Manzel o me nejspis nestoji

Jsem vdana, mam rocni dite a manzel se dnes po intenzivni hadce odstehoval.

Zacali jsme si spolu pred tremi lety, ja jsem od zacatku rikala, ze se chci vdat a mit deti. On se k tomuhle tematu nijak nevyjadroval. Zasnoubili jsme se, ja jsem otehotnela, on byl sice z meho tehotenstvi v soku, ale behem par dni se zacal tesit. Vzali jsme se, vsechno bylo fajn. Behem tehotenstvi me ale podvedl. Hruza, ale ustali jsme to nejak.

Uz je to zhruba rok a pul, dodnes me to stve a hadame se. Mam pocit, ze jeho nevera ukoncila nas pekny vztah. Dnes opet, vytkla jsem mu, ze dela neporadek a vznikla z toho asi hodinova hadka, behem ktere opet prisla na radu jeho nevera, kriceli jsme na sebe, ja jsem po nem hodila rucnik a on me zato pritlacil ke zdi. Dite se rozbrecelo a my jsme si uvedomili, ze mu tim ublizujeme.

Rekli jsme si, ze toho oba mame dost, ze to nema cenu a on rekl, ze se odstehuje. Ted je s par osobnimi vecmi pryc, ja nevim, kde je. Pry prijde zitra.
Ja jsem vycerpana, zklamana a nevim, co mam delat. Chtela bych udrzet rodinu, ale nevim, zda spolu jeste dokazeme nejak vychazet.
Take z toho mam pocit, ze me ze zacatku bral jenom jako aferu a kdybychom spolu nemeli dite, tak by se mnou nebyl.
Od autora Maja
Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Počkat s čím přijde on...jestli vůbec přijde
Od autora Moon
Bez nadpisu
Prisel a delal, jako by se nic nestalo. Ten zhruba tyden spolu fungujeme normalne, vcetne sexu.
Od autora Maja
Mara
Jak to pokračuje?
Od autora Mara
Petra
Jsem ve stejné situaci už skoro rok. Přišla jsem manželovi na nevěru, pohádali jsme se a od té doby jde všechno do kopru. Nejdřív se tvářil, že je mu to líto a že už se to nebude opakovat, ale časem jsem zjistila, že to není pravda a zahýbá mi dál. Jenže jsem už neměla odvahu to s ním zase probírat, aby se neopakovaly předchozí hádky. A teď nevím jak dál.
Od autora Petra
IXX
Já vím, že to není úplně citlivé téma, ale zajímalo by mě jak jsi přišla na tu nevěru a jak moc to bylo "vážné"? Byl to jen úlet, nebo delší vztah? Ptám se proto, že mám teď podobné trápení :-/
Od autora IXX