Svadeni.cz | Jak na drsnější milování | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak na drsnější milování

Všichni už jsme se v životě jistě setkali s drsnějším zacházením v posteli. Ať už šlo o přidržení rukou svého miláčka, zavázání očí, nebo jen o lehké plácnutí po zadečku v okamžiku vzrušení. Pokud však těmto choutkám věnujeme víc pozornosti a zapojíme fantazii, mohou velmi příjemně okořenit i dlouhodobě sexuálně stagnující vztah.

To se ti líbí, co?

Proč v posteli přitvrdit

Techniky drsnějšího milování se obvykle označují zkratkou BDSM. Vybrala jsem pro vás takové, kterými můžete okořenit váš sexuální život, i když nepatříte přímo mezi příznivce této kategorie.

 

 

Spanking

Jde snad o nejužívanější praktiku vůbec. Při ní ženu plácáte holou dlaní po zadku, zpravidla při už slušně rozjetém sexuálním řádění. Svádí k tomu např. poloha na koníčka, nebo zezadu.

Je nutné brát v potaz řeč těla ženy a zároveň vnímat, co ono plácání dělá s vámi samotnými. Pokud vás spanking láká, začněte u hýždí partnerky. Jestliže zjistíte, že se vám to oběma líbí, můžete se zkusit zaměřit na poprsí a sledovat, co to s ní dělá.

Vhodnou doplňkovou pomůckou bývají třeba vařečky, pásky, nebo proutky.

 

Zavazování očí

Tato technika má za účel zbystření všech ostatních smyslů na úkor vidění. Díky znemožnění použití zraku se vaše partnerka bude schopna lépe soustředit na dráždění a laskání. Ideální k těmto úkonům bývají šátky, pokročilejší verze už představují např. masky. Ať už ty sloužící výhradně k zakrytí očí, nebo v provedení na přetažení přes celou hlavu.

Modelová situace: Zavážete své partnerce oči a poté ji začnete po rtech přejíždět kouskem ovoce, lžičkou se zmrzlinou, či kouskem čokolády. Užitou potravinu nakonec vložíte do jejích úst s otázkou, co právě ochutnala. Pokud odpoví správně, dostane něco dalšího. V případě že ne, obdrží plácnutí přes zadeček.

 

Svazování

Svazování slouží k omezení pohyblivosti. Pokud s tím nemáte zkušenosti, doporučuji začít např. s různými šátky, šálami, kravatami, či kapesníky. Tedy s pomůckami, které se vašemu protějšku nebudou zařezávat do kůže a i při neúmyslně silnějším utažení neublíží.

Další variantou bývají pouta, která se dají sehnat ve verzích jak na ruce, tak i na nohy. Začátečníkům důrazně doporučuji pouta zdobená plyšem, nebo barevnými chlupy, jelikož právě tato mívají zpravidla pojistku, která zajišťuje možnost vymanit se z jejich zajetí i bez klíčku v případě akutní potřeby.

Svého miláčka můžete poutat na různé způsoby. S rukama za zády, či před břichem, nebo k pelesti postele s roztaženýma rukama (popřípadě i nohama), s rukama nad hlavou atd. Nemáte-li dřívější zkušenosti se svazováním, vyvarujte se jakýchkoliv složitějších úvazů či pozic. Na ty je potřeba mít minimálně teoretické znalosti.

 

Zacpání úst

Zacpání úst dokáže být velmi vzrušující, i když použijete pouze svoji dlaň. Rozhodně pro začátek zapomeňte na kuličkové roubíky a lepicí pásky.

Rovněž můžete použít šátek, který uvážete partnerce pod temenem hlavy a jeho přední část následně ponecháte v jejích ústech. Značně jí tak ztížíte možnost verbálně komunikovat, ale neomezíte její schopnost správně dýchat. Šátek zpočátku v žádném případě neutahujte silou, ani před jeho přiložením nevkládejte do úst nic dalšího.

 

Smyslové ovládání

Zahrnuje niternější část BDSM, která se týká kontroly vašeho protějšku. Vyžaduje o něco vyšší dávku důvěry mezi partnery, mimo jiné i z toho důvodu, že může zahrnovat všechny výše zmíněné praktiky při jedné akci.

Ideálně může vypadat například jako spoutání partnerky, zavázání očí a dráždění jejího těla např. pštrosím perem, kostkou ledu, čtverečkem čokolády, nebo čímkoliv jiným. U ledu ovšem opatrně, jeho působení na holou tkáň může být pro někoho bolestivé.

Takto máte možnost svého miláčka trápit pěkně pomalu a s rozmyslem, užívat si jeho prosby a odpírat mu vytoužené uspokojení. 

 

Jak jí to naznačit

Pokud jste dostali chuť vyzkoušet něco z výše uvedeného, navrhněte to partnerce během milování, nebo to přímo zkuste. Buď do toho půjde, nebo vám jasně dá najevo, že o to nestojí. V takovém případě je na místě tento přístup respektovat.

 

Související články...

    alyx
    Poloha zezadu
    Klasická poloha zezadu, neboli „doggie style“, je oprávněně jednou z nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Je velmi intenzivní a dráždivá, ale zároveň i velmi příjemná a ...

    Seznamte se s feromony
    Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

87%
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 6. 11. 2015 22:55:53)
posledni komentare  "Jak na drsnější milování"
nobelova cena jürgen 27.02.2013 10:18
Žanet 06.11.2015 22:55
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak