Svadeni.cz | Jak dostat ženu do postele | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak dostat ženu do postele

Od nepaměti je prvořadým cílem mužů zajistit kontinuitu rodu, čili mít sex se ženou. A stejně dlouho se potýkáme s problémem, jak toho docílit. Existuje několik způsobů, z nichž každý má svá specifika. Pojďme si je představit.

Prakticky žádná oblast našeho života není opředena tolika mýty jako právě sex. Chceme ho provozovat, chceme o něm číst a chceme o něm moralizovat, když se nám ho nedostává. Je fakticky dokázáno, že většina moralizací pochází právě z frustrace. Budeme kroutit hlavou nad naším kamarádem, který dokázal svést deset žen za měsíc. Budeme na tom hledat chyby a špínu. Ale jen proto, že mu v podstatě závidíme.

Sexualita je jeden z našich základních pudů. Dle Freuda má svůj původ v Id, prostřednictvím kterého se dostává do Ega. Na druhé straně působí Superego, náš „dozorce“. Uvádím to z toho důvodu, že u všech psychicky zdravých žen zkrátka existuje rozmnožovací pud. Jen záleží na tom, nakolik ho ovlivňuje síla superega. Můžete se setkat se ženami, které budou tvrdit, že sex nepotřebují. Ale jakmile se v baru trochu přiopijí a oslabí své superego, samy vás zatáhnout na WC a ukážou vám, jak se věci mají.

Podíváme se, jak lze získat ženu na sex. Vezmu to od té nejdelší varianty a postupně budu snižovat čas potřebný k dosažení cíle.

1. Vztah

Vztah je nejdelší cestou k dosažení sexu. Jeho vytvoření vám může zabrat od několika dní do několika let. Na druhou stranu všichni dobře víme, že sex ve vztahu patří k těm nejkvalitnějším, pokud dokážete s partnerkou náležitě komunikovat. Tento bod nebudu dále rozebírat, protože jej všichni známe.

2. Sex na jednu noc s neznámou ženou (ONS)

Sex na jednu noc je sice již podle názvu kratší než vztah, ale rozhodně se neshání o mnoho snadněji. Zde záleží na mnoha okolnostech. Výhodu máte, pokud jste přitažliví, víte, kde a jaké ženy hledat, a také už máte nějaké zkušenosti. Ženu na jednu noc můžete najít hned první večer, ale spíše se vám to podaří za několik týdnů usilovného snažení.

K sexu na jednu noc vám mohu dát několik tipů. Hledejte především na místech, kde jsou ženy již mírně v náladě, tedy nejlépe v klubech okolo druhé či třetí hodiny ranní. To už budou mužští konkurenti postupně odcházet, a ženy, které šly do klubu právě kvůli ONS, k vám budou přívětivější. Ba co více, doslova si vás budou chytat, pokud se jim líbíte.

V tomto ohledu je hodně důležité vaše vystupování – charisma. Výhodou je, pokud jste pozitivně naladění, odpočatí a nejste příliš (či spíše vůbec) namol. Ženy jsou skutečně neuvěřitelně empatické a dokážou z vás velmi snadno vycítit, pokud to ve vás zkrátka není a jen se snažíte něco hrát.

Doslova divy dělají v tomto ohledu sexuální zkušenosti. Žena, která si do klubu přišla vybrat partnera na jednu noc, bude preferovat spíše muže, ze kterého už je na první pohled vidět, že ví, jak uspokojit ženu. Pokud jste měli již několik desítek žen, máte v tomto ohledu taktéž velkou výhodu.

Už na tebe čekám :)

3. Sex s kamarádkou

Sex s kamarádkou patří k těm rychlejším způsobům, jak se dostat se ženou do postele. Z mých výzkumů vyplývá, že minimálně 1 dospělá žena z 50, které máte v přátelích na Facebooku, by se nebránila nezávaznému sexu. Určitě byste se dostali i na nižší číslo, třeba 1 z 5, nicméně 1 z 50 zvládne opravdu každý. Dostat takovou ženu do postele vám pak dle vašich zkušeností a přístupu může zabrat od několika hodin po několik dnů.

K sexu s kamarádkou může dojít plánovaně, tedy žena vám již nějakou dobu dává signály o svém zájmu, či neplánovaně. To se většinou stane někde při popíjení, kdy svoji práci vykoná opět alkohol.

Při sexu s kamarádkou dbejte na to, aby dotyčná nebyla zadaná. Ne vždy tomu tak bývá, a pak z toho akorát vznikají problémy.

4. Sex za protihodnotu

Tento bod se od ostatních odlišuje v tom, že žena s vámi nejde do postele kvůli vlastnímu sexu, ale kvůli něčemu jinému. Můžou to být peníze, může to být pomoc, vděk, dokonce to může být pomsta ženy někomu jinému (typicky muži, který se s ní rozešel nebo jí podvádí). Sex můžete mít téměř okamžitě, stačí si najít kontakt na nejbližší erotický podnik či privát. Dokonce vás to po finanční stránce může vyjít mnohem levněji, než se pokoušet o sbalení ženy na jednu noc. Na druhou stranu je s tím spojeno mnoho problémů, pochybnou kvalitou počínaje, možností nakažení čímsi konče. A někomu se pro změnu protiví myšlenka, že dotyčná již měla několik (stovek) mužů před ním.

Nutno podotknout, že sex za protihodnotu rozhodně není dominantou všech žen. Dotyčná musí tímto způsobem uvažovat nebo se musí ocitnout v situaci, kdy se jí sex za protihodnotu bude jevit jako řešení.

Před nějakou dobou jeden z nejvýraznějších supersvůdníků na tomto webu tvrdil, že spousta žen půjde do postele s mužem, pokud se jí za to nabídne dost peněz (přesně tuším 2000,-). Vzal jsem to jako výzvu a pověřil jsem kamaráda oslovením 70 nezadaných žen na internetu ve věku 18 - 23 s nabídkou „užití si krásných intimních chvilek přes noc s kapesným 3000“. Odpověděly dvě ženy. Jedna slušně odmítla, druhá napsala, že bere, a poté se již neozvala.

Související články...

  ayam
  Dejte jí ruku do kalhotek
  Každý muž během svádění přemýšlí, zda už je čas položit ženu do postele nebo musí ještě zkoušet stupňovat erotické napětí. Náš šéfredaktor má v tomto jasno. Dejte jí ...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Přejděte k líbání
  Co si takhle připomenout, že když balíte ženu, musíte ji v určité fázi políbit. V ideálním případě onen polibek bude zcela spontánním vyústěním situace, což se ale příliš často ...

  Při svádění postupujte nepřímo
  Lidé jsou v podstatě zvířata. A stejně jako ostatní zvířata mají i lidé namlouvací rituály. Samička se pak nechá oplodnit spíše takovým samcem, který její namlouvací rituál ...

73%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 30. 11. 2015 6:41:37)
posledni komentare  "Jak dostat ženu do postele"
Majco 07.06.2011 21:51
Re: 07.06.2011 22:23
Nesmělý 08.06.2011 13:53
white 08.06.2011 19:43
na ženy platí jedna věc stoneface 09.06.2011 21:01
add "pruzkum" Reaper 10.06.2011 16:37
Re: add 10.06.2011 19:04
Mates 30.11.2015 06:41
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak