Svadeni.cz | Balení s kamarádkou | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Balení s kamarádkou

Při balení je výhodné mít s sebou druhou osobu. Většina mužů preferuje jiného muže – wingmana. Opravdu dobrý wingman je skutečně k nezaplacení. Když ale nechcete balit s mužem, můžete balit se ženou – pivotkou. Stačí vám jedna nebo dvě kamarádky a hned se vaše šance u žen zvednou.

Balení s kamarádkou se liší od balení s mužem. Cílem mužů je vzájemně si pomáhat při balení a částečně zvyšovat vaši společenskou hodnotu. Při balení se ženou se zaměřujete především na zvyšování společenské hodnoty, přímo vám žena pomáhá méně. I když, výjimky se najdou. Podívejme se tedy na to, jaké výhody má balení s kamarádkou.

1. Sociální ověření

Ženy, které vás uvidí s vaší kamarádkou, nemohou na první pohled vědět, zda je žena vaše kamarádka, milenka či cokoli jiného. Vidí pouze, že jste v podniku se ženou. Tím se pro ně stáváte sociálně ověřeným mužem.

Mnohé ženy mají z mužů na podvědomé úrovni strach. Tím, že budete v podniku s kamarádkou, odbouráváte obavy ostatních žen. Když s vámi může být žena, proč by se vás měly jiné obávat?

2. Dáte najevo, že je o vás zájem

Také se vám stává, že jdete se ženou po ulici a ostatní ženy po vás závistivě koukají? Je to proto, že žena po vašem boku zvyšuje vaši sociální hodnotu. Dělá z vás v očích ostatních žen úspěšnějšího muže. V podniku toto pravidlo platí samozřejmě také.

Navíc, málokterá žena je dominantní. Takže když vezmete do podniku místo jedné kamarádky dvě a sednete si mezi ně, téměř automaticky se stáváte středem pozornosti. Nemusíte v podstatě říkat ani nic zajímavého, a přesto vás budou ženy poslouchat. To samozřejmě neujde pozornosti okolí. Muž obklopený několika ženami, které se v jeho přítomnosti baví, je pro řadu okolních žen neodolatelný. Tento jednoduchý trik tak znásobí vaše šance u okolních žen.

Pokud jdete do podniku pouze s jednou kamarádkou, vyberte si takovou, se kterou máte vřelý vztah. Flirtujte s ní, dotýkejte se jí, hrajte si na nepřístupného. Nejlepší je, když vám ona dává najevo svůj zájem více, než vy jí. Okolním ženám to neujde.

Tanec3. Ženy si mezi sebou často více důvěřují

Když chcete, aby vám kamarádka pomáhala přímo s balením, choďte s ní po podniku ve dvojici jako s wingmanem. Přidáte-li se poté ke skupince žen, bude mít vaše kamarádka stejný úkol jako wingman – zvyšovat vaši sociální hodnotu pomocí různých historek a narážek na vás. Ostatní ženy jí budou více důvěřovat, než by důvěřovaly muži.

Tato technika ale naráží na jeden problém. Osobně jsem se setkal pouze s malým počtem žen, které by přímé zvyšování sociální hodnoty v praxi uměly. Většina žen neví, jak na to, a potřebuje trénink. Proto vybírejte pečlivě, v podniku již bude pozdě cokoli řešit.

4. Ženy mají lepší odhad situace a umí lépe komunikovat s ostatními ženami

Pokud nejste expert v komunikaci se ženami, neznáte jejich myšlenkové postupy či jejich naladění. Většina žen však tyto schopnosti díky zvýšené citlivosti má. Proto vám kamarádka může velmi pomoci při komunikaci se skupinkou žen. Dokáže vybrat ze skupinky takovou ženu, která je otevřená vašim úmyslům, a která má zároveň ve skupince vliv. Když takovou ženu o něčem přesvědčí, zpravidla tato žena přesvědčí celou skupinku.

Tímto způsobem tak můžete přesvědčit skupinku žen například k tanci s vámi. Budete tančit s každou ženou ze skupiny a tu, o kterou máte zájem, si necháte nakonec. Trochu jí tím zneklidníte a při tanci budete mít vyšší šanci na úspěšné zakončení. Tato metoda je výborná, když cítíte, že byste s přímou žádostí o tanec neuspěli. V podstatě si s objektem svého zájmu vyměníte role, protože vy nyní budete moci odmítnout tanec se ženou, místo toho, aby ona odmítla vás. Jako prémie pak bude vaše kamarádka moci zvyšovat vaši společenskou hodnotu během vašeho tance s ostatními ženami.

Jak vybírat pivotku

Kamarádku na balení vybírejte v prvé řadě podle charakterových vlastností ženy. Obětavější a inteligentnější ženy jsou zpravidla lepší pomocnice při balení. Pokud berete s sebou více žen, vybírejte takové, které se znají spíše pouze od vidění. Neberte s sebou nejlepší kamarádky ani ženy, které se neznají. U obou kategorií je zvýšené riziko toho, že nastane problém.

Někteří baliči berou jako pivotky ženy, které neúspěšně balili. Toto je také dobré řešení, zvláště pokud vám dotyčná projevuje zájem, na který můžete nalákat ostatní ženy.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Výběr wingmana
  Když se rozhodnete jít balit ženy s kamarádem, lehce se dostanete do situace, kdy vás kamarád místo podpory začne shazovat. Zmaří vám tak šanci na seznámení, přestože toho později lituje. Co ho nutí k tomu, aby ...

93%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 20. 10. 2009 11:03:49)
posledni komentare  "Balení s kamarádkou"
re Fondil 18.10.2009 16:07
trikot 19.10.2009 11:44
Re: Rodrigo 19.10.2009 12:13
Re: 19.10.2009 13:16
Re: Re: trikot 20.10.2009 11:03
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak