Tip 431 - Zajímavý styl

Zajděte do obchodu s oblečením. Vyhlédněte si tam pěknou prodavačku a zeptejte se jí: „To jste jenom prodavačka nebo děláte do módy? Máte strašně zajímavý styl, líbí se mi...“

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
...i když bude úplně normálně oblečená do riflí a trička? A zeptá se Proč?
Od autora Rodrigo
Bez nadpisu
taky myslím že to nebude moc fungovat prodavačky bývají spíš funkčně oblečené
Od autora šikula69
divné tipy
nemůžu si pomoct když se dívám na tydle tipy tak mi to přijde z většiny jako přehlídka tipů jak ze sebe udělat co největšího exota...holka průměrné inteligence pozná že to je jenom trapná kýčovitá záminka k rozhovoru..je to tak složité dát se s prodavačkou do řeči normálně třeba ve stylu vybírám mikinu tak si nechám nějakou doporučit v pohodě se bavím pobavím zasměju se s ní a na konci řeknu že se mi s ní fajn povídá jestli v tom nechce někdy pokračovat? [S07]a člověk funguje přirozeně bez kýčovitého tipu..
Od autora nubligo
Re: divné tipy
Ano, tyhle tipy od jedné z přezdívek majitele webu jsou v drtivé většině dobré jen k tomu udělat ze sebe hlupáka a být stejně "úspěšný" jako on - stárnoucí seladon ala Víťa Jakoubek z Vrať se do hrobu marně se snažící oslovovat náctky...
Od autora ax
Re: Re: divné tipy
jo ale dost hloupé že se vyskytují na webu o svádění a ještě blbější když je někdo půjde zkoušet [S07]
Od autora nubligo
Re: Re: Re: divné tipy
Je to majitel webu, tak si sem dává co chce. A pak se strašně diví, že jsou ty stránky ztrátové, když vypadají tak jak vypadají - otřesná úvodní strana, roky stará videa bez změny, šílené tipy, jediné, co za něco stojí jsou RaShovy články.
Od autora ax
Re: Re: Re: Re: divné tipy
Axi, můžu tě ubezpečit, že velmi brzy přijde zásadní změna. [S04]
Od autora RaShCZ
Re: Re: Re: Re: Re: divné tipy
Doufám, že ne taková, že nebudou stát za nic ani ty články :)
Od autora ax
Trochu zbytečný tip
Nač se vlamovat do otevřených dveří? Prodavačky v obchodech s módou jsou vstřícné a velmi rády flirtují. Minulý týden jsem uvízl asi ve dvacetiminutovém rozhovoru se suprovou babou (8). Nic jsem nekupoval, jen jsem koukal. Probrali jsme úplně všechno. Dokonce šla do své šatny, aby mi ukázala svojí bundu. Bohužel mě skutečně tlačil čas, takže jsem ani nemusel předstírat časovou tíseň. Nejlepší bylo, že se mi nesnažila nic prodat, ale jen si vyměňovala názory na módu, lifestyle atp. Fakt jsem myslel, že se odtamtud už nedostanu. A to jsem si ještě otestoval pár blbostí, které jsem si přečetl na PUA fórech.
Od autora cougar
Bez nadpisu
Tak pánové, uvedu to na pravou míru. Pod Filutou rozhodně nevycházejí moje Tipy Triky. To co vychází pod Filutou jsou věci převzaté.
Od autora Petr R.