Svadeni.cz | Má zájem? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Má zájem?

Ahoj, poznal jsem se s jednou holkou (24 let) a nedokážu se vyznat v jejím chování. Známe se cca 2 měsíce a byli jsme spolu už 10x venku. Na prvních dvou schůzkách byla dost žhavá (líbání atd, ale sex nechtěla - nepřímo jsem to navrhl). Na dalších třech schůzkách byla docela chladná (nedotýkala se mě, nechtěla se líbat), ale pak přišla další schůzka, kde byla slečna znovu nažhavená (hlazení a líbání - ale opět bez sexu - znovu jsem to nepřímo navrhl). Další dvě schůzky byly takové průměrné (nic sama nezačínala, ale nechala se hladit a líbat). Poté přišla poslední schůzka, kde byla chladná, po hodině chtěla jít domů, žádné líbání atd. Ještě bych měl dodat, že tím chladná myslím fyzicky, co se týče konverzace, tak je to vždy fajn. Večer po této poslední schůzce mi ještě sama od sebe napsala (něco ve stylu: "doteď jsem ještě uklízela, to jsem šikovná, co?), ale já jsem jí na to nic neodpověděl. Aktuálně si už pár dní nepíšeme. Jde o to, že většinou jí napíšu první já, ona sama od sebe moc nepíše, je taková pasivní. Z celkem 10 schůzek jsem navrhl cca 8 já a jen 2 ona (na ty 2 rande z její iniciativy mě pozvala dost nadšeně se slovy, že mě chce moc vidět). Celkově to vypadá, že o mě moc velký zájem nemá, ale pak nechápu, proč se mnou někam chodí (nic jí neplatím). Když jí napíšu, tak odepíše hned a píše dlouhé věty a vypadá, že je ráda. Když spolu jsme tak se směje a dobře si popovídáme atd. Vím, že kdybych jí teď znovu pozval ven, tak půjde. Problém je v tom, že to nikam moc nevede, proto se mi jí už ani zvát nechce.

Aktuálně tedy řeším, jak se k tomu postavit a napadají mě následující scénáře:
1.Nechat ji být.
2.Zeptat se jí, co to vlastně vše má/mělo znamenat.
3.Dál hrát tuto hru, ale jak říkám, nebaví mě to.

S tímto jsem se nikdy nesetkal, co myslíte? Ještě bych měl dodat, že slečna je taková slušná a poctivá (ale panna na 100 % není).
Vložil martin.sla | Datum: 8. 8. 2018 19:25:42 | Odpovědí: 2 | Poslední příslěvek: 20. 8. 2018 23:56:59
Autor Text příspěvku Datum
Moon
svůdník
moon
Záleží jak moc má pro Tebe velkou prioritu, ale normální to opravdu není :-)
11. 8. 2018 16:54:53
grg
neregistrovaný
muž
Ja by som naopak povedal, že to vôbec nemusí byť nenormálne, ale môže byť veľmi ťažké zistiť, čo je vo veci.

Podľa toho, čo píšeš, by si veľmi rád čím skôr prešiel k sexu, ale podľa jej reakcií to nevyzerá, že by mala podobný cieľ. Odhliadnuc od toho, že prirodzene žena sexom toho viac riskuje/dáva než muž, môže byť, že má so sexom nepríjemnú skúsenosť ("zranenie na duši"), čo by vysvetľovalo, prečo bola fyzicky chladná po tom, ako si sex nepriamo navrhol (zároveň je jej však fyzický kontakt s tebou príjemný). Alebo je tam ešte iná vonkajšia príčina, ktorá je zodpovedná za jej nálady, o ktorej zatiaľ nevieš, a možno si ju ani ona celkom neuvedomuje (alebo napr. aj menštruačný cyklus ;-) ).

Ak to chceš nejako pochopiť, je potrebné sa o tom rozprávať. Lenže to môže byť ohromne ťažké - pravdepodobne by to vyžadovalo vzdať sa momentálnej snahy o sex a zamerať sa na komunikáciu, až by ste si boli blízki natoľko, že by sa ti so svojím trápením zverila.
Poviem ti ešte príklad z môjho vlastného života - moja teraz už manželka bola dávno, ešte ako panna, znásilnená. A bolo veľmi ťažké vôbec začať rozprávať sa na túto tému, resp. o sexe všeobecne, hoci už nejaký čas chodila na psychologické sedenia, aby túto traumu v sebe vyriešila. A to som mal ešte výhodu v spoločnom hodnotovom rebríčku, t.j. sex až v manželstve. No, vyžadovalo to extrémne veľa empatie a "nežnosti", nejako to prekonať, a teraz je to už v tomto zmysle viacmenej OK.

Je to všetko o tom, koľko si toho ochotný obetovať z tvojej stravy pre dobro vášho vzťahu a či očakávaš, že by to mohol byť vzťah "na celý život". Možno ona áno (najmä keď je "slušná a poctivá"), ale ty nie a v tom to drhne. To si treba s ňou vyjasniť ako prvé. Nie je vylúčené, že to budete musieť nechať tak, no napriek tomu je dobré sa rozísť v dobrom ale zároveň jasne (že bude jasné že je to koniec, aj keď kamarátmi môžete ostať).
20. 8. 2018 23:56:59

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak