Svadeni.cz | Taková obyčejná | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
bludys22

Taková obyčejná

[B]Na úvod:Nejspíš se trochu rozepíšu, potřebuji ale trochu utřídit myšlenky a Svádění čtu už X let a myslím že tohle tady tak "trochu" patří.[/B]

V práci jsem chodil tři roky kolem dívky ( 23 let,blond,160cm,55kg,modré oči,bez přítele) obědvali jsme vedle sebe, pravidelně se potkávali a přesto se NIKDY ani nepozravili.
Pak zničehonic zhruba 14 dní zpět jsem kolem ní zase šel a vidím že se na mě usmívá tak jak se jen žena usmívat může.Bylo to naprosto evidentní, něco se zlomilo.Přišel jsem domů batoh letěl do kouta, telefon do ruky, odeslat žádost o přátelství na Facebooku, tři sekundy, přijato!

Napsal jsem první a chatování v prvním kontaktu trvalo cca.3-4 hodiny, měli jsme si toho tolik co říct!Klasické popichování, flirtovaní i klábosení o tom co máme rádi, o lidech v práci které známe oba...Takto to pokračovalo dva dny.A pak bylo ticho.Na to jsem byl ovšem připraven, zůstal trpělivý a nepsal, za necelých 30 hodin po cestě z fitka bliknul messenger: "Ani nenapíšeš? :)" Bylo vyhráno, ale jen prozatím.

V práci zůstalo vše při starém s tím rozdílem že jsme se začali zdravit a házet na sebe sem tam pohledy.Kul jsem tedy železo dokud bylo žhavé a několikrát ji naznačil že s ní chci jít v sobotu ven.Nezdálo se že by měla cokoliv proti.Zařídil jsem tedy odvoz, rezervaci v nejlepší restauraci u ní ve městě na sobotu 20:00.

Mezitím se ukázal konkuret a věřte mi vypadá jako z*sraný Superman jenom s rovným nosem.Naštěstí se brzo ukázalo že na ní jde moc přímo, o svých pokusech mluví před ostatními atd. takže mne brzo přestal trápit.

Přišel den před mnou naplanávanou schůzkou.Odeslal jsem jí zprávu kde jsem jí vyjevil brilantně vyladěný plán a nepřipouštěl si možnost na odmítnutí.Bohužel jsem se přepočítal s tím že pochopila správně to co jsem jí celou dobu naznačoval, přesně v ten den měla oslavu třiadvacátých narozenin s rodinou (DEBILE!!!!!) byl to neskutečný trapas, strašně se styděla a donekonečna omlouvala že je trubka, a já s pocitem že snad vyskočím z okna spolkl hořkou pilulku.Ujistila mne že se jí to ještě nikdy nestalo, že jsem nejakčnější ze všech lidí co s ní kdy někam chtěli jít a že by určitě šla kdyby to šlo.Ok.

Další týden jsem už nenechal nic náhodě a zeptal se už v úterý jestli má v sobotu čas.Má.Kam půjdem.Víš co já se snažil minule, vymysli to ty.Vypadalo to že má dokonce radost že to může zařídit.

Takže sobota 18:00 čajovna v historickém sklepení, dorazila tři minuty po mě.Objednali jsme si dýmku, 2x dvě deci červeného a přísahám vedli dvě a půl hodiny konverzaci bez toho aby bylo jen na pět vteřin ticho.Připadalo mi že se známe celý život a s vypitým vínem stoupala euforická nálada.Nakonec jsme se rozhodli jít spolu ještě jinam na procházku do parku a na pivo.Zaplatil jsem, venku jí nabídl rámě jako gentleman (první fyzický kontakt) zavěsila se za mne a šlo se.Dělala mi průvodce městem, a pokračovali jsme v konverzaci.V lesoparku jsme zaslechli hudbu a během několika minut došli k příjemnému podniku s venkovním posezením, živou hudbou, svíčkami na stolech a s výhledem na místní fotbalové hřiště a většinu města.Perfektní.První pivo,konverzace čím dál tím víc intimní, o pocitech, o životních cílech, druhé pivo...Pozval jsem jí na firemní akci za 2 týdny kde nemá přístup, přijala i když je jasné že nás tam všichni uvidí spolu.

Sebral jsem odvahu a začal jí líbat, vrhla se na mě.Doslova se mi rozplynula pod rukama.Při odchodu trvala na tom že ty piva zaplatí když v čajovně jsem platil já.Zbytek večera proběhl v chaotické směsi líbání, držení za ruce, návštěvy rychlého občerstvení, objednávání taxiků, loučení při kterém jsme si oba narovinu přiznali že se nám od sebe nechce.Nastoupil jsem a s pocitem že tahle zed o kterou jsem usiloval několik týdnů byla konečně zbořena odjel domů.

Tak to ses těžce přepočítal hochu.

Pondělí.
V práci těžká ignorace, až na dva krátké rozhovory (nečekám že po prvním rande se veřejně přizná že spolu něco máme ale i tak jsem čekal malinko víc)Ve fitku jsme si vyměnili pár krátkých zpráv, a poučen z minulého fiaska se už ted dotázal na její plány na víkend.Messenger svítí online,hodinu...druhou...třetí... čtvrtou...doručeno, nezobrazeno,četla to, ví to.Ona si to užívá.Svítí mi červená kontrolka.Vlastně to není kontrolka, je to za*raná červená vlajka.Opravdu je potřeba ještě mě zkoušet?Jsem si jistý že to bylo rande 10/10 a naše pocity byli vzájemné.OPRAVDU?????CO JSEM KOMU UDĚLAL :-D :-D :-D :-D Dochází mi trpělivost, tohle mi holky dělaly v 16...

Děkuji za pozornost, rady uvítám, za chyby se omlouvám nejsem češtinář.
Vložil bludys22 | Datum: 10. 9. 2018 19:23:20 | Odpovědí: 0 | Poslední příslěvek: zatím žádné

K tomuto tématu zatím nebyl napsán žádný příspěvek. Buďte první, kdo jej napíše.

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak