Diskuze

Pomátla se?

Ahoj, tak před měsícem jsem potkal slečnu, sympatie s obou stran, byli jsme spolu na squashi a jen tak venku. K ničemu nedošlo, říkala, že ještě nemá dořešený vztah, protože její bývalý/přítel je měsíc v cizině.

Autor: Publikováno
Ahoj,

tak před měsícem jsem potkal slečnu, sympatie s obou stran, byli jsme spolu na squashi a jen tak venku. K ničemu nedošlo, říkala, že ještě nemá dořešený vztah, protože její bývalý/přítel je měsíc v cizině. Dokonce si na facebook dala na profilovku obrázek, který jsem jí poslal.. No jo, jenže její přítel/bývalý se v pondělí vrátil, úplně utnula kontakt semnou a smazala si i ten obrázek z profilovky a každý den je s tím svým. Mám ještě nějakou šanci nebo jsem byl jen špás?

Komentáře čtenářů

9 komentářů k článku.

Anonymní čtenář

Dotyčná ti na rovinu řekla, že nemá dořešený předchozí vztah. Proč vůbec uvažuješ o tom, jestli máš u ní šanci? Co jiného by ti mělo ještě víc říct bacha potencionální problém?

Anonymní čtenář

Nejako sa tu množia otázky pred skončením stránky, čím to bude?

Zobrazit celou diskuzi (7 komentářů) Sbalit komentáře
Strejcek

Jasně, ale tak proč s ním teďka je? Jsem je viděl ve městě, jak se cukrovali..

Anonymní čtenář

Mas chybu v otazke, spravne tam ma byt "pamatl jsem se ?". Co na tom nechapes ? Frajer sa vratil, riadne ju vyprasil a tak sa cukruju. Ona s tebou sla sportovat, lebo sa tu nudila sama a potesil ju pocit, aku ju niekto bali. Ked zaznelo "mam nedorieseny vztah", vtedy si mal okamzite slusne vycuvat a viac sa neozvat. Debilny FB a profilovky s tym nic nemaju, dala si to tam zrejme prave preto, aby nastvala a motivovala partnera .

Anonymní čtenář

Protože ho ještě miluje, proto s ním je. :-)

Anonymní čtenář

Ona se nepomátla, ale ty zjevně ano. Co čekáš od holky, co místo, aby se s tebou vyspala, kydá něco o nedořešeném vztahu a bývalém???

Darken

Přesně tak, Pepe to napsal dokonale. Tuto zkušenost s ženami taky mám a velice rychle jsem pochopil jejich chování. Často se ženy nudí, chtějí mít chvíli pocit, že jě někdo balí, i když doma mají přítele, který je pořádně pomiluje. Takže rada nad rady z vlastní zkušenosti z minulosti: Na tyto ženy pozor, jakmile uslyšíš, bývalý přítel, nedořešený vztah a podobné řeči ze strany ženy, hned uteč:), smaž její číslo, nekontaktuj ji! Nezačínej nic na facebook. A samozřejmě jako vždy, rozjeť si to na více místech (více slečen). Ještě bych doplnil toto: často po takové odpovědi jsem vůči ní neutrální (ihned jsem utnul kontakt) a čím více, tím více ona se snaží. Často se mi stalo, že o bývalém nemluvila, mně to bylo jedno, koukal jsem i po jiných ženách např. v restauraci a svedl jsem ji. Čím více je nebudeš řešit, tím více budeš mít úspěchů. Chlapa dělá to, že pevně stojí na zemi, stojí si za názorem a je aktivní k novým věcem. Nebojí se.

denver

Když ti holka řekne, že nemá vyřešený vztah, tak prchej.

denver

Co si myslíš, že dělala? Přes den si s tebou pinkala squash, aby se nenudila. A večer si s ním volala a chatovala.