Svadeni.cz | Testujeme DVD o svádění žen | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Testujeme DVD o svádění žen

Ve této minirecenzí se kromě zhodnocení 4 DVD o svádění žen a závěrečného zhodnocení dozvíte také něco navíc. Tento článek se bezpochyby vyplatí přečíst!

DVD o svádění žen

 

 

DVD 09: Zvyšte svůj sociální status (Stealth)

Stealth z Irska se ve své druhé přednášce zaměřuje na budování sociálních vazeb se svým okolím. Je to velmi zajímavá a propracovaná metoda, jak získat mnoho kontaktů a mít mnoho vztahů se ženami, aniž byste se museli příliš snažit.

Stealth rozeznává v přednášce několik úrovní sociálních vazeb. Posluchačům vysvětluje, na které ženy se mají zaměřit, a na které ne, jak vystupovat ve společnosti či v baru tak, aby vás ženy nemohly odmítnout. Během přednášky aktivně spolupracuje s publikem, techniky se snaží předvádět i názorně na lidech přítomných v sále.

Tato přednáška od Stealtha se od ostatních přednášek z Konference značně odlišuje. Nedostanete návod, jak se stát dominantním baličem, ale naopak se tito baliči často a především oprávněně kritizují. Přednáška je výborným zdrojem informací především pro ty posluchače, kteří se nechtějí zabývat pickupem, ale raději se s ženami seznamují a kamarádí s tím, že z toho později může něco vzniknout. Pokud rádi budujete sociální vazby s okolím, Stealth vám poskytne velmi propracovaný návod, jak tento systém zefektivnit a využívat naplno. Rovněž lze DVD doporučit všem, kteří mají problémy s tím, že je jejich kamarádi málokdy někam zvou. Dozvíte se proč tomu tak je, a hlavně, jak to změnit.

Osobní hodnocení: 90 %

 

DVD 10: Jak balit topmodelky a top 10 ženy (Badboy a Marius)

Chorvatská dvojce Badboy a Marius přijela na Konferenci s tím, že nabourá veškeré zažité a nefunkční koncepty v balení. Každý postup vede k sexu. Jen je rozdíl, jestli se vyspíte s desátou nebo s pětistou ženou, kterou oslovíte.

V této přednášce se Badboy a Marius zaměřují na balení těch nejkrásnější žen. Dozvíte se, jakou mají tyto ženy osobnost, proč ji mají, a jak je sbalíte. Čím je žena krásnější a obletovanější, tím je její sbalení těžší. Musíte se nejdříve dostat přes tlustou slupku její vnější osobnosti, či jinak řečeno, jejího štítu.

Badboy a Marius v tomto výstupu výborně poukazují na paradoxy mužského myšlení. Například mnoho mužů by se chtělo vyspat s pannou, která ale bude dobrá v posteli. Nebo si myslíte, jak ženu pomalu dostáváte, a ona si vás mezitím nenápadně obtáčí kolem prstu. Přednáška je výborným zdrojem informací pro všechny baliče, kteří se balením chtějí opravdu zabývat. 

Osobní hodnocení: 95 %

 

DVD 11: Jak sbalit holku téměř kdekoli během pár minut (DeepVertigo)

DeepVertigo přijel na Konferenci z Francie, dříve však bydlel v Irsku. Je to muž, který nevěděl, jak balit ženy a bál se je oslovit. Ale změnil se. Vytvořil soubor pravidel, podle kterých se řídí. Zezačátku přednášky dá DeepVertigo prostor na několik minut IceDragonovi, který s lidmi v sále rozebírá situace, jež mohou při balení v podniku nastat. Rovněž irský lektor Stealth bude DeepVertigovi oporou v jeho výstupu.

DeepVertigo ve své přednášce ukazuje, že každý muž dokáže poměrně rychle sbalit ženu, pokud dodržuje několik důležitých pravidel. Nemusíte se slepě opičit po druhých. Vytvořte si vlastní postup, který nejlépe vyhovuje právě vám, a bude se vám balit nejlépe.

Samotná přednáška DeepVertiga je spíše teoretická, avšak praktické ukázky také naleznete. Celkově jde o nadprůměrnou přednášku, ve které zazní spousta důležitých informací, na které by nikdo neměl při balení zapomínat.

Osobní hodnocení: 85 %

 

DVD 12: Diskuze s účastníky (SmoothDoc, Caspar, Stealth, IceDragon, Irshad, Bas, DeepVertigo)

V diskuzi se posluchači ptají na různé dotazy a přednášející se jim snaží zodpovědět. Přítomni jsou všichni lektoři kromě Romana Soshnikova, Badboye a Mariuse.

Diskuze není ucelená přednáška, probírají se různá témata. Posluchači položí mimo jiné dotazy typu: „Co mám dělat, abych vyzařoval více energie?“ „Proč už mě balení nebaví tak jako dřív?“ „Co když si o mně holky už od pohledu myslí, že jsem sukničkář?“ „Jak se mám vcítit do emocí druhých?“ či „Jak se mám chovat, když mi ženě řekne, že mi jde stejně jenom o sex?“ V odpovědích se střídají všichni lektoři. Většinou se dozvíte několik možností řešení daného problému.

Jednotliví přednášející v ní dokazují, že mají k tématu co říci. Otázky zodpovídají velmi zodpovědně a srozumitelně. Diskuzi doporučujeme všem, které zaujal alespoň některý z přednášejících, či těm, které zaujal některý z uvedených dotazů.

Osobní hodnocení: 95 %

 

Několik slov závěrem

Určitě jste zaznamenali, že téměř všechny přednášky hodnotíme jako velmi přínosné. Ony skutečně jsou, ale je třeba vzít na vědomí, že se zaobírají různými technikami, které lze omezeně pouze slučovat. Pokud se zabýváte například pouze balením žen ze své sociální skupiny, budou pro vás nejpřínosnější přednášky od Stealtha, pokud chcete přesný návod pro přímé sbalení žen, je pro vás zase vhodnější Badboy s Mariusem či SmoothDoc. Každá přednáška obsahuje užitečné informace. Stačí si jen vybrat.

 

Pokud ale teprve hledáte tu pravou metodu nebo chcete rozšířit své obzory v oblasti balení, doporučuji vám všechny přednášky. Můžete je koupit zde v setu za zvýhodněnou cenu oproti jednotlivému nákupu (a ještě k tomu dostanete ZDARMA feromony).

 

DVD můžete objednat zde.

Další informace o DVD naleznete zde.

 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Testujeme DVD o svádění žen (1)
  Pravděpodobně jste si již všimli, že jsme po nekonečných oddalováních uvedli do prodeje DVD z Czech Social Dynamics Konference 2009. Mým úkolem bylo tato DVD shlédnout a krátce zhodnotit jednotlivé přednášky. ...

  Testujeme DVD o svádění žen (2)
  Přinášíme vám recenze dalších čtyř DVD z Konference a malé ukázky z jednotlivých výstupů. Jak jste si určitě všimli v předchozím dílu, DVD hodnotím poměrně vysoce. Je to z toho důvodu, že ...

95%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Testujeme DVD o svádění žen"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak