Svadeni.cz | Barva oblečení ovlivňuje vaše působení | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Barva oblečení ovlivňuje vaše působení

Všichni si vybíráme oblečení podle barev, které se nám líbí a působí na nás příjemně. Je však prokázáno, že lidé nosí oblečení v barvách odpovídajících jejich povaze, stylu, nebo současnému rozpoložení. Řekneme si, jak můžeme v různých barvách působit na lidi kolem sebe.

Každá barva značí něco jiného a stejně tak různé barvy upřednostňují rozdílní lidé. Jen málokdo však tuší, že jeho preference v tomto směru jdou více do hloubky a podvědomí – velmi úzce to souvisí s vaší povahou a charakterem. Ostatní vás pak podle toho vnímají a odhadují, většinou trefně. Může se však stát i to, že díky špatně vybraným barvám vašeho oblečení budete na lidi kolem sebe působit nesprávným dojmem.

Bílá

Jestliže upřednostňujete právě bílou barvu, okolí vás automaticky bere jako slušné a spořádané lidi, kteří touží po nových zkušenostech v životě. Rychle se stanete oblíbenými v kolektivu, jelikož v bílém oblečení působíte šikovně a důvěryhodně. Někteří vás také budou vidět jako vůdčí osobnost. Mimo to můžete v některých lidech podněcovat potřebu navázat s vámi kontakt a sblížit se.

Černá

V černé barvě budete vždy působit elegantně a tajemně zároveň. Pravděpodobně se snadno stanete středem pozornosti, ale zároveň vás okolí bude vnímat jako sebevědomé a dominantní jedince, kteří si drží určitý přirozený odstup a nenechají si nic líbit. Lidé vás však mohou vnímat i jako manipulativní osoby, kterým se nedá příliš věřit.

Hnědá

S hnědým oblečením budete ve společnosti považováni za nekonfliktní a cílevědomé lidi. Můžete působit nenápadně a neiniciativně, ale zároveň spořádaně. Lidé kolem mají pocit, že se na vás mohou spolehnout a podle toho s vámi budou i jednat. Můžete však působit jako lehko zpracovatelní jedinci, kteří se také nechají snadno ovlivnit druhými - na to si dejte pozor.

Šedá

Pokud rádi nosíte šedou barvu, vyzařuje z vás loajalita, ale zároveň i pasivita. Lidé, kteří s vámi tráví čas, vás tím pádem mohou považovat za pasivní a nestranné osobnosti, kteří ale vždy udělají to, co řeknou a jednají podle svých zásad. Nejspíš ve většině případů nebudete středem pozornosti, a to jak v pozitivním, tak v negativním slova smyslu.

Já radši šedou...

Modrá

V modré barvě vás budou ostatní vnímat jako spolehlivé a pohodové lidi. Oblékněte se do modrého oblečení a na první pohled z vás bude čišet jistota a stabilita. Budete v ostatních vyvolávat důvěru, díky čemuž si vás mnoho lidí rychle oblíbí – každý se rád obklopuje jedinci, kteří působí stabilně a důvěryhodně.

Zelená

Jako milovníci zelené barvy můžete na lidi kolem sebe působit rezervovaně a věrně, ale i bojácně. Někteří z vás mohou vycítit strach z různých změn a konfliktů, což vás posouvá spíše do pozadí veškerého dění. Na druhou stranu dodáváte lidem pocit spolehlivosti a zranitelnosti, což je rozhodně k dobru – nikdo vás nebude brát jako pilíře ve společnosti, ale ani nebudete působit neviditelným dojmem.

Červená

Kdo nosí červenou, je automaticky považován za baviče a veselého člověka. Lidé nosící červenou barvu nemívají nouzi o přátele známé, jelikož z nich vyzařuje sebejistota a smysl pro humor - to vás pravděpodobně bude stavět do role vůdčí osobnosti. Na některé introverty můžete ale působit jako hodně nestabilní a až příliš dynamická osobnost. Na první pohled je však znát, že oplýváte vášní a chutí do života.

Oranžová

Pokud se obléknete do oranžové, lidé vás budou vnímat jako spolehlivé optimisty s dobře prořízlou pusou, kteří dokážou výborně komunikovat s ostatními a každého spolehlivě pochopí. Lidé se k vám také pravděpodobně budou chtít obracet s různými problémy a chodit za vámi pro rady, nebo jen s přáním strávit nějaký čas ve vaší společnosti - protože se s vámi jednoduše cítí dobře a ve své kůži, bez přetvářky.

Žlutá

Ve žlutém oblečení se bezesporu stáváte středem pozornosti, kamkoliv přijdete. Nikdo ani na okamžik nezapochybuje o tom, že jste sebevědomí lidé, oplývající dobrou náladou, smyslem pro humor a důvtipem. I přesto se však můžete lehko stát obětí pomluv, ne každý totiž dokáže vystát hodně oblíbené a sebejisté lidi.

Fialová

Ve fialových šatech budete okolí provokovat svou originalitou a sexappealem, spíše v pozitivním slova smyslu. Na lidi budete působit poutavě a záhadně, opačné pohlaví se s vámi bude častěji pokoušet flirtovat. Ovšem také můžete být vnímáni i jako ne příliš spolehliví a nevyrovnaní jedinci, kteří rádi vyvádějí okolí z míry.

Růžová

Pokud rádi nosíte růžovou, působíte velmi křehce a nevinným dojmem, ale zároveň i zdravě sebevědomě. Zároveň vzbuzujete v lidech ochranářské tendence. V růžové jednoduše oplýváte jakousi domnělou křehkou naivitou, kterou je třeba umět využít ve svůj prospěch – okolí vás pak přijme bez problémů.

Barvy mluví pravdu, i klamou

Jak vidíte, barvy našeho oblečení mohou do značné míry ovlivňovat úsudky lidí kolem nás, převážně při prvním dojmu. Je dobré k tomu přihlédnout a snažit se oblíbené odstíny barev zkombinovat tak, aby k vaší osobnosti seděly co nejlépe a zároveň vkusně doplňovaly náš styl.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

  Správný oděv pro balení žen
  Výběr správného oblečení pro balení žen je poměrně důležitý, neboť díky němu dáváme najevo své sociální postavení a vytváříme tak první dojem. Pokud k ženě půjde člověk ...

  Přitahujte pozornost
  Jedním z prvotních cílů svůdníků je přitahovat pozornost okolních žen, nejlépe těch, které o nás poté budou jevit zájem. Způsobů, jak docílit situace, že se stanete středem pozornosti na první pohled, je ...

33%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 6. 5. 2012 14:50:59)
posledni komentare  "Barva oblečení ovlivňuje vaše působení"
Všechno najednou 06.05.2012 14:50
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak