Svadeni.cz | Pravé nebo umělé? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Pravé nebo umělé?

Obklopuje nás spousta věcí a lidí. Můžeme je vnímat svými smysly, jsou pravé. Lidský mozek je však vybavený všemocnou fantazií, která dokáže jakoukoli pravou věc vylepšit či zkrátka přetvořit tak, aby vznikla věc umělá. Otázkou je, zda to je dobré či nikoli.

Lidský druh, jakožto nejvíce se rozvíjející druh na naší planetě, dosáhl svého odlišení od zvířat pomocí kultury. A teď nemám na mysli kulturu ve smyslu kino či divadlo. Pod pojmem kultura si přestavte soubor veškerého lidského vědění, včetně norem chování, tak, jak jej chápe sociologie. Tato kultura vznikla tak, že z něčeho přirozeného člověk vymyslel umělou věc, kterou vzápětí uvedl v realitu. A tuto realitu poté předával dál.

Například jeden náš dávný předek zjistil, že kámen lze opracovat a vyrobit z něj zbraň. Takový pračlověk věděl, co to je kámen a měl myšlenku vytvořit z něj něco umělého. Udělal to a zjistil, že se mu povedlo vyrobit opravdu pěkný a užitečný nástroj, který je již pravý, a se kterým může snadno ulovit mamuta. Podělil se tedy o svůj objev s ostatními. A od té doby kmen věděl, že lze opracovat kámen a vyrobit z něj zbraň. Tuto informaci si mezi sebou jeho příslušníci neustále předávali.

Dnešní doba je plná informací a skutečných věcí. To nejnutnější pro naši existenci se naučíme na základní škole, zbytek pochytíme jinde. Tyto informace se většinou vážou k externí realitě (skutečnému světu), existuje však jedna výjimka. Matematika. Matematika je myšlenkový koncept usnadňující lidem jejich existenci. Počítáme v podstatě vše, co se nám zamane. Obláčky, pavouky, determinanty. Je to bezesporu užitečná věda, bez které by svět, tak jak ho známe dnes, nevznikl. I přesto, matematika sama o sobě nemá vazbu k čemukoli skutečnému.

V souvislosti s pravými a umělými si uvědomme rozpor moderní doby. Zcela vědomě a schválně vytváříme spoustu umělých v podstatě neexistujících věcí. A co je ještě horší, už pomalu nejsme ani schopni rozeznat, co je vlastně pravé a co umělé.

Jsou silikonové implantáty pravé nebo umělé? Můžete si na ně sáhnout, tedy měly by být pravé. Přesto se říká, že vytváří umělá prsa.

Je nalíčená dívka pravá nebo umělá? Opět často říkáme, že vypadá uměle. A přesto si na ni můžeme sáhnout a trochu líčení si utřít do prstu.

Je Facebook pravý nebo umělý? Jasně, že pravý. Až na to, že jej tvoří soubor serverů a obrovské množství dat, které teprve webový prohlížeč na vašem počítači či telefonu skládá do finální podoby. Facebook reálně neexistuje. Existují pouze informace, servery, zobrazovací zařízení, spousta uživatelů, programátorů atd.

Vidíte, že dnešní doba v podstatě stírá rozdíly mezi pravým a umělým. Přestáváme být schopni rozeznat, co je skutečné a co nikoli.

Problém pravého a umělého se týká i světa balení žen. Jsme svědky toho, jak se z původně jednoznačně pravé věci stává věc umělá. Co může být umělého na tom snažit se svést samičku svého vlastního druhu? Dělá to každý dosud žijící jednopohlavní druh, jinak by vyhynul. A žádný druh k tomu nepotřebuje tento web ani jiné stránky. Ani my jsme je prakticky celý svůj vývoj nepotřebovali. Až nyní v posledních letech začal rozvoj fór, teorií, „užitečných“ rad. Nicméně i přesto, balení žen je a troufám si tvrdit, že i dlouho bude, výhradně pravá, reálná záležitost. Bez toho, abyste ženu viděli, ji zkrátka nesbalíte.

Tak proč tolik informací? Jako zábava? Inu, proč ne. Je to váš čas, na vás je, jak ho budete trávit. Pokud ale skutečně chcete získat ženu, nepotřebujete kvůli tomu na internetu trávit polovinu života. Stačí vám týden či měsíc prozkoumávání tohoto webu po večerech a máte všechny informace, které jste potřebovali. Většinu stejně ani nevyužijete, ale možná se nad nimi pobavíte.

Poradím vám jednu věc. Pokud vám jde opravdu o balení žen, vyhněte se lidem snažícím se uplatnit komplikované teorie nebo matematické nesmysly. Drtivá většina žen hodnotí stejně to, jak vystupujete, a ne to, kolik toho víte. Vystupování, to je realita. To je to pravé. A když už se vám stane, že se s nějakou takovou teorií zapletete, zavolejte raději nějaké ženě a jděte za ní. Krásný sex je to nejlepší, co vás zase vrátí nohama na zem. Ostatně právě proto se ode mě také žádné komplikované teorie o balení žen nedočtete.

Související články...

  Přeprogramujte své podvědomí
  Náš mozek zpracovává každou vteřinu neuvěřitelné množství informací. Drtivou většinu z těchto informací ale nevnímáme, probíhají automaticky. Tento mechanismus nám umožňuje řešit to, ...

  Techniky uvádějte v praxi postupně
  Na těchto stránkách se dočtete spoustu informací o balení žen. Jenže kdybyste se najednou chtěli uvést v praxi, zblázníte se z toho a ještě to k tomu nikoho nesbalíte. Náš mozek je totiž schopen udržet ve ...

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 14 (poslední ze dne 13. 10. 2010 12:52:22)
posledni komentare  "Pravé nebo umělé?"
Jednopohlavni druh Tygriste 11.10.2010 15:35
Re: Jednopohlavni druh 11.10.2010 16:25
Re: Re: Jednopohlavni druh Archeopteryx 11.10.2010 20:58
Re: Re: Re: Jednopohlavni druh 11.10.2010 23:39
Re: Re: Re: Re: Jednopohlavni druh Archeopteryx 12.10.2010 01:15
Archeopteryx 11.10.2010 21:33
Re: 12.10.2010 00:08
Re: Re: Archeopteryx 12.10.2010 01:28
Re: Re: Re: 12.10.2010 18:00
Re: Re: Re: Re: Archeopteryx 12.10.2010 22:19
Re: carlos 12.10.2010 14:17
Re: Re: Archeopteryx 12.10.2010 22:24
Re: Re: Re: carlos 13.10.2010 12:05
Re: Re: Re: Re: Archeopteryx 13.10.2010 12:52
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak