Svadeni.cz | Poloha smělá jezdkyně | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poloha smělá jezdkyně

Poloha smělá jezdkyně, či jednoduše „obrácený koníček“, je velmi oblíbená v pornografickém průmyslu. Skýtá totiž dobrý výhled na veškeré dění, aniž by aktéry příliš dráždila. V soukromí však při ní můžete zažít spoustu slasti, pokud jí věnujete trochu času.

Tak jo, půjdeme na to

Jak na "obráceného koníčka"

 

Provedení

Muž leží na zádech, nohy mírně pokrčené. Žena si mu sedne na klín, jako při poloze na koníčka, ale zády k němu. Zasune si jeho penis do pochvy, chodidla umístí vedle partnerových stehen a potom se opře o lokty. Hlavu aktérka zpravidla nakloní na stranu ke svému partnerovi.

Ve finále tedy žena leží na muži, pouze s lehkým podepřením chodidel a loktů. Je třeba cítit se při milování stabilně, aby technika mohla správně fungovat. Kopulační pohyby provádí oba aktéři zároveň. Bez spolupráce druhého by tato poloha nebyla tolik efektivní.

 

Zpestření

Když muž lehce pokrčí nohy, prohloubí průnik svého penisu do partnerčiny pochvy. Žena si v tomto případě může opřít chodidla o stehna svého partnera, ale to doporučuji pouze zkušenějším vyznavačům této polohy, jelikož mohou nastat problémy s rovnováhou.

Dalším způsobem zpestření je způsob, při kterém se žena přesune do polosedu s lehkým záklonem. Místo podpírání o lokty se opře celými dlaněmi, po stranách vedle mužova hrudníku. Takto mohou partneři snadno měnit úhel průniku, který je v tomto případě o poznání intenzivnější, než ve výchozím provedení.

Jinou oblíbenou obměnou je varianta, při které se žena na nohou zcela vzepře a z lehu se přesune do dřepu se záklonem. Díky tomu může v této poloze více přirážet a prodloužit tak dráhu průniku penisu do svého těla. Tato technika ale vyžaduje určitou fyzičku a tělesnou výdrž, aktérka se při ní snadno unaví.

V této poloze obecně by byla škoda zapomínat na práci rukou. Žena mnoho možností nemá, dosáhne pouze sama na sebe a to jen v případě, že se bude chvíli podepírat pouze jednou rukou, nebo si na svého partnera lehne plnou vahou. Může si takto sama dráždit klitoris, nebo bradavky.

Muž má ale podobných možností více. Pokud chce své partnerce dělat ještě víc dobře, má volné pole působnosti. Může svou partnerku hladit na různých místech, na která dosáhne. Hodně záleží na konkrétní variaci polohy. Například k poštěváčku má muž dobrý přístup jedině v případě, že se žena nachází v polosedu a on se k ní taktéž přizvedne.

 

V čem je poloha smělá jezdkyně lepší než ostatní?

Výhoda obráceného koníčka spočívá v intenzivním dráždění G-bodu, nehledě na relativně mělký průnik penisu.Zásluhu na tom má ideální úhel, který penis v této poloze vzhledem k ženině pochvě zaujímá.

Kombinace silného dráždění G-bodu spolu s masturbací a šetrnou penetrací znamená pro velkou spoustu žen zaručenou cestu k intenzivnímu orgasmu. Nemluvě o tom, že tato poloha je víceméně odpočinková pro oba aktéry. Ovšem záleží hodně na tom, jestli zvolíte klasiku, nebo se rozhodnete pro některou z uvedených obměn, u kterých se již nároky na správné provedení zvyšují.

Další výhodou, jak jsem již uvedla v úvodu, je provedení milostného aktu, které v této poloze vypadá mimořádně dobře. Můžete toho využít v případě, že se chystáte natočit si nějaké své domácí video, nebo se chcete nechat nafotit při žhavých milostných hrátkách.

 

Když to nejde vydržet

V případě, že na vás jde vyvrcholení a pociťujete ztrátu kontroly, zanechte zcela kopulačních pohybů, jak vy, tak partnerka. Žena však může jemně kroužit pánví a zároveň se sama hladit, čímž ve svém dráždění neustává, aniž by vás tím příliš dráždila. Takto můžete snadno regulovat, kdy dospějete ke svému orgasmu.

Vyjímání penisu z pochvy příliš nedoporučuji, protože jeho opětovné vracení zpátky by mohlo být problémové. Jednak kvůli jeho možnému ochabnutí a dále také z důvodu potřeby iniciativy a výpomoci z ženiny strany, což bývá na pokraji orgasmu často problémové.

Plusy polohy

§ velmi intenzivní stimulace G-bodu

§ možnost efektivní kombinace poševního a klitorálního dráždění

§ muž má během milování volné obě ruce k dráždění partnerky

§ poloha vhodná pro natáčení erotických videí

Mínusy polohy

§ vyšší náročnost v případě sexu v jedné z obměn této polohy

§ menší penisy mohou v průběhu milování z pochvy vypadávat

§ nutnost synchronizovat se s partnerem v kopulačních pohybech

§ občasné problémy s rovnováhou

 

Závěr

Poloha smělé jezdkyně není příliš zažitá a mnoho párů se ohrazuje, že klasický koníček je vhodnější zárukou dobrého sexu. Pokud se ale obáváte stereotypu, vyzkoušet tuto polohu je dle mého názoru na místě. Nenechte se odradit počátečními nezdary a zkoušejte, v jakých obměnách vám milování vyhovuje nejvíce. Úspěch a potěšení na sebe nenechají dlouho čekat. 

 

Dodatek pro muže (Xen)

Tato poloha je skutečně zajímavé ozvláštnění stereotypního milování. Navíc umožňuje kromě natáčení domácích videí i dráždění zadečku ženy. Máte volné ruce a její prdelku nadosah. Proč toho nevyužít a zkusit jí tento prostor dráždit? Pokud na to není zvyklá, bude se asi trochu ohrazovat. Ale jakmile se podvolí, začne se jí to líbit.

A když už si na vás sedne do záklonu, můžete roztáhnout nohy a nabídnout ji tak svoje varlata ke hrátkám. To pak tato poloha dostává úplně novou dimenzi. Žena vás může dostat až téměř k orgasmu a následně pomocí úchopu zvaného beautrais manoeuvre ejakulaci oddálit. Mrkněte na článek Jak oddálit ejakulaci“, tam to popisuji detailněji.

 

Související články...

    xen
    Jak oddálit ejakulaci
    Mnoho mužů má problémy s tím, že ejakuluje příliš brzy. Pro většinu z nás tato formulace lidově řečeno znamená, že se muž udělá dříve než žena. Podívejme se na to, jak prodloužit svoji soulož a jak ...

    Seznamte se s feromony
    Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

99%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Poloha smělá jezdkyně"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Seznamovací podvody na internetu

Hledáte partnerku na sex, nebo jen chvilkové povyražení? Internetové seznamky jsou lákavé a ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak