Balení Ve frontě (23)

Shlédnuto: x | Komentářů: 1
dots
play
Lenka: Partner mi musí sednout

Shlédnuto: x | Komentářů: 33
dots
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
play
Balení na ulici (40)

Shlédnuto: x | Komentářů: 53
dots
play
Martina: „Lichotky nesmí být přehnané

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Martina: „Muž musí být gentleman

Shlédnuto: x | Komentářů: 3
dots
play
Martina: „Balil mě u foťáků

Shlédnuto: x | Komentářů: 1
dots
1 | 2 | 3 | 4 | 5
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak