Svadeni.cz | Řeč těla (5) - Nuda a hodnocení | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Řeč těla (5) - Nuda a hodnocení

Již víme, že ruku ve spojitosti s obličejem většinou neznamená nic dobrého. Abychom však rozeznali, co si daný člověk skutečně myslí, je potřeba rozlišovat mnohdy podobná gesta. Tak co? Nudí se, nebo vám dává najevo, že jste blbec?

Projev nudy

Nudu poznáte vcelku jednoduše – nudící se člověk si podpírá hlavu. Podle míry znudění si nejdříve opře bradu o palec, posléze a pěst. Vrcholem znudění je ruka na tváři. Už jen zavřít oči a ponořit se do říše snů.

Projevy nudy můžete pozorovat, když ženě nedáváte dostatek podnětů. Typickým příkladem je rande, kdy sedíte naproti sobě. Vy povídáte nějakou historku a žena se snaží předstírat, že jí to baví. V momentě, kdy si palcem začne podpírat bradu, však již dává najevo, že ji vaše povídání ve skutečnosti nezajímá. Jakmile to dává najevo, je třeba historku co nejdříve ukončit nebo jí nějak „okořenit“. Pokud je historka součástí vaší strategie, jednoduše na chvíli přestaňte a zeptejte se jí: „Co ty na to?“ Je však důležité, zeptat se včas. Když to uděláte pozdě a žena již bude velmi znuděná, nebude se chtít ani zapojit.

Jestliže si žena podpírá bradu či tvář již delší dobu, a vy jí nemůžete z takového rozpoložení dostat, je třeba posunout se co nejdříve jinam. V takovém případě hraje roli skutečně každá vteřina, neboť její zájem postupně mizí.

Co když žena během schůzky začne bubnovat prsty nebo klepat nohou? Všichni si jistě na tyto signály vzpomínáme z dlouhých sezení, kdy už jsme nevěděli, čím jiným se zabavit. Tyto signály kupodivu neznamenají nudu ale nervozitu. Samozřejmě spolu obě tyto věci dost úzce souvisí, ale přece jen se vyplatí mezi nimi rozlišovat.

Stejně jako u nudy i u nervozity platí, že je třeba co nejdříve zasáhnout pro zachování dobrého výsledku. Zatímco u nudy jsme měnili téma, u nervozity se ženy zeptáme, jestli nám nechce říci vlastní názor. Taktéž je možné, že žena potřebuje na záchod. Příčin opět může být více, například má žena ještě něco domluveného, a bojí se, že to nestihne. Opět platí, že když se vám nepodaří projev nervozity rozptýlit, raději s ní jděte jinam.

Obecně platí, že při sezení se ženy nudí daleko častěji, než když s ní někam jdete. Při chůzi se musí kromě vašich slov soustředit také na kroky, takže jí to zabaví mnohem více. V konečném důsledku tak můžete být zábavným společníkem na procházce, ale nudným patronem v kavárně.

Jak dlouho bude ještě kecat???

Negativní hodnocení

Jak poznáte, že žena zaujímá k obsahu vašich slov negativní hodnocení? Může to dávat najevo specifickým postavením ruky, kdy má ruku zatnutou v pěst, kterou opírá o tvář. Ukazovák je při tom vztyčen nahoru (zkuste toto gesto udělat před zrcadlem).

Gesto může mít několik podob, ale vždy je u něj jeden společný prvek – vztyčený ukazovák, který konči přibližně ve třetině až polovině ucha. Někdo vůbec nemusí mít ruku zatnutou v pěst, ale vztyčený ukazovák vždy zůstává.

Pokud negativní postoj zůstává delší dobu, můžeme se přenést do jiného již známého gesta – dotyčná si začne třít oko nebo se zlehka začne dotýkat prostoru kolem oka.

Poznáte-li na ženě negativní hodnocení, záleží na vašich záměrech, co s tím uděláte. Pro nás svůdníky nemusí být negativní hodnocení pouze na škodu – vezmeme-li si například případ, že žena toto gesto udělá po našem škádlení, znamená to, že naše slova padla na úrodnou půdu. Zkratovali jsme její obranný systém, protože ona si teď opravdu nemyslí, že jí chceme sbalit. V tuto chvíli již máte téměř jistotu, že se můžete přesunout do další fáze.

Na rande je negativní hodnocení větší problém, zvláště pokud přetrvává. Opět platí to, co jsem psal již 2x výše – nevíte-li si rady se špatnými signály od ženy, změňte místo.

Nuda versus zájem

Nuda se často plete se zájmem. Je to tím, že oba signály jsou si dosti podobné. Zájem je totiž jedna z mála kladných věcí, která se může vyjádřit gestikulací okolo obličeje.

 • Když ženu zajímá to, co povídáte, začne se zlehka dotýkat tváře. Rozdíl mezi zájmem a nudou spočívá v tom, že při nudě se žena o ruku opírá. U zájmu se tváře lehce dotýká.
 • Když ženu zajímáte vy, tak si podepře obličej oběma rukama. Může je mít spojené či překryté, to je vcelku jedno. Obvykle toto gesto doprovází „psí pohled“ s rozšířenými zorničkami.

Vím, že popsané gesta jsou dost náročná na odlišení. Proto vám doporučuji, abyste několik následujících dní pozorovali lidi ve vašem okolí a interpretovali si jejich náladu. Brzy zjistíte, že to není nic těžkého.
 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Řeč těla (1) - Pravidla interpretace
  Řeč těla patří mezi jednu z nejdůležitějších dovedností, které by měl umět svůdník ovládat. Působit na dívku správně a zároveň i správně číst její signály je velmi důležité. ...

  Řeč těla (2) - Ženské signály
  Jedna důležitá vlastnost, kterou při kontaktu s jednotlivými ženami potřebujete, je schopnost naučit se číst, co vám její tělo říká o jejích myšlenkách.

  Řeč těla (3) - Poznejte lháře 1
  Umění odhalit lháře je jednou z dovedností, kterou využijeme každý den. Bezesporu každý člověk někdy lhal. Ať už to byla žena, které s vámi bylo údajně úžasně, avšak již se neozvala, nebo prodejce, který na ...

  Řeč těla (4) - Poznejte lháře 2
  Minule jsme si ukázali, jak při lhaní pracuje mimika, tedy pohyby obličeje. U lhářů se však často vyskytují také specifická gesta, která nám sdělí, že dotyčný lže. Člověk, který není k ...

  Řeč těla (6) - Typy úsměvů
  Existuje základních 6 typů úsměvů, se kterými se většina z nás setkává každý den. Každý z těchto úsměvů říká něco trochu jiného. Od tajnůstkářství, přes sarkasmus po ...

  Řeč těla (7) - Komunikace dlaní
  Jedním z méně nápadných nonverbálních signálů je poloha dlaně. Nicméně fakt, že vědomě nevnímáme, co nám daná osoba polohou dlaně naznačuje, neznamená, že je toto gesto vhodné podceňovat. ...

  Řeč těla (8) - Signály nervozity
  Řeč těla velmi jednoduše odhalí vnitřní rozpoložení člověka. Když vám někdo bude říkat, že se nebojí, a při tom bude uhýbat pohledem, potit se a ještě se třást, většina z nás se nenechá ...

74%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Řeč těla (5) - Nuda a hodnocení"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak