Svadeni.cz | Shit tests - rozhovor o ničem | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Shit tests - rozhovor o ničem

Pochopil jsem asi správně, že holce se nemá nic říct... ale trošku je mě záhadou jak se o mě něco dozví, pokud bych použil nejednoznačné odpovědi fakt na všechno co budu považovat za test... vzdělání, práce, koníčky... Pokud to bude dělat i ona, tak se nic nedozvíme ani jeden a to je teda v pořádku jo? :-D

Kde je jako ta hranice... např. nyní už není dotaz na věk test, nyní to je dotaz na který mam odpovědět.
Chápu dotazy stylu stýská se ti,miluješ mě... ale moc nechápu proč jsou do s-t zařazeny i takovéto obecné dotazy, které mě přijdou prostě uplně legitimní a normální.

Je sice nereálný aby tato situace nastala, že si jeden druhému nic neřekneme, ale když by nastala, tak opravdu si na sebe nic neprozradíme? :-D
Vložil t-monte | Datum: 26. 7. 2012 8:45:24 | Odpovědí: 48 | Poslední příslěvek: 11. 9. 2018 22:09:26
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 
Autor Text příspěvku Datum
Reaper
svůdník
reaper
to ES:
" Prirovnam-li to k vysledkum nasich praktik z programovanim, celkove jsem prosla (s dostatecnou; nektere ukoly jsem zvladla na vybornou, nektere prumerne, nektere vubec), byt jsem k dokonalosti mela opravdu hodne daleko."

Shodou okolností si rovněž zvolila dobré přirovnání, jen si ho nedokončila. Tedy ať už ty testy napíšeš na výbornou, chvalitevně nebo JEN projdeš, ve výsledku budeš mít úplně stejný titul ing jako ten s červeným diplomem a každému (včetně tvého budoucího zaměstnavatele) bude po promoci úplně šumák, jaký známky si měla. Tedy ano, je to opravdu stejné jako se vy*rat nebo vykakat....


"To, co rikam k tvym radam svudnikum, je to, ze pokud chteji co nejrychleji sex, jsou tve rady spravne, ale pokud jim na dane zene zalezi a chteji prave ji, je skoda vzdat to hned. "

Tak tedy logikou proti tvé zhůvěřilé tezi:
Jestliže žena muže odmítá a neprojeví o něj zájem, JEDINÝ důvod, proč by muži na dané ženě mělo záležet (jak ty píšeš), je zcela logicky POUZE její FYZICKÝ VZHLED, prostě proto, že žádnou jinou její stránku ještě doopravdy poznat ani nemohl, protože k tomu ještě nedostal ani šanci. Jinými slovy muži, kterým záleží na ženách, které pomalu ani neznají, a které je navíc odmítají, jsou ještě povrchnější než diskoku*dy.
Já tvrdím, že tento povrchní způsob chování je pro normálního muže nepřijatelný. Ty ho podporuješ. Jinými slovy podporuješ povrchní chování. Fakt otřes ... :-P
4. 2. 2013 22:12:58
ES
svůdník
žena
Pro titul inzenyra je to nepodstatne, stejne tak, jako pro me muze byt jedno, zda jsem pro muze, se kterym ziju, pouze vyhovujici nebo dokonala, pokud vztah funguje. Pokud se ale budu uchazet o praci programatorky, rozdil mezi mnou a nekym, kdo programovat skutecne umi, bude obrovsky.
Jak jsi prisel na to, ze zadnou jinou jeji stranku poznat nemohl? Kdyby to bylo tak, jak tvrdis, stacila by muzum fotka skvele vypadajici zeny. Ale clovek je vic, nez jen to, jde i vystupovani, projev, chovani se v ruznych situacich. A i o charisma.
Ja tady rozhodne nejsem ta, kdo podporuje povrchni chovani, spis mam pocit, ze zlodej krici: "Chytte zlodeje". :-P
4. 2. 2013 22:28:07
Majco
svůdník
provocateur
"A potom me fascinoval jeden psychopat (ano, nechala jsem to zajit dal, nez bylo vhodne), ktereho jsem odhalila po nekolika dnech."
Nebodaj si ho za pár dní stihla chytiť za ruku? :-D
4. 2. 2013 22:29:10
ES
svůdník
žena
Pepe, to jsou tva kriteria, byt verim, ze i velke casti muzu. Ale znam i pary, kde to tak probehlo a oni jsou spolu dlouhodobe spokojeni.
4. 2. 2013 22:29:46
Pepe
svůdník
muž
ES: predstav si, ze aj velkej casti zien nevyhovuje, cakat pol roka a daju same aktivne najavo, co chcu.
5. 2. 2013 9:30:25
Reaper
svůdník
reaper
to ES:
Ne, zjevně pořád nevíš, která bije, tak bez metafor, které nechápeš (ach jo).

To jestli ti kluk nalže, že jsi dokonalá, výjimečná nebo že splnila všechna jeho očekávání popřípadě méně průhledné prošla všemi jeho podstatnými testy, kterými tě zkoušel nebo že takovou jako tebe nepoznal a podobné sr*čky, jejichž cíl je jediný. Dostat tě. V tomto světle je ASBSOLUTNĚ šumák, jakou konkrétní větu s jakými přesnými parametry řekl. Byla to zjevně lež a pokud to nebyla lež, tak ten chlap byl totální id*ot, protože normální muž má mezi "testy", kterými musí žena projít zejména to, aby ho dotyčná sama chtěla. Což zjevně nebyl jeho případ a on s tím byl z tvé strany seznámen.
Nechápu, proč tu neustále vydáváš deviantní chování za normu. Není a nikdy nebude. Chlap, který zve na schůzku ženu, která ho odmítá, je prostě nenormální a je jen otázka jako moc vadný/zoufalý je.....

Ale ano podporuješ. Podporuješ hodnocení člověka ne na základě osobní zkušenosti, ale na základě toho, jak na tebe působí navenek. Nebudu se ti snažit vyvrátit mýtus, jak princům z pohádek ZÁLEŽÍ na ženě, kterou skoro neznají A PROTO budou klidně na sex čekat těch x-měsíců.
Asi jako bych se nastěhoval do nového bytu a zahlásil bych: Nájemce mi počká x-měsíců s nájmem, protože ví, že jsem solventní. :-D
Nebo nastoupil jako programátor a zahlásil bych: Zaměstnavatel VÍ, že já umím programovat a já tak začnu programovat až pár měsíců po nástupu. :-D

Jinak si to klidně mysli. Jen ostatní by tvé rady měly chápat v kontextu, že jim je dává rozvedená 20+ s dvěma dětmi, nedostudovanou VŠ, která si vzala psychopata a nemíní změnit způsob svého chování ani o centimetr. Zhruba tak vypovídající tvé rady jsou.
5. 2. 2013 10:05:19
idi
neregistrovaný
muž
Nevím o tom, že by ženy dělaly Schit testy
Tak sem narazila na ty Schit testy... Teda řeknu vám, že já se s muži bavím normálně a kdyby mi odpovídali, tak jak vy tady, tak už se s nimi nebavím. Přijde mi to povýšené a někdy až to shazuje druhou osobu. (třeba na otázku na věk) Podle mě, když s vámi někdo tak mluví, tak ať si jde ponižovat někoho jiného. Opravdu to zní dost povýšeně a arogantně. A vy muži, pokud narazíte na ženu, co na vás zkouší něco nekalého a nebo se taky povyšuje, tak se na ni taky vykašlete.

Většina žen žádné Schit testy nedělá. Věřte tomu! Já to slyšela od jednoho muže poprvé, ale holky takové věci neznají.

Jen chceme muže co nám sedí, co to s námi myslí dobře, nejde mu jen o sex a bude nám sympatický, bude se k nám chovat hezky, pomůže nám s dětmi a zabezpečí rodinu (žena naopak se musí postarat o děti a nemůže chodit do práce, když sou malé, proto to chce i šikovného chlapa) Ale Schit testy to nezjišťujeme, zda je chlap šikovnej. A chce to příjemnou osobnost. Ale pokud se chová takhle povíšeně, tak to na ženu nezapůsobí. Tak že pozor na to! :-)
19. 11. 2016 16:02:59
holka
neregistrovaný
muž
Vždyť se ta ženská ptala normálně na normální věci. I chlapi se ptají a jsou zvědavý.
11. 9. 2018 22:09:26
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak