Nachytána jen v kalhotkách

Začalo to nevinně. Chodila jsem v té době do posledního ročníku střední školy a zrovna jsem se rozešla po dvou letech s přítelem. Se mnou ve třídě byla jedna dívka, která strašně ráda střídala kluky. Někdy chodila i s více najednou. Vždycky říkala, že je má jen na prachy nebo že jsou dobrý v posteli, žádná láska.

Já jsem se s ní nikdy moc nebavila, ona byla spíš každému pro smích. Ale protože jsem se rozešla s přítelem, ona neměla moc kamarádek a měly jsme stejnou cestu na autobus, tak jsme se začaly trochu bavit.

Nevím ani proč, ale nechala jsem se od ní vytáhnout na ples. Po něm jsem se neměla jak dostat domů a ona bydlela v centru, blízko divadla, kde se ples pořádal, takže jsme se domluvily, že přespím u ní. Když jsme dorazily na ples, oznámila mi, že se pohádala s rodiči a že přespíme u „jednoho z jejích kluků“, který bydlí také blízko. Bylo mi to trapné, ale nechtělo se mi platit za taxi domu, tak jsem souhlasila.

Když jsme dorazily k němu domů, pozdravila jsem ho: „Dobrý den“. No co, byl o deset let starší než já… Uložil mě do obýváku s kuchyňským koutem a oba odešli spát do ložnice. Kamarádka brzo ráno odešla na brigádu a já spala dál.

Probudil mě až zvuk rychlovarné konvice. Ještě chvíli jsem se choulila pod dekou a pak vystřelila, jen v kalhotkách, na toaletu. Tam jsem přemýšlela, jak se bez povšimnutí dostanu zpět k mým plesovým šatům. Kluk si mě všimnul, ale naštěstí to nebyl vidlák, takže mi škvírou ve dveřích podal svou mikinu.

Kalhotky neukážu!Když jsem vyšla, měla jsem na stole připravený čaj a oplatky. Vybavila jsem si, co mi o něm spolužačka říkala, a nic mi na něj nesedělo. Byl velmi sympatický, pozorný. Dívali jsme se spolu na nějaký dokument v televizi a docela mě mile překvapily i jeho názory na různé věci. Pak mě ještě odvezl do města, rozloučili jsme se a tím to pro mě skončilo.

Asi za tři dny mi spolužačka nadiktovala jeho telefonní číslo a přikázala mi, ať mu napíšu, že jí prý nevěří, že mu dala opravdu moje číslo, a pořád jí s tím otravuje. Napsala jsem mu tedy: „Ahoj, jsem to opravdu já.“ Chvíli jsme si psali. Pak se mi ho zželelo a napsala jsem mu, jak o něm jeho „partnerka“ mluví, a že má ještě kdoví kolik kluků. Domluvili jsme se na kafe, kde jsem mu všechno řekla. Přiznal se mi, že spolu mají takový podivný vztah. Třikrát jí už vyhodil, ale ona se vždycky k němu vetřela zpátky. Po tom, co jsem mu řekla, to prý ale bude řešit rázně.

Ještě večer mi přišla sms že jí pustil k vodě a že „asi“ prokecl něco, co jsem věděla jen já. Následně mě začaly bombardovat smsky od ní - nebudu rozvádět, to by bylo na hooodně dlouho. A co následovalo ve škole, to nebudu rozebírat už vůbec.

S Radkem jsme začali nezávazně chodit na kafe, jezdit na výlety, vozil mě do školy a vyzvedával ze školy. Tak krátce po rozchodu jsem nechtěla začínat nový vztah, ale vždy mi s ním bylo tak dobře a cítila jsem se v bezpečí, možná i proto že byl starší, prostě zralý člověk, který ví, co chce. Postupem času jsem se přestala bránit.

Nyní jsme spolu dva roky a o Vánocích mě požádal o ruku.

85%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 13 (poslední ze dne 4. 7. 2012 1:44:57)
posledni komentare  "Nachytána jen v kalhotkách"
Grinch 27.12.2010 12:34
Klára 27.12.2010 16:30
Re: RaShCZ 28.12.2010 13:06
Re: Re: nikolajn 28.12.2010 18:08
Re: Re: Re: Kaze 28.12.2010 18:44
Re: Re: Re: 2T 28.12.2010 19:15
Re: Re: Re: spirit 30.12.2010 07:35
Pick-up naruby? neurotik-z-povolani 29.12.2010 08:21
Re: Pick-up naruby? RaShCZ 29.12.2010 11:04
Re: Re: Pick-up naruby? neurotik-z-povolani 29.12.2010 11:21
Re: Re: Re: Pick-up naruby? RaShCZ 29.12.2010 11:57
Re: Pick-up naruby? Reaper 04.01.2011 15:38
Quo vadis, Terry? Básník 04.07.2012 01:44
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: 16401x | Komentářů: 10
dots
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: 848x | Komentářů: 4
dots
play
Důvěrně (7) Sex

Shlédnuto: 12893x | Komentářů: 55
dots
prave leti
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/1.jpg Feromony pro muže 1,5 ml

Feromony pro muže 1,5 ml - vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České ...

Naše cena: 460,- Kč
Původní cena: 490,- Kč
dots
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/163.jpg Up! Energy + Hlavolam Zdarma

Bleskově odstraní únavu! Okamžitá energie pro maximální výkon! Pro silné povzbuzení ...

Naše cena: 49,- Kč
Původní cena: 63,- Kč
dots
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/166.jpg Up! Love - 10ks + Hlavolam Zdarma

Mocné přírodní afrodiziakum vhodné pro dlouhodobé užívání. Povzbuzující účinek ...

Naše cena: 439,- Kč
Původní cena: 732,- Kč
dots
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/10676.jpg Body pen set

Body pen set   Ochucené čokoládové a jahodové malování pro Body Painting. Zkuste si ...

Naše cena: 165,- Kč
Původní cena: 300,- Kč
dots
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/10817.jpg Secret Bondage set #29

Secret Bondage set #29 - 6 dílná sada v červené barvě pro Vaše erotické hrátky. 

Naše cena: 755,- Kč
Původní cena: 917,- Kč
dots
http://www.sexshop-svadeni.cz/img/goods/mini/10850.jpg PalmPower (MaxLover) Massager - masážní hlavice + dárek...

MaxLover Massager   Tento malý a přesto velmi výkonný masažér-vibrátor vznikl společným ...

Naše cena: 1704,- Kč
Původní cena: 2158,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2013 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak