Diskuze
Jak na lvici
Zdravím všechny, přišel jsem si pro radu jak na lvici, je jí 23 cílevědomá, pěkná, chytrá atd. no prostě klasické vlastnosti,které k jejímu znamení patří.
Komentáře čtenářů
44 komentářů k článku.
Zobrazit celou diskuzi (42 komentářů) Sbalit komentáře
Majco
Hele ty jsi nějaký "chytrý".. Dal jsi už vůbec někdy nějakou radu, nebo jenom neguješ..??
já chtěl radu,nikde nepíši že se soustředím na jednu ženu...neřídím se dle horoskopu,ale hodně vám napoví jak na danou ženskou poněvadž to celkem sedí...prostě mě osobně mezi 4 očima zaujala a venku možná nadržené ženy jsou, ale nehledím teď na jednu noc,ani blbky,ani zlatokopky atd..a ano těch je tam milion...
Matt.Stajan
nikde nepíšeš, že se soustředíš na jednu ženu, ale soustředíš se na jednu ženu, kterou bereš jako potencionální partnerku... problém je stejný jak u kolegy v příspěvku vedle- stavíš si jí na piedestal a dáváš jí větší hodnotu než ji přísluší, tím pádem si úplně paf ze všeho co dělá;-)
nubligo: no právě že paf z ní nejsem jen mi sedí jako ženská momentálně nejvíc z mého okolí a nevím jestli by mohla být partnerka, potenciální je vždy, když má chlap zájem pokud nejde čistě jen o sex není tomu tak?...prostě chtěl jsem radu jestli to nějak hrotit někam pozvat třeba, lvice se těžce dobývají to by mi nevadilo, ale spíše to jak umí maskovat totálně třeba nezájem.
Kdybych dal na horoskopy, nebyl bych se svoji ženou, s kterou se prý podle nich k sobě vůbec nehodíme. Kdybych dal na horoskopy, nerozešel bych se s bývalou, s kterou jsme se prý podle nich k sobě hodili nejlíp... Jak na holku, co jsi pro ni až takový vzduch, že si vůbec nepamatuje, co jsi zač, ačkoliv jste se kdysi bavili? Těžko. Kdybys pro ni byl nějak zajímavý, pamatovala by si tě, i kdyby byla úplně blbá, natož když je údajně chytrá. Konverzace tehdy byla zřejmě v pohodě akorát pro tebe... Teď se sem tam pobavíme znamená psát si plky na facebooku? Nejlepší cesta, jak se nedostat nikam. Zkus ji pozvat ven na něco zajímavého, ale moc iluzí si nedělej.
Matt.Stajan: Sorry, ale ty hlouposti kolem znamení zvěrokruhu jsou psané tak aby to sedělo na každého, stejně jako věštění z křišťálové koule nebo podobné s prominutím podvody.
Zensky na horoskopy hodne daji ... vylouceni potencionalniho partnera ma zaklade znameni neni vyjimkou
To je fakt, takže jít za holkou s tím, že podle znamení se k sobě hodíme? Tohle jsem ještě nezkoušel. :-D
To je i v pickuperských tricích, knize Hra apod. - znamení zvěrokruhu, čtení z ruky a podobné kraviny. Pak mi někdo vykládejte o tom, jak jsou ženy inteligentní, když na takovéhle primitivní triky houfně skáčou a žerou to i s navijákem :-D
ax
nevim nakolik to vypovida o inteligenci , ale zeny maji k temto vecem asi o hodne bliz ... vetsina chlapu to povazuje za blbosti
nalbus
to nevim, jestli by zabralo ... ja se spis ridim tim, s kterym znamenim mam spatnou zkusenost
takže kdyby ti zavolal Brad Pitt a byl znamení co se k tobe nehodí pošleš ho do háje:D
Caris
a co z kravkou, která věří takovým laciným blbinám;-)
Tak já jsem těžce primitivní a znamením zvěrokruhu věřím. Minimálně u mne a mých blízkých sedí jako p*del na hrnec. V soužití s mým mužem jsou úskalí, která přesně vypovídají i ve společném horoskopu. Mám přátele ( aniž bych je dle toho vybírala ), ty nejbližší, přesně ve znameních, která mi jsou povahou blízká. Všichni nemůžeme být prudce inteligentní, což :-D
Neřeš znamení, to je víceméně nepodstatná věc. :-)
to Matt.Stajan
Ty jsi úplně stejný, jako jsem byl já přesně před rokem. Furt jsem řešil jen horoskopy a horoskopy. Byl jsem zabouchnutej do kozorožky a pořád v kuse jsem četl o jejím znamení. Všechno sedělo do puntíku, až na to, že nebyl věrná, ale byla d*vka. Máš pravdu v tom, že asi na 80% sedí ta charakteristika. Ale radím ti, neřiď se podle horoskopů. Je to nesmysl se podle toho řídit. Řiď se podlé své intuice a pocitů. Na konci minulé zimy jsem přestal řešit horoskopy, a začal jsem číst různé weby, jako je tady svadeni.cz a podobné a hodně mi to pomohlo. Dělej věci spontánně, a neřeš horoskopy :) Snažím se ti poradit.
miky
nezlob se ale chudák chlap;-)
Zhrnieme si to : - otravoval si ju cez soc siet - nevedela alebo nechcela si na teba spomenut - veris na horoskopy Bud si isty, keby si bol pre nu zaujimavy, spomenula by si. Takto si len dalsi otravny chlap.
