Svadeni.cz | Motivujte se pomocí obrazů | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Motivujte se pomocí obrazů

Každý den se nám v hlavě honí nespočet různých představ. Některé jsou vizuální vzpomínky z minulosti, některé jsou představy toho, co bychom si přáli, a některé jsou zkrátka obyčejné představy, které nám v hlavě vyskočí jako reakce na určitou konkrétní situaci v danou chvíli. Problémem mnohých lidí je, že se často ve svých představách vracejí do minulosti nebo si vytvářejí obrazy, které je brzdí v dalším vývoji. My si nyní ukážeme, jak se svými představami pracovat, pokud se chcete motivovat k určité činnosti.

Zkuste si vybavit nějakou událost nebo zkušenost ze svého života, která se vám nějakým způsobem ukotvila v paměti. Může to být cokoli, co si dokážete velmi dobře vybavit a co ve vás vyvolává určité emoce. Zaměřte se na pocit, který ve vás tato představa vyvolává, a nechte ji volně proudit. Emotivní reakce na konkrétní představu závisí na tom, jakým způsobem si ji vytvoříme.

Zkuste si svůj obraz představit větší, barvitější a jasnější. Zesilte zvuk a zaostřete obraz a přibližte si jej. Je velmi pravděpodobné, že tyto úpravy prohloubí vaši emocionální reakci. Teď zkuste opačný postup. Zmenšete obraz, ztmavte ho, uberte mu na barvách a rozmažte ho. Pokud je to něco, co jste viděli na vlastní oči, podívejte se na výjev očima nezúčastněného diváka. Pozorujte sami sebe zvenčí. Odtáhněte tento černobílý obrázek daleko od sebe. Tímto způsobem vaše reakce patrně ztratí na síle. Takhle vědomě ovládáte proměnné, které jste ve výjevu objevili. Člověk většinou nedokáže silně reagovat na něco, co si živě nepředstaví. Stejně tak je obtížné rozrušit se nad mlhavou a nezřetelnou představou. Změníte-li jednotlivé proměnné výjevu – velikost, tvar, jas a polohu obrazu – dokážete změnit i svou přirozenou reakci na tento výjev.

Chcete-li se motivovat k nějakému úkolu, můžete použít tento postup: představte si něco, co vás skutečně motivuje, a potom změňte parametry prvního úkolu tak, aby ve vás vyvolával stejné pocity jako práce, do které jste nažhavení. Pokud obelstíte sami sebe a představíte si nudný úkol naprosto stejně jako vzrušující práci, pocítíte příliv motivace. Je to fascinující cvičení a zároveň rychlý způsob, jak se přinutit k tomu, abyste měli lepší pocit z čehokoli. Pokud vás něco obtěžuje nebo trápí, zmenšete to, uberte barvy, odsuňte to do větší vzdálenosti a podívejte se na to očima nezúčastněného člověka. Chcete-li do věci vnést více vzrušení, vytvořte si velký, barvitý a rušný obraz. Pozorujte jej zblízka a nezapomeňte jej sledovat vlastníma očima.

Vytvořte si šablonu

Pokud si představíte činnost, kterou děláte velmi rádi a bez pobízení, můžete tuto činnost použít jako šablonu, podle níž proměníte nudnou práci v zajímavou činnost. Vyberte si něco, při čem jste velmi soustředění a motivovaní. Pak si rozložte celý proces na následující kroky:

1. Vytvořte si motivační obraz.

Měli byste si jej představit bez problémů. Pokud přece jen máte nějaké potíže, vzpomeňte si na něco jiného. Uchovejte si obraz v mysli nebo si jej několikrát v duchu přehrajte, pokud má podobu filmu. Mezitím si odpovězte na tyto otázky:

Vidíte film nebo nehybný obraz?
Je obraz vyveden ve výrazných barvách? Jsou barvy mdlé? Je obraz černobílý?
Vidíte jej zblízka, řekněme na vzdálenost natažené paže?
Jak je obraz velký?
Jste uprostřed obrazu, jako by vás obraz obklopoval?
Pozorujete nějaký pohyb? Rychlý nebo pomalý?
Je obraz přímo před vámi? Díváte se na něj nahoru nebo dolů? Všimněte si polohy obrazu.
Jste součástí obrazu nebo se na něj díváte zvenčí?

Mám to ve svých rukách!

2. Zadívejte se na obraz činnosti, ze které nemáte dobrý pocit. Položte si stejné otázky a všímejte si, v čem jsou obě představy stejné a čím se od sebe liší.

3. Nyní umístěte nemotivovanou nebo nudnou činnost na místo, které zaujímá motivovaná činnost. Změňte všechny proměnné a udělejte to tak, aby nudná činnost získala stejné vlastnosti jako zábavná činnost.

4. Přidejte k tomu všemu něco navíc. Znásobte všechny své představy. Někdy je zábavné představit si v duchu melodii, která vyjadřuje náladu celého obrazu. Zkuste si také představit, že vás někdo strká přímo do vaší představy. Pohrávejte si s těmito myšlenkami a brzy pochopíte, jak na to.

Teď potřebujete, aby celý proces proběhl zcela přirozeně. Protože rádi děláme věci, které důvěrně známe, musíme mozku vydat pokyn, aby nevytvořil nudný, ale vzrušující obraz činnosti. Docílíme toho tím, že zopakujeme přesun představy ze starého místa na nové a začleníme do něj všechny změny. Začněte starou a nudnou představou se všemi jejími nezajímavými vlastnostmi. Potom ji přesuňte na místo jiné, atraktivnější představy, a oživte ji pestřejšími barvami. Důležité je, že provedete přesun jedním směrem. Řeknete svému mozku: „Toto ne… Toto ano!“ Směr přesunu musí být zcela jasný. Proveďte změnu rychle a energicky asi pětkrát za sebou. Mezi jednotlivými změnami vždy vymažte obrazovku, abyste mohli začít s představou v její původní pozici. Teď proveďte zkoušku. Pokud někde nenastal problém, který je nutno vyřešit, měli byste v tuto chvíli mít ze svého úkolu lepší pocit.

Touto metodou můžete změnit svůj přístup i v oblasti balení žen. Pokud se cítíte nervózně a nepříjemně, když máte jít oslovit neznámou dívku, můžete se pomocí této metody motivovat. Dodáte si tak víc kuráže a energie a do samotného oslovení se vám bude víc chtít. Touto metodou můžete také minimalizovat své špatné zkušenosti, které vás doposud brzdily, a naopak zvýraznit své pozitivní zkušenosti. To vám dodá větší chuť i sebejistotu při seznamování se s ženami. Pamatujte, že podstatné je začít myslet pozitivně, mít na mysli proces a neutápět se v logistice nebo obsahu problému, který máte před sebou.

Zdroje:

BROWN Derren: Magie a manipulace mysli. 1.Vyd., Praha: Argo 2007. 302 s.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Konec zvýší váš výkon
  Všimli jste si, že dokážeme vyvinout obrovskou rychlost a energii, když se blíží konec? Rádi děláme věci na poslední chvíli ne proto, že bychom byli líní, ale zkrátka proto, že ve stresu je ...

  Pracujte na sobě!
  Všichni jsme si vědomi svých neduhů. Někdo má ochablou postavu, jiný je přehnaně hádavý, a někdo neumí oslovit ženu. Myslet si, že se to vše změní ráz na ráz, je bláhové. Plánujte!

  Přeprogramujte své podvědomí
  Náš mozek zpracovává každou vteřinu neuvěřitelné množství informací. Drtivou většinu z těchto informací ale nevnímáme, probíhají automaticky. Tento mechanismus nám umožňuje řešit to, ...

77%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 7. 6. 2011 9:48:04)
posledni komentare  "Motivujte se pomocí obrazů"
Nic moc Tom 03.06.2011 23:42
Re: Nic moc 04.06.2011 00:28
Re: Re: Nic moc 06.06.2011 10:41
Přínosný článek Maxx 07.06.2011 09:48
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak