Svadeni.cz | Co ještě nevíte o ženách? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Co ještě nevíte o ženách?

Hodně často přemýšlím o tom, proč je tak málo mužů, kteří dokáží ženu rozpálit na maximum, uspokojit ji orálně tak, aby ji to přihánělo k šílenství ještě další tři dny a proč jiní to umí a zažijete s nimi totální euforickou explozi... Tak trochu mi to bylo jasné - vědí o nás kulový. Jak by také mohli, když ženy většinou o svých touhách zarytě mlčí. Před nedávnem mi to došlo ale úplně a tím impulzem k poznání byla překvapivě Regina z VyVolených. Tohle ale není článek o ní, takže jen ta její jediná věta: "Chlapi vystřídají spoustu partnerek a přitom ani nevědí, kudy čůráme a že máme tam uvnitř nějaký čípek!"

Pár v posteli

Co by muži měli vědět o ženách

Dobrá, s tím kudy čůráme, nemá sex nic společného :o) S čípkem taky ne. Mnohem, mnohem důležitější je vědět něco o poštěváčku, o bodu G, o ženské psychice, o jejích fantaziích. A toho skutečně nedocílíte tím, že budete "skalpovat" každou ženu na potkání. Pokud vám jde jen o váš orgasmus a vaše uspokojení, fajn. Pak v tom směle pokračujte. Jde-li vám ale o to, aby z toho žena něco měla, eventuálně aby z toho měla něco víc než jen obyčejný orgasmus, na který zapomene sotva si znovu oblékne kalhotky, pak se na okamžik zastavte a přemýšlejte, co všechno můžete na vašem přístupu k ženě změnit.

 

 

Romantika a vášeň - jde to dohromady?

Jak kdy... Ženy hledají hodné, něžné a někdy i romantické kluky. Něžný sex je hezký a..... no, je něžný. Nikdy nebude nabitý nezkrotnou vášní, touhou, zvířecím chtíčem. Bude to jen sex. Skutečně to ženy chtějí? Možná některé, je jich málo, řekla bych. A neberu to teď zdaleka podle sebe - to ani nemůžu. Chtějí vášeň jako je v amerických filmech, chtějí cítit a vědět, jak je chcete a to, o čem tvrdí svým kamarádkám, že je nevkusné až nechutné, přesně to je rozpálí. Ne každá žena je nějak výrazně zvrhlá, ale snad každá žena chce jednou za čas milování trochu více drsné, rychlé, nespoutané... U takového sexu není čas na přemýšlení a takový sex bývá ten nejlepší. Pro oba.

 

Předehra je předpokladem k úspěchu!

Oproti tomu - a skoro by to vypadalo, že si protiřečím - je pro spoustu žen důležitá předehra. Nedávno v nějaké anketě bylo uveřejněno, že český pár se předehrou zabývá v průměru 7 minut. Nezdá se vám to trochu málo? Mě ne, já předehry ráda moc nemám, ale ostatním ženám by se to málo zdát mělo... Právě při předehře totiž můžete docílit toho, že se žena úplně uvolní a hlavně - můžete jí navnadit, probudit v ní naprosto neovladatelnou chuť po sexu. A to všechno pouhým drážděním. Já bych to označila skoro za týrání zvířátek (bobříků třeba)... Hlaďte ji, líbejte, dotýkejte se - všude, jen ne TAM. Dělejte to nekonečně dlouho, dokud vám ji sama nebude nastavovat, žadonit. Třeba nezačne, třeba právě vy máte doma holku, která se stydí říct si o to. Ale většina začne. Dříve nebo později... Je to na vaší výdrži.

