Diskuze
Výklad SMS :)
čaute, na další vývoj čekám takže mě napadlo že bych si mohl udělat jasno tím jesi to má ještě cenu analýzou esemesky:-D... spolužačku sem pozval ven a došla odpoved s tímto zněním : "Ahojky,díky za pozvani.
spolužačku sem pozval ven a došla odpoved s tímto zněním :
"Ahojky,díky za pozvani. Dneska už sem slibila večer spoluzakum,ale mozna budu mit volno zejtra vecer,jestli nepojedu domů,nebo pristi tyden,tak dam vedět. Měj se
jenom dodávám že se neozvala a že to že nemám zvat přes telefon už vím taky...jen by mě zajímalo jak byste si toto vyložili, díkec:-)
Komentáře čtenářů
32 komentářů k článku.
Zobrazit celou diskuzi (30 komentářů) Sbalit komentáře
RASH: Já si právě myslím, že ta sms nevyznívá nijak pozitivně. Holky totiž záměrně používají slova "tak dám vědět" či tomu podobné --> kluk sice dostane šanci, ale je to mírnější podobou řečeno "promin, ale nemám zájem s Tebou chodit".
tak to ste mi zase poradili,každej úplně něco jinýho říká:-D.....to je už 14 dní,od tý doby sme se nebavili a čekám až ju znova uvidím,řídim se radou tady těch zkušenější že esemeskou se to nemá řešit,tak to nechávám na osobní styk (teda zatím jenom kontakt:-D)
Tak abych se přiznal, přímo s touto frází zkušenosti nemám. Vidím v tom ale, že ona dává protinávrh, tedy zájem má. Ale jestli je to 14 dní a nic, tak to moc pozitivní nebylo. Asi vycházím ze cviku. :(
to Rash:
Ehm. Kdyz holka rekne: Mozna zitra, ale nevim to jiste, tak mozna za tyden. Ja se jeste ozvu, tak to NENI PROTINAVRH, ale odmitnuti.:-)
Vzheldem k tomu, že říkala, že dá vědět a 14 dní vědět nedala, tak je to jednoznačný. Když napíše takovouhle sms a pak sama i odpoví, tak to byl protinávrh. Stát se to může (malá šance), ale nestalo se v tomto případě.
takže je to teda zabitý? hm,zase sem ztratil smysl života:-D
to Boborn:
Vsichni tady na tomto foru delaji jednu zasadni chybu. Vazou se na jednu divku a urputne se ze vsech sil snazi ziskat tuto (byt dotycna neudelala v podstate nic, cim by naznacila svuj zajem). Sezen si cisla tak na 30 holek a uvidis, jak rad pak budes selektovat a vybirat si a jakmile nejaka udela neco, co se ti nebude pozdavat, tak ze seznamu poleti. Realne pak skoncis tak u 2-3 holek a z tech uz bude lehke si vybrat. :-)
30 čísel? kde to mám vzít :-( ale máš pravdu,je chyba se takhle na někoho vázat,ale ono už by to nákou holku chtělo:-)
to boborin:
Kazdy den oslov tak 20-25 holek a za tyden ty cisla mas. :-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D že bych třeba otravoval holky na ulici? na to nemám koule:-(
Souhlas s Killerem. Neviděl bych to tak jednoznačně jako Reaper. Záleží na tom, jestli se ozvala nebo ne. Reapere, ty jsi zastánce pick-upu? Když takhle na někoho vybafneš, ať si za týden najde 30 telefonních čísel od holek, tak tě "zcela překvapivě" pošle do kytek. :-D to boborin S touhle už to vidím také bledě. Z rad, které ti dal Reaper, souhlasím s tím, že by ses na ženy neměl tolik vázat. Ale jako nejlepší řešení ve tvém případě nevidím oslovit 20 holek denně. :) Jdi na to spíše pozvolna a postupně. Oslovuj dívky na ulici, které se ti líbí. Zvi pěkné spolužačky na rande atd. Zkrátka trénuj. Jednoho dne se ti nějaká zalíbí stejně jako takhle. Ale ty již budeš mít více zkušeností a zvládneš situaci lépe. :-)
no neozvala,tak zase bych řekl že bych se měj ozvat já jí a ně ona mě,když já ji chci někam pozvat ne
RASH :K tomu trénování a oslovení holek na ulici, ono je to trochu složitější než to vypadá. Opravdu krásnou holku či ženu oslovit je jednoduché, ale zaujmout je opravdu těžké, zvlášt, když ona ví jak je hezká a co všechno si může dovolit. Zvýšíš si šance oblečením, stylem oslovení, a není na škodu opravdu oslovit denně 10 holek (20 nevím, to je docela moc).. a pak si třeba 2 vybrat a s těmi jít na rande. Hlavně to musí mít cíl, tzn. nebýt nečinný, ale holku svádět a tzv. ji dostat! A vůbec se na žádnou nevázat, nechat to plynout dle situace. Tím že jich bude víc, se budeš méně o tu jednu snažit a tím budeš vypadat uvolněněji a vyrovnaněji. Protože vzhledem k množství co budeš mít Ti bude uplně jedno, když jedna odmítne.. když jsou další:) A to je základ úspěchu. Zkušenosti získáš právě tím oslovováním a povídaním a neúspěchy z chyb. Zjistíš, že každá holka, žena se svede jinak a jinak časově to trvá. Na to neexistuje přesný návod jak, ale hrubý návod ano:)
to Rash:
presne jak napsal Darken. Jinak ja nejsem zastance zadne teorie. Jen si ze vseho beru to, co se mi jevi jako nejucinnejsi/nejefektivnejsi. Ucel sveti prostredky .:-) V tomto pripade je prece jasne, ze kdyz budes oslovovat tolik holek za den, drive ci pozdeji ti bude uplne jedno, kdyz te nejaka odmitne a hlavne drive ci pozdeji (timto pristupem prave spise drive) si najdes tu svou vysnenou. Vyber budes mit navic tak veliky, ze i kdybys nechtel, budes pusobit sebevedome a s nadhledem. Jinak nikdo nerika, ze ty cisla musi nabrat presne za tyden. Chtel jsem tim jen napsat, at NEUSTAVA ve sberu cisel ani v pripade, kdy bude mit pocit, ze si nasel tu svou vyvolenou. To, ze si vemes od holky cislo, te prece k nicemu nezavazuje ;)
Řekl bych, že jeden z problémů tady je i to, že se hezká holka bere jako hodnotnější. Že automaticky má vyšší cenu, aniž by něco dělala. Legrační na tom je, že tyhle 10/10 holky si dělaj z kluků, který jsou z nich takhle vedle dost drsnou legraci. Mam jednu kamarádku, která snad nezná žádnej dobrej vtip kromě toho, jak jí někdo balil. Tyhle holky prostě jenom čekaj na kluka, kterej na ně bude aspoň trošku kašlat a udrží si sebekontrolu a sebeúctu.
to Reaper + Darken
Chápu, o co vám jde. Jen se mi zdá neproveditelné, aby oslovil bez zkušeností a bez cviku tolik dívek za den. Spíše bych viděl pozvolnější postup. První den oslovit třeba 5, další 7 atd. První oslovení by byla pouze cvičná, další již částečně balící a nakonec by šel naplno. Jinak s vámi v zásadě souhlasím.
to RaSh
Podle mě zkušenosti rozhodujou o tom, jakou bude mít úspěšnost a ne o tom, kolik jich stihne oslovit. Podle mě, kdyby jich oslovil 100 denně, tak u děch posledních 20 už mu to bude tak jedno, že bude nejuvolněnější ve svym životě, bude si z toho v podstatě dělat sradnu. Na konci mu už bude úplně u zadku, jestli je ta holka hezká nebo ne, on má úkol oslovit 100. Bude to hlavně chtít mít co nejrychlejc za sebou. Já doporučuju v první fázi se zaměřit na množství (klidně to kilčo) a úplně kašlat na to, kolik dostaneš čísel. První fáze jenom pro to, abys vůbec zjistil, jak to brobíhá a začlo ti to připadat normální. Po týdnu může začít rozebírat, co jsi dělal dobře a co špatně, protože bude mít už dost velkej vzorek (navíc i při minimální 1% úspěšnosti budeš měl v kapse 7 čísel). Taková odlehčená varianta je brigáda, při který se oslovujou lidi. Já se vždycky hodně rozkecal, když jsem to dělal. Takže hurá do nákupního centra. A fakt se toho neboj, holky nekoušou. Jestli máš strach, vezmi si s sebou třeba nějakou tyč, abys je měl čím odhánět.:-) Protože Boborine, oslovit 100 cizích holek je daleko snazší než sbalit jednu, kterou máš rád. Takže jestli nemáš koule na tohle...
tak sem to začal zkoušet,cestou z koleje do školy sem oslovil asi 10 holek,no oslovil,spíš pozdravil:-D
to boborin
Dobrý. Bolelo to? Vzal sis pro jistotu tu tyč?:-) Můžeš přidávat, třeba se jich na něco zeptej (radu, cestu apod.). Přeju hodně štěstí a trpělivosti.
však já budu,nespěchej na mě:-)...no nebolelo,ale teda když holka jde kolem tebe,čumí zarytě do země a ještě se tváří jak kdyby jí padla řasenka do kanálu tak to je pakzbytečný někoho oslovovat:-D
Já osobně zdravim radši všechny lidi až po očním kontaktu. Zaručuje to, že si tě ten člověk všimnul. Pokud tě ten člověk zná, kouká na tebe a neodpoví, je to buran. Osobně mi vadí, když mi lidi neodpovídaj na pozdrav a někdy se může stát, že je to kvuli tomu, že si tě nevšimli, tj. ten oční kontakt je taková pojistka proti tomuhle. Jediná vyjímka jsou místa, kde je základní slušnost pozdravit (škola, obchod, úřad atd.)
