Svadeni.cz | Vztah s mladší partnerkou | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vztah s mladší partnerkou

V dnešní době je již poměrně běžný určitý věkový rozdíl mezi partnery. Mladší dívky jsou pro muže přitažlivé, ale je třeba počítat s tím, že vztah s nimi přináší i negativa. Podíváme se na to, co je třeba očekávat. Zaměřím se na vztahy s 5-10tiletým rozdílem , kdy muž pracuje a žena studuje.

Představa o několik let mladší přítelkyně je pro mnoho mužů velmi lákavá. Komu by se nelíbilo mít po svém boku mladičkou, dobře vypadající dívku, kterou vám všichni ostatní muži mohou závidět? Zní to sice pěkně, ale stejně jako všechno ostatní i takovýto vztah má své plusy a mínusy.

Pozitiva

1. Respekt a obdiv

Jako starší partner jste pro svou dívku něco jako princ – chytrý, rozumný, šarmantní, vzdělaný. Zcela jiný než její vrstevníci. Z tohoto důvodu k vám vzhlíží a mnohdy vás vidí jako dokonalého. Ví, že vám může říct v podstatě všechno, protože jí vždy dokážete poradit a rozumíte jí. Važte si tohoto přístupu, protože drží váš vztah ve více než přijatelných mezích. Vaše dívka nebude mít potřeba hledat si někoho jiného a podvádět vás, protože vy jste pro ni jednička.

2. Krása a mládí

Mladá a svěží partnerka je výhodou i do budoucna, co bychom si nalhávali. V takovémto vztahu je mnohem menší šance, že byste po letitém vztahu zatoužili po mladší ženě. V tomto ohledu je věkovým rozdíl ve vztahu ideální a jedině k dobru. Nemluvě o tom, že někdy může nastat chvíle, kdy budete potřebovat vypnout a vytěsnit veškeré starosti týkající se peněz a zaměstnání. Mladší přítelkyně s tím nebude mít sebemenší problém, naopak to uvítá. Ráda s vámi podnikne něco oddychového a pomůže vám odreagovat se.

3. Vztah na dálku

Přiznejme si to, mladé dívky jsou často poněkud naivnější a jejich představy o lásce jsou zkreslené. Dospělé a zralé ženy mnohdy potřebují ve vztahu víc, než se vidět maximálně jednou týdně. Ovšem těm mladším to většinou stačí a kolikrát je to tak i lepší, vzhledem k jejich studiu a rodině. Pokud ji milujete, ale vzdálenost vám nepřeje být spolu tak často, jak byste chtěli, jděte bez obav do toho. Mladá partnerka by pro váš vztah udělala cokoliv a bude ochotná vaši lásku věrně střežit do té doby, než se vám poštěstí jinak, například se společným bydlením.

Hádej, kolik jí je... :)

Negativa

1. Priority, postoje a volný čas

Častým problémem ve věkově nesourodém vztahu bývá otázka priorit – vy, jako pracující muž máte žebříček hodnot zcela jinde než děvče studující střední, popřípadě vysokou školu. Je zcela pochopitelné, že budete chtít plánovat budoucnost a zaměříte se na kariéru, případně zatoužíte po rodině. V tom se ovšem se svou mladší partnerkou nemusíte shodnout. Nemusí jí docházet plno důležitých věcí a se vší pravděpodobností nebude schopná kompletně chápat vaše problémy a starosti, se kterými se jako dospělý muž denně potýkáte. Výsledkem mohou být výčitky, že se dívce příliš nevěnujete, že ji neposloucháte. Může to dojít třeba až do takových extrémů, že vás nařkne z nevěry. V takovýchto případech si mnoho mužů uvědomí, že tudy cesta nevede a že potřebují ke svému životu partnerku starší partnerku.

Naším cílem však je těmto komplikacím zabránit. Nemám na mysli vztahy, ve kterých má muž mladou dívku pouze jako přívěsek, nýbrž snahu o plnohodnotný vztah podmíněný faktem, že vám na dotyčné záleží a váš vztah berete opravdu vážně.

Základem je mít s partnerkou pokud možno co nejvíce společného, nejlépe názory i zájmy. Je hloupost zakládat vztah na tom, že dotyčná je taková roztomilá, krásná, a přehlížet fakt, že vám inteligenčně nestačí. Pokud tedy společných zájmů moc nemáte, pokuste se najít nějaké nové. Vy, jakožto muž, buďte iniciativní a okouzlete ji zajímavými nápady. Choďte spolu sportovat, vezměte ji do divadla nebo podnikejte výlety – jednoduše buďte kreativní. Věnujte dívce co nejvíce svého volného času a dávejte jí najevo zájem. Tímto přístupem zabráníte výše uvedeným komplikacím a nezavdáte jí podnět k výčitkám.

