Svadeni.cz | Poradna - Svádění zadané slečny | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poradna - Svádění zadané slečny

Připravili jsme pro vás novou rubriku PORADNA. Dnes si rozebereme první problém.
Vyptávala se na něj u jeho kamarádek, tak zjistily její číslo a daly mu ho. Neváhal a pozval ji na rande...

Otázka

Občas se zastavím za mými dobrými kamarádkami, Věra s Janou, u nich v práci. Při jedné návštěvě se zastavila nová zákaznice. Vstoupila, sedla si do křesla a tiše čekala, až na ni přijde řada. Já se mezitím bavil s oběma kamarádkami, byla sranda a povedlo se mi udělat pár dobrých hlášek. Dokonce i nová zákaznice se zapojila těsně před tím, než se dostala k Janě na řadu a zmizely spolu ve vedlejší místnosti. Zatímco se Jana věnovala zákaznici, Věra ji se mnou probrala - poznala, že se mi líbí.

Bezradný muž

Asi tak týden na to jsem mluvil s Janou, od které jsem se dozvěděl, že se jejich nová zákaznice na mě vyptávala. Že prý jsem sympatický, zábavný, atd. a jestli už někoho mám. Jana nelenila a taky vyzvídala, až se dozvěděla, že zákaznice se jmenuje Kamila, má přítele, který není stále doma, a když už jednou je, tak se jí ani nevěnuje a raději sedí u počítače, natož aby ji vzal někam ven. Také se dozvěděla, že Kamila nedávno přišla o práci a jestli se s ním rozejde, bude se muset přestěhovat pryč z města, kam by pak musela dojíždět do nového zaměstnání. Společně s Věrou z ní pak vytáhly její telefonní číslo a poslaly mi ho.

Zavolal jsem jí ještě ten večer. Chvíli jsme se bavili o všem možném a mezitím mi nabídla tykání. Ještě se ptala na mojí práci, kolik mi zabírá času, atd., tak jsem jí prozradil i jak to mám zařízené s časem. Poté chtěla ukončit hovor, že ještě musí něco zařídit, ale že mi ráda slyšela. Zahrál jsem, jak mi to nevadí, a rozloučil se. Ještě předtím jsem se zeptal na její plány o víkendu. Prý zatím nic nemá, tak jsem si řekl o páteční večer. Řekla, že ještě neví, že napíše.

Ve čtvrtek mi poslala smsku v duchu „promiň, ale musím zůstat v práci". Počkal jsem pár hodin, aby to nevypadalo, a popřál hezký víkend. Odepsala v podobném duchu, ale místo odepsání jsem jí pár hodin na to zkusil zavolat. Nezvedla to ani na jeden pokus.

Do druhého dne neposlala ani smsku, tak jsem jí druhý den, tj. v pátek, dopoledne sám poslal smsku. Napsal jsem, jak mi mrzí, že ze setkání sešlo a že bych ji rád viděl.

Zatím neodepsala, pořád na ní myslím a přemýšlím, co dělat. 

Odpověď

Radek, který neví, jak zachránit situaci

Ahoj Radku,

Když Tě Kamila viděla ve společnosti jiných žen, které se dobře bavily, byla to pro Tebe skvělá reklama. Její zapojení se do diskuze, byť na poslední chvíli, o tom svědčí a může indikovat její zájem o Tebe. To, co ho odlišilo od ostatního flirtu, bylo získání jejího čísla. V tomhle případě jsi měl štěstí, že máš opravdu dobré kamarádky. Nemáš-li jistotu, že se ještě někdy uvidíte, zeptej se jí na telefon hned. Má-li o Tebe skutečně kladný zájem, bude jen ráda, když se zeptáš a připíše Ti za to body k dobru.

Další dobrá věc byla týdenní pauza, byť jsi ji neudělal záměrně. Kamila Tě tak mohla vidět jako žádaného muže, k čemuž paradoxně mohl přispět i Tvůj odchod, aniž jsi po ní chtěl telefon.

Do třetice všeho dobrého, Janě se povedlo získat cenné informace, které jsi už bohužel nevyužil.

Kamila má přítele. To je sama o sobě špatná zpráva, protože musela vědět, že se tuhle informaci okamžitě dozvíš i Ty. Tím pádem jí nemůžeme připsat další kredit za co největší snahu udržet si Tě. Zároveň to ani nemůžeme svést na snahu o fair-play, když má doma přítele a přitom rozdává svůj telefon dalším. Tohle byl první varovný signál.