Souhlas s Killerem. Oční kontakt by měl dřív než pozdrav. Já jsem také ten typ, který jde po ulici a nevšímá si moc okolí. Často se mi stává, že si uvědomím, že mě někdo pozdravil, až když je padesát metrů za mnou. :-D
tak zdravit někoho zmatenýho nemá cenu že:-D
JJ. Počet úspěchů=počet pokusú*efektivita Nejsnazší cesta, jak zvýšit absolutní úspěšnost (počet čísel apod.) je zvýšit počet oslovených dívek. Nejrychlejší cesta, jak zvýšit svojí relativní úspěšnost (efektivitu) je vybírat si vhodný cíle, tj. holky, který tě minimálně vnímaj, případně ještě lépe o tebe jeví zájem. Ostatní způsoby, jak zvyšovat efektivitu, jsou víceméně dlouhodobá záležitost a je to složitější. Ale má smysl na tom pracovat.
teda to sou pojmy,já si myslel že si aspon tady odpočnu od matiky:-D
NOVEJ PROBLEM
nazdárek,tak sem se zase po času posunul trochu dál. Znova sem se spojil s tou holkou co kůli ní vznikl tento topic. Zavolal sem jí a poučen z vašich rad sem jí řekl že asi půjdu v utery do jednoho klubu u nás u koleje a jesi jde taky. na to sem dostalo odpovědi že neví,že jde s kámoškou do kina a pak tam možná přijdou,na to sem se ale neptal že. Takže ted nevím jesi kdyby tam fakt šly jesi se mám k nim přilepit nebo mě tím dala jasně najevo že tam bude radši s kamarádkou než se mnou a mám to zapíchnout (tu kamarádku:-D)
Tim, co rekla, ti jemne naznacila, ze tam neprijde. ;) Nehledej v tom nic jineho. Sance, ze tam obe prijdou samozrejme je. Film muze byt udesny a ta, ktere si napsal, se bude chtit pred kamaradkou blysknout tim, kolik ma nabidek/moznosti v zaloze. Ale to, ze by tam sli snad kvuli tobe, s tim moc nepocitej.:-) Takze pokud prijdou, musi te potkat v situaci, kdy se senzacne budes bavit se vsemi ostatnimi a ony musi byt temi, kdo se na tebe nalepi. Ne opacne.
no že by tam šli kůli mě nečekám,takže to chce jít tam s někým a pak je tam jakobynáhodou potkat:-),a tudíš se jí už neptat jesi tam a v kolik tam bude?
Presne tak. Je videt, ze delas pokroky ;)
tak mám dobrý učitele ;) ....ted to teda chce někoho splašit kdo tam se mnou pude,a doufat že ona tam dojde ,jinak by mě (cenzurováno - sprosté slovo)
Na jedné straně je vidět, že je silně spjata s kolektivem. Či jinak řečeno, že kolektiv je pro ni důležitější než ty. Na druhou stranu ti však svým způsobem dala protinávrh. Jak je to dlouho, co ti tuto SMS zaslala? Jinak ta zpráva na mě vyznívá vcelku pozitivně. Není to sice to pravé ořechové, ale tak na 70 % úspěch.
Jednoduše a stručně, nemá takový zájem, aby s Tebou chtěla mít něco více. Napíše Ti sice že bude mít volno zítra, ALE okamžitě napíše že i "nebo příští týden". Z toho lze usuzovat (a po zkušenostech), že počítá s tím příští týdnem, kdy Ti napíše nejspíš totéž. ALE je možné, že se mýlím a ona Ti přece jen napíše, že se chce sejít, ovšem je to velice málo pravděpodobné. Nikdy nezvi přes sms, a když už to uděláš, napiš to velice stručně. Ozve neozve, měl bys jít s jinou holkou na rande. Holka která má zájem se většinou sama ozve a navrhne, kdy má čas. Věř mi. Ale jde využít jedné taktiky.. a to, když Tě ona uvidí s jinou holkou. Plno krásných holek si nezačne nic s klukem do doby, než ho vidí s hezkou holkou. Jednoduše řečeno ten chlap pro ně není tak atraktivní jako když vedle něj stojí hezká holka (a nemusíš s ní vyloženě chodit).