 

Důvěra do postele také patří

Jen u holky, kterou znáte už nějaký ten pátek, si zaručíte, že s vámi o sexu bude mluvit naprosto otevřeně a bez zábran (a kromě ní pak jedině u mě, protože já o ničem jiném nemluvím :o) Musí ve vás mít důvěru, pak teprve můžete čekat, že se vám svěří s tím, co ji láká, co se jí doopravdy líbí atd. Je fakt, že v dnešní době, kdy na ženy aplaudují všechny ženské časopisy svým: "Mluvte o sexu!", o něm skutečně začínají mluvit. Díky Bohu! (no, sakra, jemu asi zrovna nee) Nedůvěřivě a ještě hodně potichu. Takže vám nezbývá nic jiného než se taktně a opatrně vyptávat anebo zkoušet, co právě na tu vaši zabírá. A na každou zabírá něco jiného, to je na tom to nejhorší!

 

I muži chybují...

Spousta mužů to neumí udělat pusou anebo jim to trvá šíleně dlouho. Tak dlouho, že nás to už nebaví anebo místy pobolívá. Já vím, opakuju se a nemusela bych vám to stále předhazovat, shazovat vaši ješitnost atd. Ale ono to jinak nejde. Je to k uzoufání. Nebojte se vůbec kromě jazyka používat i prsty a rty. A předně sledujte, jak na co partnerka reaguje. Přeci poznáte, že se jí něco líbí nebo ne? Zavzdychá, přitáhne si vaši hlavu blíž ke klínu, nebo zvedne pánev blíž k vám....co já vím, co dělá vaše partnerka? Když se jí tedy něco zalíbí, pokračujte v tom. Jakmile budete stále odbíhat jazykem jinam, střídat tempo anebo ji jen něžně šimrat špičkou jazyka, budete u toho do Vánoc. Na mou duši! (až vám ten jazyk upadne! tak!) Ženy v tomhle asi nejvíc lžou. Nikdy vám neřeknou, že to neděláte tak úplně správně. V podstatě je pravda, že se dá těžko napsat návod "Jak to udělat správně jazykem" - každá to má jiné, ani ony vám to zřejmě popsat neumějí, tak to zkoušejte. A opravdu nespoléhejte pouze na jazyk. Pro připomenutí jen jeden starší článek: Ústní kreace.

 

Kvantita zdaleka není totéž, co kvalita!

Nevěřte tomu, že skvělým milencem se stanete tím, že vystřídáte spoustu partnerek. Skvělým milencem se stanete tehdy, že jednoho dne potkáte holku, která vás zasvětí do ženské říše. Bude si s vámi hodiny vyprávět o tom, proč má při menstruaci největší chuť na sex, kde je poštěváček nejvíc citlivý a proč se tomu místu spíš vyhýbat a nikdy se nebude stydět vám říct, co ještě by chtěla zkusit. Možná už jste takovou učitelku potkali a jestli ne, pak vám nezbývá než do té role vyvolit vaší nynější partnerku. Pak teprve někteří konečně pochopí, že předehra neznamená, že ona vám ho vykouří, že být borec světa neznamená, že ho máte dvacet čísel velkého, ale to, že ona se pod vámi svíjí už v pátém orgasmu a možná vám pak konečně i pošeptá, že by chtěla zkusit něco, o čem už dávno sníte. Být skvělým milencem totiž mimo jiné obnáší i to, že je z vás žena tak paf, že by vám splnila, co vám na očích vidí. Skoro všechno. Howgh. Přeji hodně dobrého a ještě lepšího sexu, dlouhé zimní večery se totiž pomalu ale jistě blíží.

 

S laskavým svolením převzato z Blogu Inky Holíkové

 

67%
Počet komentářů: 12 (poslední ze dne 27. 1. 2010 23:40:10)
posledni komentare  "Co ještě nevíte o ženách?"
Pry 20.09.2006 00:24
Barbarka 21.09.2006 01:04
Inka 21.09.2006 07:44
Inka 21.09.2006 07:45
Max 07.10.2006 13:53
Kant 04.11.2006 12:26
hmmm Maja 09.02.2007 21:13
Osminohej tygr 04.03.2007 22:52
Chlapi přečíst 100x plavusa 02.05.2007 17:16
Re: Chlapi přečíst 100x :) 07.08.2007 23:36
chvalim clanek ;) Peya 17.07.2007 23:30
Muž má mnoho fantazií ale co je to platné ! 20emo 27.01.2010 23:40
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak