Diskuze

2 věčné otázky a odpovědi

Ahoj všem,nebudu tu dlouze rozepisovat v jake jsem nejsem situaci. Zacali jsem vztah vse slo hodne rychle a najednou rucni brzda, vse zpomalit a trochu casu na premysleni. Prosba od partnerky dej mi prosim cas a snaz se me pochopit.

Autor: Publikováno
Ahoj všem,nebudu tu dlouze rozepisovat v jake jsem nejsem situaci. Zacali jsem vztah vse slo hodne rychle a najednou rucni brzda, vse zpomalit a trochu casu na premysleni. Prosba od partnerky dej mi prosim cas a snaz se me pochopit.( otazka1: Co je dej mi cas a otazka2:jak se v tomto caso chovat? - nepsat, nevolat) Rict, ze ted je to na ni?

Komentáře čtenářů

5 komentářů k článku.

Anonymní čtenář

Setrvávej v klidu nebo v jiných činnostech přímočarých, dokud nebudeš nucen tento stav změnit působením jejího zájmu. :)

Anonymní čtenář

Nic neříkej, prostě nepiš a nevolej. Dolejzáním nic nevyřešíš, naopak. Dej jí nenápadně najevo, že není jediná možná. Moc se na ten vztah ale neupínej.

Zobrazit celou diskuzi (3 komentáře) Sbalit komentáře
Anonymní čtenář

dej jí ten čas když chce, ty se na ni neupínej, ty jí ten čas dá, zbytek je na ní, nesnaž se, ona něco chtěla, ty jí vyhovíš, a je to na ní .. ty jsi chlap, nebudeš jí podlejzat, budeš si užívat i bez ní, nehroť to

Anonymní čtenář

Hlavne si uvedom jedno. Mate pauzu = jsi volny, bez zavazku. Hledej si pritelkyni !

Anonymní čtenář

dekuji za přízpevky hlavne ten od buchtar10 je velmi trefny