Svadeni.cz | Kde (ne)balit o Silvestra | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Kde (ne)balit o Silvestra

Za pár dní přijdou oslavy nového roku. Troufnu si říci, že většina z nás vyrazí do ulic. Někteří tak učiní, protože budou chtít sbalit podnapilou ženu. Jakou mají šanci?

Přestože jsou mezi ženami značné rozdíly, na Silvestra mají jedno společné – ty nezadané bilancují nad svým postavením, a některých se zmocňuje deprese z toho, že nikoho nemají. Ty, které plánují dopředu, odjely na seznamovací večírky, a ostatní skončily v hospodě či doma buď samy, nebo s partou. Jaká je šance je sbalit?

Balení na ulici (ženu neznám)

Pokoušet se sbalit neznámou střízlivou ženu na ulici o Silvestra se rovná téměř sebevraždě. Šance na úspěch je minimální. Protože je tma, tak v ženě vyvoláváte obranné reakce už pouze tím, že ji oslovíte. Pokud je kolem vás více lidí, šance se mírně zvyšují. Nicméně i tak je balení neznámé střízlivé ženy na Silvestra na ulici tou nejobtížnější variantou.

Je-li žena namol, šance se vám zvyšují. Nicméně kromě jednorázového sexu a možného nepříjemného překvapení po ránu nelze nic moc očekávat. Samozřejmě neříkám, že nelze mít vztah se ženou, se kterou jste se takto potkali. Je ale značně nepravděpodobné, že by vám to vyšlo.

Balení na ulici (ženu znám)

Znáte-li se se ženou již před Silvestrem a pouze jí v onen den náhodou potkáte, máte šanci ji sbalit. Samozřejmě opět záleží na tom, zda je či není opilá, jak dobře se znáte, s kolika lidmi je (je-li venku s kamarádkou a vy jdete sám, nebude si s vámi chtít něco začít kvůli kamarádce) atd. Protože je Silvestr, můžete jí bez ostychu políbit téměř hned, jak se uvidíte. Další postup je pak již rutina, jen si musíte dávat pozor, aby vám ji pod nějakou záminkou nepřebral jiný známý.

Šťastný nový rok!

Balení v hospodě

Při balení v hospodě na Silvestra musíte vzít v úvahu, že do hospody chodí tuto noc zásadně skupinky lidí, popř. lidé znající majitele hospody (či číšníka). Tyto skupiny se o Silvestra uzavírají, takže není příliš velká šance, že by vás mezi sebe přijali. Pokud tedy nejste členem takové skupiny, nesnažte se do ní během Silvestra dostat. Možná by se vám to podařilo, ale vynaložili byste na to veškerou svoji energii, takže byste stejně nesbalili ženu, kvůli které jste se do skupiny chtěli dostat.

Pokud jste členem nějaké skupiny, která slaví v hospodě, a líbí se vám žena z jiné skupiny, můžete se k ní pokusit přiblížit. Zde již máte výhodnější pozici (pokud to podniku přišla úplně neznámá nezadaná žena, sbalíte ji dokonce velmi snadno – pozor však na již zmiňovanou kamarádku). Pamatujte, že žena se s vámi musí cítit příjemně. Musíte být sebejistí, ale zároveň na ni netlačit více, než je nezbytně nutné, aby se v ní nerozblikala varovná kontrolka (nutné dodržet postup dva kroky vpřed, jeden vzad).

Pouze pro doplnění uvedu, že pokud chcete sbalit ženu, která je od začátku ve stejné skupině jako vy, záleží na tom, jak dlouho se znáte. Pravděpodobně z toho bude pouze kamarádství.

Balení na soukromém večírku nebo u ní doma

Zde je nutné vědět, jaký má k vám žena vztah před začátkem akce. Můžete jí být sympatický více či méně, může vás nebo nemusí vás znát, a stejně máte vždy šanci dostat ji. Tu nemáte pouze v případě, že jste její kamarád.

Pozor! I když budete trávit Silvestra s opuštěnou ženou v jejím bytě, tak máte malou šanci ji svést, pokud jste více než 3 měsíce její dobrý kamarád!

Soukromý večírek má jedno kouzlo – i v případě, že jste se s většinou lidí na začátku neznal, je na konci akce znát budete. Protože jsou tyto večírky uzavřené, nutí to jednotlivé členy dobře se poznat. To má své výhody i nevýhody. Výhoda je, že se určitě seznámíte s nějakou ženou. Nevýhoda je, že jakmile to na jednu zkusíte a neuspějete, máte minimálně po celý večer nálepku zoufalce. I ženy, u kterých byste předtím měl šanci, si vás nyní budou držet od těla.

Balení na seznamovacím večírku

Seznamovací večírek je ideální místo pro seznamování. Máte jistotu, že ženy kolem vás jsou volné a neváhají utratit peníze za to, aby se aspoň o Silvestra seznámily. Problém je, že tyto ženy nejsou volné jen tak pro nic za nic. Jsou z nějakého důvodu zoufalé. Buď za to může jejich počáteční odmítavý postoj (typické u mnohokrát zklamaných žen), který lze překonat, nebo jsou ošklivé či mají v reálném životě nějaké poruchy. Je pak pouze na vás, jak si s těmito ženami poradíte.

Co je nejlepší?

Těžko bychom sestavili žebříček balících míst od nejlepší až po nejhorší. Každé místo má zkrátka své specifikum, které je nutné akceptovat. Obecně ale platí jedna rada. I sám na ulici plné neznámých lidí máte větší šanci najít ženu, než když budete sám doma. Proto se nebojte a jděte se bavit!
 

Související články...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Kde a jak se seznámit - Diskotéka
  Těžký vzduch, svůdná těla a atmosféra doslova nabitá erotikou. Takto vypadá obraz diskotéky v plném proudu. Právě diskotéka je místo, kde i nepříliš zkušení svůdci mohou dosáhnout ...

  Kde a jak se seznámit - Bar
  Zima nám už klepe na dveře, a proto je na čase zavítat do baru, kde se v toto období ukrývá nejvíce žen. Podíváme se na to, jak je oslovit a získat.

  Kde a jak se seznámit - Ulice
  Svůdci mají takové úsloví: „Kdo nebalil na ulici, ten nikdy není pravý balič.“ Ulice je nejlepším místem pro oslovování už pouze z toho důvodu, že na ní potkáte nejvíce žen. ...

82%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 18. 1. 2009 17:32:41)
posledni komentare  "Kde (ne)balit o Silvestra"
Krásný odstavec ax 29.12.2008 11:14
Re: Krásný odstavec Orion 03.01.2009 20:24
Abdul 18.01.2009 03:43
Re: 18.01.2009 17:32
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak