Svadeni.cz | Se smajlíky se kroťte | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Se smajlíky se kroťte

Smajlíky či emotikony používáme v komunikaci naprosto běžně, aniž bychom nad tím detailněji přemýšleli. Tyto výrazy se doslova zabydlely v našem psaném textu a doplňují ho. Avšak jak jsem zjistil, lze z nich vyčíst více, než si myslíte.

Na jaře jsem pro nejmenovanou českou univerzitu v rámci výzkumu genderu vytvářel studii o používání emotikon v prostředí českého chatu. Z celého několikaměsíčního výzkumu jsem vyvodil mnoho závěrů, přičemž některé z nich se dají aplikovat v balení. Právě o ně se s vámi podělím.

Smajlíci zastupují mimiku

Asi nikoho nepřekvapí, že emotikony ve skutečnosti zastupují mimiku a mají tak zprostředkovávat emoce. Na chatu se nemůžeme na někoho reálně usmát, pokud zrovna nepoužíváme webkameru. Takže mu místo toho pošleme usměvavého smajlíka. Podobně i další výrazy představují naši momentální náladu či to, co chceme druhému zprostředkovat.

Když nemůžeme odhadnou přesnou emoci ze smajlíků, jako je tomu například u facebookovského chatového žraloka „(^^^)“ (zadávejte bez uvozovek), soudíme podle okolního kontextu. Samozřejmostí pak je, že veškeré emotikony nemají pevný význam, ale vždy záleží na tom, kdy byly použity. „:D“ může být výbuch smíchu, stejně tak jako výsměch nad hloupostí toho, s kým si píšeme. Aby to nebylo tak jednoduché, samozřejmě my můžeme námi poslaný smajlík myslet jinak, než jak ho chápe druhá strana. To se kupodivu stává poměrně často.

Ženy poznají flirtování

Jedním z hodně zajímavých zjištění bylo, že ženy pomocí emotikon jednoduše poznají, zda se s nimi muž pokouší flirtovat. Muž, který se snaží ženu získat, totiž používá mnohem více smajlíků. A to i 3x více, než za normálních okolností. Zatímco v běžné komunikaci píší více smajlíků ženy, ve flirtovací či erotické komunikaci jednoznačně vítězí muži. A abych to ještě zkomplikoval, pokud muž se ženou flirtuje, a žena má zájem, píše muži rovněž více emotikon.

Happy!

Extrémy nejsou dobré

Pokud patříte k mladým mužům a nepoužíváte emotikony vůbec či pouze výjimečně, mohou vás ostatní v komunikaci vnímat jako velmi vážného, potažmo až jako suchara.

Pokud naopak používáte smajlíků opravdu hodně, tedy více než jednoho za každou větou či vzkazem, buď se snažíte ženu získat nebo jste zoufalec. Ostatně obojí se přeci nevylučuje.

Co z toho plyne

Shrneme-li text do konkrétních rad, tak ideální je používat smajlíky umírněně, tedy ne častěji než jeden v každém vzkazu. Když se ženou budete flirtovat, nedávejte tam těch emotikon zbytečně hodně. Žena vás pak nejenom odhalí, ale také jí díky tomu můžete připadat jako snažící se zoufalci.

Naopak, pokud vám ona posílá hodně smajlíků, baví ji si s vámi psát či se přímo snaží flirtovat. Ale určitě se neorientujte pouze podle počtu emotikon a vždy sledujte také to, co vám vlastně žena píše. Aby si z vás jenom nedělala legraci či si nepsala s deseti dalšími lidmi.

Rovněž je zcela pochopitelné, že počet odeslaných smajlíků se mění s věkem. Zatímco lidé v pubertě je používají často a neumí si bez nich téměř představit chatování, s rostoucím věkem počet zasílaných emotikon klesá. Ale samozřejmě existují výjimky.

Nechoďte na chat

Ještě jednu radu pro vás mám – nesnažte se lovit ženy na chatovacích stránkách. Pokud se se ženou vysloveně nedohodnete na setkání v konkrétní místnosti, nemá cenu chodit tam a zkoušet štěstí. V tomto ohledu výzkum potvrdil všeobecně známý fakt, a sice, že na chatovací stránky chodí téměř výhradně zoufalci. Proto se tam také u mužů objevilo mnohem více smajlíků, než třeba ve facebookovské komunikaci.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Poznejte zájem z jejích zpráv
  Každý svůdník se někdy dostane do situace, kdy si se ženou píše prostřednictvím e-mailu, chatu či jiných programů. I když to obecně není vhodný prostředek pro balení, můžete pomocí několika zpráv odhalit, zda ...

  Facebook ji prozradí
  Už od začátku rozvoje Facebooku svůdníci přemýšlí, jak s jeho pomocí balit ženy. Do dnešního dne se rozvinulo hned několik teorií, snahou získat co nejvíce žen do přátel počínaje a lehkým ...

81%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 10. 7. 2012 21:21:51)
posledni komentare  "Se smajlíky se kroťte"
Corlleone 09.07.2012 23:10
Re: 10.07.2012 11:54
Tom 10.07.2012 21:01
Re: 10.07.2012 21:21
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak