Diskuze
První rande
Ahoj, je mi 25 a půjdu vůbec poprvé na rande a potřeboval bych pár odpovědí. Na živo jsem jí ještě neviděl, známe se pouze ze seznamky. vezmu to po bodech: 1) Při setkání - jak se pozdravit - podat jen ruku nebo pusu na tvář nebo nic? 2)držení za ruce?
Ahoj, je mi 25 a půjdu vůbec poprvé na rande a potřeboval bych pár odpovědí. Na živo jsem jí ještě neviděl, známe se pouze ze seznamky. vezmu to po bodech: 1) Při setkání - jak se pozdravit - podat jen ruku nebo pusu na tvář nebo nic? 2)držení za ruce? 3)Jdeme si spolu zahrát minigolf - mám ho za ní zaplatit? nebo jen když si dáme občerstvení? 3)Bydlí v jiném městě a já za ní jedu - kde by bylo vhodné se rozloučit - na nádraží, na místě našeho setkání nebo u jejího domu? V tom městě se nevyznám, takže mě asi bude muset vést ona:-D Děkuju za rady.
Komentáře čtenářů
16 komentářů k článku.
1.) Pusa na líca - klasika. 2.) Nie 3.) Pri tomto mám také svojské pravidlo. Kto to vymyslel? Ak ona, tak nie, ak ty, áno. 4.) Odprevadiť domov, na konci bozk.
1) Bude tlstá, takže podanie ruky bude stačiť 2) je teplo, ruky sa jej budú potiť 3) ak si ju pozval, tak platíš. Ak nie, tak neplať a budeš mať divadelný výstup grátis. 3) (nauč sa počítať do 10) nech ťa pekne odprevadí na nádraží, predsa nebudeš blúdiť od jej domu 4) naplánuj si to ako chceš, aj tak to nepôjde podľa plánu :-)