Zkušenost

Čau všichní, mam holku kterou mam docela rád ale vim že ze začátku neuspokojim v sexu protože sem ještě bez zkušeností zatim co ona je má. Se seznamovánim nemam nikdy problémy a chtěl bych tu svojí holku až dojde k sexu uspokojit pořádně. Proto bych rád ňákou zkušenější (max. 30 let) ženu která by mě vše naučila. Proto moje otázka zní (a bude to asi oříšek i pro someona) jak sbalit ňějakou zkušenější ženu na sex?předem dík za odpovědi ať už sou jakýkoliv
Od autora Carlos
Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Nikoho nebal, já tě to všechno naučím :)))
Od autora :)
Bez nadpisu
....kterou "mám docela rád" ? :o) Jestli kvůli tomu chceš sbalit nějakou "do třiceti",tak na to jsou dobrý seznamky a inzeráty...nebo víš snad o nějaké konkrétní? [S03]
Od autora Kačka
Bez nadpisu
:D koukam docela dobrý rady. Ne já bych jen chtěl vědět jestli má 18 letej kluk jako já šanci sbalit holku jenom na sex který je kolem těch 27let???
Od autora Carlos
2 Carlos
Na sexy seznamce, ale spíš starší ženy, tak kolem 40-ti. Co mám kamarádky v tomto věku, zajíce si vždycky rády dají. Stejně staří chlapi už je v posteli nudí a hlavně tolik nevoní :-) Dívku do třiceti let asi nebudeš moc zajímat a hlavně moc by Tě stejně nenaučila.
Od autora Anonymní
Bez nadpisu
Pokavad te ta holka bude mit rada, tak te to vsechno nauci... jenom pred ni nedelej frajera, ze vsechno znas...
Od autora Smudla
Re: Zkušenost
Pokud budeš chtít sbalit ňákou zkušenější ženu na sex, tak si dle mýho názoru zaděláváš na další zbytečné problémy, hlavně citové. Dle mě jsou dvě možnosti: první ti už popsal Smudla a tu druhou je placenej sex. Na internetu toho je hafo. Obojí má ale svoje úskalí, ale o tom už tato otázka nebyla [S03].
Od autora Flegg
Nevím jaký nadpis se po mě chce :-)
Odepsal ti Someon?
Od autora Kárl