2. Rodiče

Mladé dívky ve většině případů žijí s rodiči po celou dobu svého studia. Pokud jste časově hodně vytížení, mohou nastat problémy ohledně trávení společných chvil. Vaše partnerka může mít různá omezení, týkající se času stráveného mimo domov a školu a s velkou pravděpodobností se jejím rodičům nebude líbit představa staršího muže, který se o ni zajímá.

Je tedy ve vašem zájmu nebránit se poznat její rodiče. Čím dříve budete mít tuto záležitost za sebou a její rodiče vám začnou věřit, tím lépe. Záleží jen na vás, jak se budete prezentovat, ale měli byste ze sebe dostat maximum – potom je téměř jisté, že se jistá a vaše partnerka tak bude mít tím pádem více volnosti. Mrkněte se na článek „Zapůsobte na její rodiče“.

3. „Vymáhání“ dárečků

Jistěže můžete svou milou čas od času potěšit pozváním na večeři nebo dárkem z lásky. Ovšem nic se nemá přehánět. Mladé dívky si hodně rychle zvyknou na takovéto „uplácení“ a časem by toho mohly začít využívat.

Zachovejte tedy chladný rozum. Např. v případě, že spolu jdete po ulici a vaše přítelkyně se zastaví před výlohou s botami, se slovy: ,,Ach jo, ty boty jsou tak krásné, ty by se mi ták moc líbily…“, se vás snaží jemně manipulovat. Dívka ve většině případů očekává, že na vás zapůsobí její smutné psí oči a že jí boty opravdu koupíte. Je to zcela běžné u holek, které jsou zvyklé, že jim rodiče vždy koupili všechno, na co si jen ukázaly. Nemusíte se bát, že něco pokazíte odmítnutím, právě naopak. Jste její partner, nikoliv rodič. Vhodným řešením je zapamatovat si věci, o kterých vaše přítelkyně nadšeně štěbetá a které se jí líbí. Do budoucna se to dá velmi dobře využít a můžete jí udělat radost tím, že jí onu věc přece jen darujete třeba k narozeninám. Opravdu se však nenechte unést náhlou potřebou velkorysosti, nemuselo by se vám to vyplatit.

4. Výchovné tendence

Jste dospělý zralý muž a ať už svou partnerku berete sebevíc jako rovnocennou bytost, může se stát, že se k ní zachováte jinak. Rozumově víte, že je ta holka mentálně na úrovni staršího člověka, ale čas od času se opravdu chová jako dítě. Tohle je však jedna z věcí, se kterými se musíte smířit, pokud jste se rozhodli takovýto vztah vést. Velkou chybou je snaha změnit ji k obrazu svému, napomínání a umravňování. Takovýmto chováním riskujete zánik vztahu – vaše partnerka od vás čeká pochopení, nikoliv kárání a snahu vychovávat ji. Pokud už na ni tedy přijde pubertální nálada, buď se to snažte ležérně přejít, nebo se připojte. Každý muž je uvnitř tak trochu dítě a tím, že ze sebe budete v jednom kuse dělat nudného a uvědomělého pána, vašemu vztahu určitě neprospějete.

Na závěr

Jak vidíte, klady a zápory vztahu s mladší partnerkou jsou zhruba vyrovnané a často spolu souvisí. Nezapomínejte na výše uvedené rady, protože tyto výhody i nevýhody bývají většinou konstantní. Je třeba si v hlavě urovnat, zda vám takovýto vztah bude dávat to, co potřebujete a zda vy sami máte dostatek trpělivosti a pochopení k tomu, abyste jej mohli úspěšně vést.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  alyx
  Zapůsobte na její rodiče
  Našli jste si dlouhodobější vážný vztah a čeká vás seznámení s jejími rodiči. Cítíte nervozitu, nejistotu či obavy? Na prvním setkání s rodiči dost záleží, ale stačí ...

  Mladé holky neví, co chtějí
  Tento článek vznikl na popud chování se některých mladých holek ve vztahu zejména se starším klukem. Dozvíte se, proč takové vztahy vydrží maximálně měsíc, dva a ještě z toho máte ...

  Jak na dívky v pubertě (1)
  Puberťačky jsou zvláštní kategorií žen. Nejsou ještě dostatečně psychicky vyspělé, ale ani životem zklamané. Teprve se postupně osamostatňují od svých rodičů, budují svoji osobnost. Ale co především, ...

82%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 16. 12. 2012 15:08:28)
posledni komentare  "Vztah s mladší partnerkou"
Budu hodnej white 01.12.2011 14:23
vztah na dialku skunci_chlp 01.12.2011 14:30
2T 01.12.2011 16:21
Re: hehe 04.12.2011 00:28
Re: Re: 04.12.2011 11:55
Re: Re: Re: 2T 04.12.2011 20:38
nikolajn 01.12.2011 19:13
Vztah s mladší slečnou Moon 10.12.2011 21:46
:( style86 16.12.2012 15:08
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak