Svadeni.cz | Správné sezení může rozhodnout o vašem úspěchu! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Správné sezení může rozhodnout o vašem úspěchu!

Ač se to na první pohled může zdát jako banalita, spousta lidí dělá chybu v posazení na prvním rande. Zbytečně si tak mezi sebe a objekt svého zájmu umisťují překážku, která jim ztěžuje komunikaci.

Když jsem sbíral podklady pro tento článek, dočetl jsem se ve spoustě diskuzí velmi rozporuplné informace. Někdo radí sedět zásadně naproti kvůli očnímu kontaktu, jiný na rohu (do L) kvůli kombinaci vzdálenosti a již zmiňovaného očního kontaktu a poslední skupinka lidí radí sedět vedle partnerky. Pokusím se tedy zde všechny varianty rozebrat z hlediska jejich kladů a záporů a uvést doporučení na základě své osobní zkušenosti.

Sezení naproti

Naproti sobě znamená hledět si do očí. Zastánci této varianty upozorňují i na to, že v případě potřeby můžete ženu chytit za ruku. Žena bude toužit být blíže, a proto bude snadnější ji po odchodu z restaurace či kavárny atd., můžete obejmout či políbit. Na první pohled logická úvaha však skrývá zásadní nedostatek. Vy i dívka máte na první schůzce jakousi bariéru. Úspěšné balení předpokládá tuto bariéru odstranit. Co se však stane, pokud si sednete naproti sobě? Místo toho, abyste bariéru odstranili, raději ještě jednu přidáte - stůl. Budete se sice cítit pohodlněji a uvolněněji, ale cena za to je dosti vysoká.

Pokud jste tvrdým zastáncem sezení naproti sobě na první schůzce, tak vám mohu pouze doporučit navštěvovat takové podniky, kde bude bariéra, tedy stůl, co nejmenší. Zde je jistá šance uspět. V opačném případě se vám nepodaří vaše přirozené bariéry zlomit a vy tak zbytečně ztrácíte body.

Sakra, takhle ji nesbalím.

Sezení do pravého úhlu

Zastánci sezení do L chtějí být blíže svému cíli, ale zároveň se ještě bojí jít přímo na věc. Jejich typická věta zní: „Nechci to uspěchat." A tak čekají a čekají a čekají (platí všeobecně, ne pouze o sezení). Nakonec jim jejich dívku většinou přebere někdo, kdo nečekal a šel na věc rychleji než oni.

Sezením do pravého úhlu dáváte podvědomě najevo svoji nerozhodnost a bojácnost. To není moc dobrá vizitka, že? Mohu ho doporučit pouze těm, kteří si netroufají sednout přímo vedle dívky a jít na věc z první linie. Počítejte však s menším úspěchem. Opět mezi vámi stojí již zmiňovaná překážka, byť je v tomto případě menší než v předchozím.

Sezení do L se hojně využívá v pojišťovnictví. Pokud člověk jedná s klientem a chce mu být dostatečně blízko tak, aby mu klient viděl pod ruku a cítil k člověku důvěru, ale zároveň dostatečně daleko, aby nevstupoval do intimní zóny klienta, sedne si do L. Vy však chcete dívku sbalit a ne ji uzavřít pojistku.

Sezení vedle sebe

Bingo. To je přesně to, k čemu byste se měli odhodlat. Vypadá to sice zezačátku trochu vtíravě, ale sezením vedle partnerky u ní dosáhnete největších úspěchů. Mezi vámi není žádná komunikační bariéra, a tak se vaše přirozená obrana rychleji ztratí. Zezačátku to bude sice chtít trochu odvahy, ale zvyknete si.

Pozor! Sednout si vedle partnerky neznamená vniknout do její intimní zóny. To můžete až po nějakém čase nenápadného přisouvání se (v mém případě to buď dělám nevědomě, nebo se přisouvá partnerka - sám nevím). Pokud byste chtěli proniknout do její intimní zóny hned, dočkali byste se velmi negativní reakce. Byla by nervózní a stáhla by se do sebe. Zezačátku udržujte tedy 15-30cm odstup. Obzvláště špatně byste dopadli, pokud již dívka vedle sebe nemá místo a vy ji „natlačili" na zeď. Jakmile to uděláte, máte po schůzce.

Další velká výhoda tohoto posazení je izolace od okolního světa. Pokud budete zábavný společník, tak oba velmi brzy zapomenete na okolí a na čas. Žádné nervózní mrkání na hodinky. Vždy, když jsem si takto na první schůzce se ženou sedl, tak nám oběma vystydl nápoj. Zato my hořeli vášní.

Žena může vnímat detaily vašeho těla (zvláště pusu při mluvení rády zkoumají), vaši vůni, charisma, řeč těla. Nemusíte se jí hned dotýkat, nechte tomu čas. Všímejte si postavení jejího těla. Zda na vás natáčí pouze hlavu nebo celý trup. Jestliže se začne natáčet vaším směrem celá bez toho, aby si odsedávala, máte vyhráno. Obranná linie je prolomena a mohou začít první doteky a polibky.

Na závěr tohoto článku ještě drobná perlička. Pouze jediné rande mi v životě totálně nevyšlo. Víte proč? Posadil jsem se naproti partnerce za velký stůl. Dneska bych tu chybu již neopakoval.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Škola Svádění (8) - Jak ji pozvat ...
  Tak a je to tady! Nastal den D a vy pozvete dívku na rande. Pro někoho zcela jednoduchý krok a pro druhého nepřekonatelná překážka.

77%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 11 (poslední ze dne 24. 10. 2010 22:18:26)
posledni komentare  "Správné sezení může rozhodnout o vašem úspěchu!"
atreides 25.02.2008 09:55
Co naproti a potom proti sobě? Killer 27.02.2008 13:47
Re: Co naproti a potom proti sobě? 27.02.2008 20:10
Darken 27.02.2008 14:40
Re: 27.02.2008 20:13
RaSh niki 01.03.2008 00:35
Re: RaSh 02.03.2008 22:28
niki 06.03.2008 07:21
hmm Koleno 24.10.2010 17:31
Re: hmm lamka 24.10.2010 21:28
Re: hmm HS 24.10.2010 22:18
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak