Video Seznámení (26)

Rozhodli jsme se s kamarádem, že vyrazíme do města a pokusíme se seznámit s pár děvčaty a natočit to. Několik pokusů nevyšlo - ty uvidíte ale později. Dnes Vám ukážeme jedno ze dvou úspěšných seznámení. Tato slečna seděla na lavičce a evidentně neměla naspěch. Tak se na to podívejte.

A copak na to dotyčná slečna, když se dozvěděla, že je natáčená?

Názor baliče

Každá skupina lidí se stejným zájmem má výhodu v komunikaci. V tomto videu balič začal rozhovor velmi nenásilně - požádal ženu o cigaretu, když viděl, že sama kouří. Oslovení s cigaretou s sebou nese ještě jednu výhodu. Jako záminka pro pozvání na další setkání může posloužit fakt, že jakožto slušně vychovaný muž chcete cigaretu vrátit na příští schůzce. Kromě cigarety můžete zkusit použít žvýkačku, papírový kapesník atd.

Na muži se mi líbí, že svoji viditelnou nervozitu zdůvodňuje psaním testu. Těžko odhadnout, zda se jedná pouze o chytrý tah, nebo je to pravda.

Rozhovor probíhá na můj vcelku nezáživně. Nevím, jestli dobrý nápad ptát se ženy při prvním setkání na věk a rodinné poměry.
Na jednu stranu lze říct, že čím dřív to budete vědět, tím líp. Na stranu druhou se však mohou některé ženy urazit.

Svůdnikovi doporučuji, aby ze své mluvy odstranil parazitní slovíčko "ne". Působí to dosti protivně.

Celkově bych toto seznámení charakterizoval jako "neurazí, nenadchne". Zde by opravdu hodně záleželo na první schůzce, ke které by určitě došlo.

Komentáře

názor
 od autora Sl1msk

  Divím se, že slečna vůbec komunikovala s tímto "baličem". Příchod špatný, pozdrav špatný, špatné vyjadřování a hlavně špatná řeč těla.

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora samotářka

  Ten pozdrav na začátku byl blbej....

  Reaguj na tento komentář
vůl
 od autora brossman

  takovej člověk ke mě přijít, tak ho rovnou pošlu do hajzlu...ale potom oproti původnímu projevu docela jede :) teda není asi nejlepší prozrazovat, že nedal ani jednu zkoušku a že nemá ani na cigarety [S02]

  Reaguj na tento komentář
komentuju :)
 od autora Já

  Fakt, kdybych byl ženská, řekla bych si: "Co ten řepa chce???" :)))

  Reaguj na tento komentář