karel
Brad Pitt mi je úplně volný , ať je znamení jaké chce
nubligo
a co z kravkou, která věří takovým laciným blbinám ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ asi nic pokud ti to vadí ... to jsou všechno věci , které je třeba na začátku zjistit
asi bych to nesnesl kdyby si mě nějaká srovnávala podle nějakého horoskopu;-)
nubligo
to nemusíš ani vědět , všeobecně se ví , že chlapy horoskopy a astrologie celkově moc nebere , takže to nikomu necpeš
Caris
no mě hlavně zaráží inteligence člověka, který něčemu takovému věří- to je jako věřit kartářce;-)
nubligo
věří tomu asi málokdo ... ale je to určitě hodně zajímavé ... já si vždycky aspoň pro zajímavost partnerský horoskop udělám ;-) a na jedno znamení jsem opravdu vysazená , proto mi asi pořád lezou do cesty
beru když si ze srandy prohlídnu horoskop, ale věřit tomu nebo řídit se tím může jen blázen, hlavně pokud se jedná o důležité věci jako jsou vztahy, práce, přátelství atd.
nubligo
řídit se tím je asi přehnané , ale je fakt , že někdo si může spojit určité pozitivní nebo negativní zážitky s příslušným znamením a ovlivní ho to , protože určité společné znaky v povaze tam jsou nebo můžou být
Tak s horoskopem je to stejný jako s Big Footem a mimozemšťany - jejich příznivci vypíchnou hlavně to, co se jim hodí do krámu a zbytek se prostě nějak překroutí.
povaha člověka a znamení ve kterém se narodil nemá vliv, nebo mi snad chceš tvrdit, že každý člověk kdo se narodil dejme tomu v červenci je např. agresivní emotivní poš.uk, protože to říká horoskop:-D
nebo ještě jinak: vrátíš se ze suprového rande zjistíš, že chlap se narodil ve znamení které ti nesedí tak druhé rande nebude?:-P tydle horoskopy jsou pro slabé lidi, kteří čekají na nějaký zázrak co jim přinese život, nebo hvězdy, nebo nějaký partner a oni díky tomu budou šťastní... ale tak to nefunguje jediný člověk kdo ti ovlivňuje život a jeho kvalitu si ty sám, lépe řečeno tvoje psychika a schopnost vyrovnávat se s věcmi co ti do života přijdou;-)
nubligo
Souhlasím s nubligem.. Ale pokud nestačí jeho vysvětlení, tak je potřeba ještě zavolat "věštce". Jsou večer v TV... :-D:-D
nubligo
nebo ještě jinak: vrátíš se ze suprového rande zjistíš, že chlap se narodil ve znamení které ti nesedí tak druhé rande nebude =============================================================== to jsem presne mela v umyslu , ale nejak mi to nevyslo ;-)
za drobný poplatek 500kč/minuta se dozvíte vše co si pro Vás hvězdy připravili přímo od Jolandy nejlepší cigánské věštkyně:-P no neber to :-D
Caris: to, že máš nějaký průserový archetyp, na který letíš, s horoskopem moc společného nemá. To je tím typem.
ax
pruserovych archetypu v ruznych znamenich mam vic ... ale tenhle na mne a muj zivot mel nejvetsi vliv ... proto bych se rada tomuto znameni vyhnula , tot vse
No, když myslíš, že to závisí na znamení, tak si to holt užij...
Ono je to pohodlna barlicka : nie ja som vinna zlym vyberom partnera a nepoucitelnostou, mozu za to planety. Tot mozno dovod, preco je astrologogia tak oblubena.
Byla doba, kdy mě znamení zajímala. Ale pak jsem zjistila, že jsou to jen kecy. Můj test který jsem kdysi dělala byl takový, že jsem lidem "na potkání" četla jejich horoskopy a objasňovala znamení. Zajímavé bylo, že se každý v tom co se oficiálně psalo našel.. No a pak jsem schválně měnila znamení a říkala jim úplně jiné. Takže třeba rybě jsem přečetla panu.. a jejééé zase se tam ti lidi našli :-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
Admin: Příspěvek byl smazán, protože porušoval pravidla.
ax
no uzivam , kdyz mam to same znameni ;-) ale to je jen na chvili , takze tak dusledna nejsem
Pepe
to samozrejme ne ...pravdu ma ax ... pruserovy archetyp se nachazi ve vsech znamenich
Kup si zvěrokruh, teď jsou ve slevě.
to jsou zajimave rady jestli se tomu da tak rici:)ale tak precetl jsem si to...na znameni davam par procent,kazdy clovek je jinak vychovany a co znam zensky,kazda se chova jinak,ale cim vice ji poznate,tim vice se stejna znameni k sobe blizi...napr.bycky se pekne oblekaji,vyhledavaji starsi chlapy a dopravaji luxus znam 3 s jednou i byl a vsechny maji nebo mely to co popisuji vlastnosti se dle horoskopu celkem uplne moc nelisi...lvice je to jak vysita vyvracet mi to nikdo nemusi z par procent to tak urcite je:)..zatim jsem zhodnotil rady a to bylo vysrat se na horoskopy,vysrat se na ni atd.tak to beru na vedomi:)ale prece jen zkusim ji nekam pozvat:)
Nezáleží na znamení, to už by ses rovnou mohl řídit podle horoskopů nebo jít pro radu ke kartářce. Věř především sám sobě. :-)
Žiadne horoskopy, žiadne vyhladávanie cez internet. Tam vonku sú tisíce nezadaných a nadržaných žien. Nikdy sa nesústreď iba na jednu.