Co dělat když mi stojí

Čau lidi chci se zeptat kdo máte skušenosti. Já když začnu lízat nebo hladit ňákou holku tak mi hned stojí. Co mám dělat?? Je to normální? Nejsou na to třeba ňáký pevný slipy aby to nebylo vidět?? dík za rady
Od autora Tomík
Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Samozřejmě, že je to normální, když Tě vzrušuje. Otázka ale je, proč se vlastně ptáš. Hádám, že podle otázky budeš jeden z náctiletých - nic špatného na tom. Takže, jde o to, že se ti postaví, nebo že se ona/její kámošky začne hihňat/apod.?
Od autora Anonymní
Bez nadpisu
Věř mi, že bys měl řešit, kdyby ses při orálním sexu nevzrušil. Tohle je naopak žádaný jev :)
Od autora Anonymní
Bez nadpisu
Mě to vadí protože pak musím třeba 5 minut čekat na záchodě než to přejde, ona může vypadnout hnet do třídy a já ne to by se mi asi spolužáci smáli kdyby si toho všimli. A přestávky sou většinou jen 10minut a pak třeba přidu pozdě do hodiny. A jedna mi řekla že jsem prase když to uvyděla :-(
Od autora Tomík
Bez nadpisu
Sice jsem to ještě nezažil:), ale dočkáš-li času, budeš řešit opačný problém :) PS: Hodíš-li do sebe flašku slivovice, tak věř, že se ani nehne :)))
Od autora :)
Bez nadpisu
Dobrý nápad, jenže pro mě nepoužitelný :-(( To by mě úča zase dala poznámku že sem nalitej..... to už se mi stalo...... je to holt kráva :-(
Od autora Tomík
Bez nadpisu
HA!...už vím, proč mi ženský v práci říkaj KOLÍK, já jsem byl celou dobu přesvědčenej, že maj na mysli COLLEAGUE, kolegu...nj co ale s tím, nemůžu bejt pořád na záchodě??
Od autora Robert
Bez nadpisu
A nebo ho prožeň u úči v kabinetě a bude hned polovičatej :)))
Od autora :)
Bez nadpisu
To se mi chce blít jen na to pomylím, tý je asi tak 60 a vypadá jak ježibaba..... To by mi musela slíbit jedničky až do konce roku .....
Od autora Tomík
Bez nadpisu
Ale ta co ji máme z výtvarky by stála za to, ale ta by se asi nedala ukecat, řekla by že s blbým šesťákem nepude. Ale nedávno sem ukecal jednu osmačku a ta měla kozy jak pornoherečka :))
Od autora Tomík
Bez nadpisu
Tomíku, ty asi nevíš, co mluvíš, že jsi to s tou ježibabou tak nemyslel, viď. Jednou bych se na tebe dlouze podívala a nikam už přede mnou neutečeš. Ani kdyby ses vystřelil na Měsíc. Všude mě budeš vidět, všude mě budeš potkávat a nepřestaneš na mě myslet. Uděláš pro mě cokoliv budu chtít a kdykoliv budu chtít. Nebudeš moct beze mě existovat a nebude pro tebe existovat žádná jiná. Budeš moct dělat co chceš a s kým chceš, ale tohle kouzlo bude vždycky silnější. Věř mi a radši mě nezlob :)
Od autora witch
Flašku slivovice
2 JÁ ... ale hne :)), ale třeba se vůbec neuděláš, jak kdy... takovej dražší prezervativ, výborně funguje u mladejch, vydržej dýl....pokud teda vydržej těch 0.5l .....trochu risk ;-)
Od autora Toper
Bez nadpisu
2 Toper Kdo tady mluví o 0,5l??? :)) Nevím jak ty, ale já znám jen flašky s 1,5l :), takže mazec, nemyslíš? :)) PS: možná se to hne, ale daleko to neuteče :)))
Od autora :)
Bez nadpisu
No to musíš dotáhnout až do konce ty debile :)) Řekni jí ať ti ho veme do ruky nebo pusy a honit tak dlouho dokud ji nepostříkáš !! ale netref se jí na šaty to by byl průser je to vidět :-))
Od autora Profík
Bez nadpisu
2 Já 1.5L, to je slovo do pranice! Že bych to taky zkusil, trénovanej kalič by to měl zvládnout. BTW: Myslíš, že to chlapovi funguje i v bezvědomí? :)
Od autora Toper
Bez nadpisu
2 Toper 100% nefunguje, páč jsem v bezvědomí byl a sestřička mi pak smutně oznámila, že nic... :)
Od autora :)
Bez nadpisu
..kota 0.7 deleted...pristroje funkcni, palebna sila zachovana..jen ta slivka mi moc nejede, jsem spis pres ty bourbony:))....... scorpiobarmaid, over;-)
Od autora TopGun
Bez nadpisu
2 Profík: Ty vole, to bylo super! jaksi to věděla? Tak sme to skusili jaks psala, nacpal sem jí ho do pusy..... prvně měla kecy ale pak se dala ukecat, chvílu žužlala a pak sem jí nastříkal plnou pusu...... To bylo snad to nejlepčí co sem s holkou dělal.... seš fakt génius :-))
Od autora Tomík
Bez nadpisu
Víš a ono to té slečně občas hezky přidá na sebevědomí,když takhle hezky zjistí,že se Ti to líbí..[S03]
Od autora slečna
Bez nadpisu
s mojí slečnou se mi líbí úplně cokoliv a ona to ví..
Od autora robert
tomiku
Nechas mi tu cislo na tebe
Od autora kupkon
Erekce je potřeba.
Chlape neblbni, mít takto jen tak erekci známka dobrého zdraví, tak si to užívej. Buď s nějakou holkou, nebo klidně i sám. Není nic krásnějšího než stříkání.
Od autora Kaja