Diskuze
Udělal jsem něco špatně
Ahoj. Poraďte mi. Pozval jsem holku "na rande". Známe se déle, ale když jsem si konečně trochu víc psali, tak jsem ji pozval do kavárny. Pozvání přijala. Povídali jsme si asi dvě hodiny, pak jsem ji doprovodil domů. Pořád jsme si normálně psali.
Ahoj. Poraďte mi. Pozval jsem holku "na rande". Známe se déle, ale když jsem si konečně trochu víc psali, tak jsem ji pozval do kavárny. Pozvání přijala. Povídali jsme si asi dvě hodiny, pak jsem ji doprovodil domů. Pořád jsme si normálně psali. Když měla narozeniny, opět neodmítla pozvání, dal jsem kytku a pusu. Připadala mi nadšená. Den bylo všechno v pohodě, opět jsme si psali, povídali si. Pak ale najednou z ničeho nic přestala komunikovat. Na zprávy odpovídá jen krátce a jako by mě zavrhla. Co dál?
Komentáře čtenářů
4 komentáře k článku.
to Migel:
"... opět jsme si psali, povídali si ...." "Svadeni" holky pomoci psani, povidani a darovani kytky neni normalni. Holka si proste po par tydnech nasla nekoho, kdo je schopen s ni provozovat sex, kdyz ty si toho schopny nebyl. Na tom je neco divneho ? ;)
no tak to je myslim celkem jasný. jestli jste se znali už dýl, tak brala ten vztah jako kamarádskej. a když zjistila, že jsi o ní začal usilovat, tak se stahla. na tom v chování holek nevidim nic divnýho... kdyby byla drsnější, tak ti třeba řekne ať zabrzdíš. takhle ti to dává najevo tim, že se stahla.