Kamilin přítel je evidentně na odpis, o tom není pochyb. Ale už se nedá odhadnout termín, do kterého se jej zbaví. Pokud už se její zájem propadl pod nulu, může to jít celkem rychle, protože ji nic nedrží. V opačném případě jej nejprve musí dostat z hlavy, zejména pokud s ním bydlí. To se ovšem nestane přes noc a navíc je tu riziko, že budeš jen její přechodný partner, než si najde ještě někoho jiného.

Další věc, která se mi nelíbí, je důvod, proč zůstává se svým současným přítelem. Zřejmě jí na něm moc nesejde, když rozdává svůj telefon ostatním, ale i tak s ním zůstává, což se jí vyplatí například kvůli dojíždění do práce. Po ekonomické stránce bez výhrad, ale nejde přehlédnout, jak ho využívá. To je další varovný signál, co Tě s ní může čekat.

Volat jí večer je dobrý nápad, pokud bydlí sama, ale co kdyby byl její přítel zrovna doma a hovor mohl slyšet? Nebylo by to tak snadné, aby Ti před ním kývla na rande.

Předpokládám, že jsi úvodem telefonátu udělal dobrý dojem, když Ti nabídla tykání. Evidentně ses trefil do něčeho, co ji samotnou zajímá. Otázka na Tvoji práci je sice osobní, ale vzhledem k jejímu přístupu k současnému příteli by také mohla být oprávněně považována za další varovný signál. Takhle brzo ještě nejsi schopný rozlišit, je-li jen zvědavá, nebo např. vyžaduje nějakou minimální výši příjmu, aby s Tebou byla ochotná někam jít.

Byla chyba seznámit ji s celým svým rozvrhem. Proč by to měla vědět? Jak chceš hrát tajemného a okouzlujícího cizince, když bude mít k dispozici až takhle osobní informaci? To prostě nejde. V tuhle chvíli jsi mluvil až příliš. Nevím, co všechno a jak jsi jí napovídal, ale v době, kdy chtěla končit, v ní už hlodalo přesvědčení, že nejsi ten, za koho Tě měla. Telefon je od toho, aby sis s ní domluvil rande a ne dával interview. Tvým cílem není slyšet ji, ale vidět ji a u toho si můžete i povídat. Opačně to nejde.

Požádat ji o rande, než zavěsila, byla správná věc za daných okolností. Ukázal jsi jí, že víš, proč voláš. Ale chtít ji vidět o víkendu, bylo naprosto špatně. Jednak bude velmi pravděpodobně trávit víkend se svým přítelem, a jednak si o víkend řekni, teprve až bude chtít vědět, proč ji nebereš na rande o víkendu. Tak ji otestuješ, jestli chce být na vašich rande viděna ve společnosti, nebo jestli chce vidět Tebe. Navíc, když Tě má za atraktivního muže, proč jí brát iluzi důkazem, že nemáš o víkendu co dělat a nikdo Tě nechce vidět?

Její odpověď na páteční večer už byla bohužel předvídatelná. Tvrzení, že se ještě ozve, není protinávrh a už vůbec není konkrétní ohledně času, kdy tak učiní. Co jí bránilo navrhnout například pozdní úterní odpoledne, nebo jiný termín - za předpokladu, že má kladný zájem?

Alespoň napsala, že nemůže, když už do telefonu nechtěla povědět, že se jí nechce. Pokud bys skončil jen u přání hezkého víkendu, bylo by to fajn. Ukázal bys, jak jsi nad věcí. Pokus o telefonát si ve statistice pravděpodobnosti drží s přehledem první místo u možnosti, že jsi ji chtěl uprosit, aby s Tebou šla na rande. A Tvoje další smska to jen potvrdila. Na normální ženu prošení nikdy nefunguje, jenom snižuje její zájem. Když budeš prosit dostatečně dlouho, ztratíš i tu, která Tě miluje. Natož Kamilu.

Lze přejít odmítnutí pozvání na první rande, které se nedočká ani konkrétního protinávrhu. Pokud ještě chceš pokoušet štěstí u Kamily, zkus jí zavolat cca za týden.

Když toho na sebe prozradíš až moc najednou, snížíš tím její zájem.

Someone

Potřebujete poradit s konkrétním problémem?
......v seznamování či ve vztazích? Napište nám...
40%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 14. 2. 2008 23:02:31)
posledni komentare  "Poradna - Svádění zadané slečny"
Rumcajs 04.06.2007 20:57
Re: Fallen_angel 05.06.2007 00:59
Re: Re: 06.06.2007 13:55
Re: Re: Re:carl carl 14.02.2008 23:02
Dan 02.01.2008 17:54
Carl zdravím carl 14.02.2008 22:54
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak